Германија EHEIM Обезмастено 350 Протеини Вода Филтер за Аквариум РИБА РЕЗЕРВОАРОТ skimmer 220V/50Hz

Германија EHEIM Обезмастено 350 Протеини Вода Филтер за Аквариум РИБА РЕЗЕРВОАРОТ skimmer 220V/50Hz

DEN 1363.00
-5 %
DEN 1434.72

Количина на стоки

барел
Спецификација : Ефективно и ефикасно да се дави организмот Без затнување и обезбедува удобност во чистење, Лесно да го инсталирате, ефикасно ги отстранува протеини лебди Прибл. Големина : 13*4*4cm Watte : 5 W За Тенкови подолу 350 L
Пакет содржи : 1*Eheim 350 Површината Skimmer
За пакување :
Превозот :
1. Fed Ex/DHL/UPS/ТНТ/EMS за Производот,Бесплатен Превозот од Кина Пост
2. Бесплатен превозот од Fed Ex/DHL/UPS/ТНТ/EMS за Масовно стока
3. Потрошувачите наведувајќи шпедитери или да се преговара превозот методи
4.Време на испорака : 3-7 од Express; 7-15 од EMS,15-30 од Кина пост
Начин На Плаќање :
1. Плаќање : Western Union, Pay Pal,Alipay
2. MOQ : 1pcs
3. Пакет Информации : и 17,5 см*10см*9cm(во Зависност од вашите квантитет)
Зошто да го одберете нас?
1.Ние сме Специјализирани во Аквариум над 10 години и вистинска продавница во кина
2.Ние сме за Соработка со фабрика ,најдобри производство на способност ,најдобри контрола на квалитет,Најдобра Услуга
3.100% се провери Пред Превозот
4.Добар квалитет,competitve цена.
Како да Контактирате со нас?
Ги испратите вашите Истрага за нас за висок квалитет и разумни на производи, Кликнете Сега!


Други карактеристики

боја:
Црна
Големина:
M
Тип:
Риба
Напон:
220-240V
моќност:
5W
Пакување:
Меур торба;кутија;безбедно пакување
време на испорака:
2-7days од express;15-30 дена по пошта испорака

Најдобри понуди

Природни Terminalia Catappa Остава Сместени Во Риби Резервоарот Филтер Аквариум Foetida Остава Ракчиња Сом Љубов 25/50/100g
 • Неодамнешно

Природни Terminalia Catappa Остава Сместени Во Риби Резервоарот Филтер Аквариум Foetida Остава Ракчиња Сом Љубов 25/50/100g

500.16 DEN 325.00

3, Naturaly полски боја и стабилноста на риба боја Ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.4, Ние исто та

1 парче пластика JUP-01 JUP-02 стерилизација пумпа УВ противобактериен светилка риба резервоарот вграден филтер за вода прочистувач
 • Неодамнешно

1 парче пластика JUP-01 JUP-02 стерилизација пумпа УВ противобактериен светилка риба резервоарот вграден филтер за вода прочистувач

1660.32 DEN 1577.00

1 парче пластика JUP01 JUP02 стерилизација пумпа УВ противобактериен светилка риба резервоарот вграден филт

Аквариум Риба Резервоарот Супер Пневматски Биохемиски Активиран Јаглерод Filter/Вода биолошки филтер 10-60cm Топла Нови
 • Неодамнешно

Аквариум Риба Резервоарот Супер Пневматски Биохемиски Активиран Јаглерод Filter/Вода биолошки филтер 10-60cm Топла Нови

218.88 DEN 173.00

Карактеристики : Оваа минифилтер кертриџ е многу погоден за мал аквариум употреба, не се одржуваат, ефек

Аквариум Активиран Јаглерод Пена Подлога Филтер Аквариум Плоштадот Филтрација Сунѓерот Лист Аквариум Риба Резервоарот Филтер
 • Неодамнешно

Аквариум Активиран Јаглерод Пена Подлога Филтер Аквариум Плоштадот Филтрација Сунѓерот Лист Аквариум Риба Резервоарот Филтер

383.52 DEN 303.00

Карактеристики : Здраво,пријателе,дали сте досадни кога чистење на дното на риба во резервоарот? Или се

Магијата Аквариум Филтер Памук Торба Риби Резервоарот Сунѓерот Биохемиски Памук Филтер Кеса Висока ensity Филтрација Систем Додатоци
 • Неодамнешно

Магијата Аквариум Филтер Памук Торба Риби Резервоарот Сунѓерот Биохемиски Памук Филтер Кеса Висока ensity Филтрација Систем Додатоци

158.40 DEN 114.00

Добредојде!Сува Влажни Поделба Филтер Ќебе е најдобра форма на механичка филтрација.Ова е суштински де

50 x 50 x 2 см Аквариум Риба Резервоарот Филтер Пена Биохемиски Блок Сунѓерот Пена Влошки Трајни Обичај се Намали Црна S/M/L
 • Неодамнешно

50 x 50 x 2 см Аквариум Риба Резервоарот Филтер Пена Биохемиски Блок Сунѓерот Пена Влошки Трајни Обичај се Намали Црна S/M/L

185.28 DEN 152.00

100% сосема нов и висок квалитет Вовед : Здраво,пријателе,дали сте досадни кога чистење на дното на риба во

аквариум полн дното на филтер плоча храна одделение пластични филтер додатоци и airlift Филтрација и Поврзување на цевки дел
 • Неодамнешно

аквариум полн дното на филтер плоча храна одделение пластични филтер додатоци и airlift Филтрација и Поврзување на цевки дел

273.12 DEN 260.00

аквариум полн дното на филтер плоча храна одделение пластични филтер додатоци и airlift Филтрација и Поврз

6 Компјутери/Многу Аквариум Филтер Памук Сунѓерот Риба Резервоарот Биохемиски Филтер Медиумите Водни Миленичиња Материјали за
 • Неодамнешно

6 Компјутери/Многу Аквариум Филтер Памук Сунѓерот Риба Резервоарот Биохемиски Филтер Медиумите Водни Миленичиња Материјали за

664.80 DEN 432.00

Високите барања на боја или друга карактеристика купувачи ве молиме да знаат Големината може да биде ма

SUNSUN надворешен филтер оригинални влезот и излезот контрола вентил аквариум switch додатоци HW-302/303A/Б/304A/Б/402A/Б/403A/Б
 • Неодамнешно

SUNSUN надворешен филтер оригинални влезот и излезот контрола вентил аквариум switch додатоци HW-302/303A/Б/304A/Б/402A/Б/403A/Б

496.80 DEN 472.00

SUNSUN надворешен филтер оригинални влезот и излезот контрола вентил аквариум switch додатоци HW302 / 303 A / Б / 304 A

Стакло Материјал Аквариум Храна Фидер За Хранење Сад Првенство Риба Резервоар За Храна Фидер Чинија Сад За Кристално Црвена Ракчиња
 • Неодамнешно

Стакло Материјал Аквариум Храна Фидер За Хранење Сад Првенство Риба Резервоар За Храна Фидер Чинија Сад За Кристално Црвена Ракчиња

DEN 162.72

Спецификација : Материјал : Стакло материјал Големина : 6cmx1.9cm 6.5cmx1.9cm 7cmx1.9cm 7.5cmx1.9cm 8cmx1.9cm 9cmx1.9cm Функција : 1, О

1 парче пластика вграден филтер аквариум желка резервоарот риба резервоарот ултра тивок дизајн трајни филтер EHEIM ги собереш
 • Неодамнешно

1 парче пластика вграден филтер аквариум желка резервоарот риба резервоарот ултра тивок дизајн трајни филтер EHEIM ги собереш

1218.72 DEN 1158.00

1 парче пластика вграден филтер аквариум желка резервоарот риба резервоарот ултра тивок дизајн трајни

155W 10000L/H Висока Моќност Потопна пумпа за Вода Градина Водопад езерцето Филтер Соработуваат со филтерот за да го користите
 • Неодамнешно

155W 10000L/H Висока Моќност Потопна пумпа за Вода Градина Водопад езерцето Филтер Соработуваат со филтерот за да го користите

DEN 8064.00

Езерцето пумпа за вода(Соработуваат со филтер да го користи)Оваа Потопна Пумпа е погодна за сите големи

SUNSUN Аквариум Филтер Потопна Пумпа Риба Резервоарот 3 во 1 Мулти-функција Внатрешниот Филтер CHJ-502/602/902/1502 и сунѓер
 • Неодамнешно

SUNSUN Аквариум Филтер Потопна Пумпа Риба Резервоарот 3 во 1 Мулти-функција Внатрешниот Филтер CHJ-502/602/902/1502 и сунѓер

282.72 DEN 269.00

SUNSUN Аквариум Филтер Потопна Пумпа Риба Резервоарот 3 во 1 Мултифункција Внатрешниот Филтер CHJ502 / 602 / 902 / 15

90 * 30cm Аквариум Биохемиски Сунѓер Филтер за Аквариум Риба Резервоарот Памук Аквариум Филтер Додатоци Водни Миленичиња Материјали
 • Неодамнешно

90 * 30cm Аквариум Биохемиски Сунѓер Филтер за Аквариум Риба Резервоарот Памук Аквариум Филтер Додатоци Водни Миленичиња Материјали

359.52 DEN 259.00

Добредојде! Оваа биохемиски филтер памук може да го подобри квалитетот на водата, а потоа се намали на р

Acvanced Инфраред Дишење Прстен Керамички Прстен Филтрирање Материјал Филтер Медиумите Аквариум Риба Резервоарот Додаток
 • Неодамнешно

Acvanced Инфраред Дишење Прстен Керамички Прстен Филтрирање Материјал Филтер Медиумите Аквариум Риба Резервоарот Додаток

234.72 DEN 223.00

Карактеристики : PH Неутрално suitalbe за свежа вода и море резервоарот за вода и Повеќе од 10 пати способност

1 парче пластика HW3000 аквариум риба резервоарот надворешен филтер кофа фреквенција прилагодливи масло отстранување на филтерот
 • Неодамнешно

1 парче пластика HW3000 аквариум риба резервоарот надворешен филтер кофа фреквенција прилагодливи масло отстранување на филтерот

6480.00 DEN 6156.00

1 парче пластика HW3000 аквариум риба резервоарот надворешен филтер кофа фреквенција прилагодливи масло о

Риба Резервоарот Биохемиски Филтер Сунѓерот Аквариум Филтер Подлога Памук Медиуми За Зачувување Бактерии Флексибилен и Лесно
 • Неодамнешно

Риба Резервоарот Биохемиски Филтер Сунѓерот Аквариум Филтер Подлога Памук Медиуми За Зачувување Бактерии Флексибилен и Лесно

552.00 DEN 359.00

Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја Ако не можете да

5W 3In1 Електрични Масло Филм Колектор ДС-01 Филтрација,Воздушна Пумпа,Масло Колектор За Аквариум Риба Резервоарот Растителни
 • Неодамнешно

5W 3In1 Електрични Масло Филм Колектор ДС-01 Филтрација,Воздушна Пумпа,Масло Колектор За Аквариум Риба Резервоарот Растителни

667.20 DEN 634.00

За пакување : Превозот : 1 Fed Ex / DHL / UPS / ТНТ / EMS за Производот,Бесплатен Превозот од Кина Пост2 Бесплатен пре

Мини Аквариум Филтер Риба Резервоарот Воздушна Пумпа Сите Водата Тип Агол Филтер Аквариум Водни Миленичиња Производи (Случаен
 • Неодамнешно

Мини Аквариум Филтер Риба Резервоарот Воздушна Пумпа Сите Водата Тип Агол Филтер Аквариум Водни Миленичиња Производи (Случаен

239.52 DEN 177.00

Мини Филтер Риба Резервоарот Сите Водата Тип Агол Филтер Аквариум Воздушна Пумпа Уред(Случаен Боја)Фун