NanGuang CN-LUX3500 100V-240V 3200K/5600K LED Светло во Видео Светилка За Canon Nikon, Sony Камери

NanGuang CN-LUX3500 100V-240V 3200K/5600K LED Светло во Видео Светилка За Canon Nikon, Sony Камери

DEN 4752.00

Количина на стоки


Референца :
Модел : Nan Guang CN-LUX3500
Моќност : 18.5 W
Температура на бојата : 3200 K/5600 K
Моќност : 7.2-12 V / 100-240 V AC (адаптер продаваат одделно)
Осветленоста Контрола : Dimmer
Извор на енергија : Sony NP-F / NP-FM / NP-FH серија батеријата / Panasonic CGR-D серија на батеријата (батеријата не се вклучуваат во packge)
Димензија : 185*55*175mm
Тежина : 1kg
Осветлување : 2450 LM
Осветлување :
1 M : 2935 Lux
2 M : 765 Lux
3 M : 345 Lux
4 M : 205 Lux
5 M : 145 Lux
1* Nan Guang CN-LUX3500 2* Филтер
Препорачуваме Производи Топла Производи


Други карактеристики

Пакет:
Yes
Бренд Име:
FotoPal

Најдобри понуди

YongNuo YN608 LED Студио Прстен Светлина 3200K~5500K Безжичниот Далечински управувач за Светло во Видео CRI>95 Фото Светилка
  • Неодамнешно

YongNuo YN608 LED Студио Прстен Светлина 3200K~5500K Безжичниот Далечински управувач за Светло во Видео CRI>95 Фото Светилка

8316.00 DEN 7068.00

Ново! Godox А1 флеш Телефон!Yong Nuo YN608 LED Студио Прстен Светлина 3200 K~5500 K Безжичниот Далечински управувач за Св

Godox SL-60Y Жолта Верзија LED Светло во Видео Континуирано Светлина Bowens Планината 3300K за Фотографија Студио за Снимање
  • Неодамнешно

Godox SL-60Y Жолта Верзија LED Светло во Видео Континуирано Светлина Bowens Планината 3300K за Фотографија Студио за Снимање

8112.00 DEN 6895.00

Сите производи на промоција Купување на производи од нашата продавница (СТАН), Добар попуст за вас...

Viltrox L116T LCD Дисплеј Bi-Боја Dimmable LED Телефон Видео Инсталација Камера Светло за Видео dslr фото Студио Светилка Батеријата&Полнач
  • Неодамнешно

Viltrox L116T LCD Дисплеј Bi-Боја Dimmable LED Телефон Видео Инсталација Камера Светло за Видео dslr фото Студио Светилка Батеријата&Полнач

2000.16 DEN 1800.00

Viltrox L116 T LCD Дисплеј BiБоја Dimmable LED Телефон Видео Инсталација Камера Светло за Видео dslr фото Студио Светилк

Ulanzi W49 Мини Камера LED Светло во Видео Блокирам со 3 Топла Чевли,Hight Светла Фотографски Осветлување за Nikon Канон Sony
  • Неодамнешно

Ulanzi W49 Мини Камера LED Светло во Видео Блокирам со 3 Топла Чевли,Hight Светла Фотографски Осветлување за Nikon Канон Sony

652.80 DEN 457.00

Ulanzi W49 Мини Камера LED Светло во Видео Блокирам со 3 Топла Чевли Месеци,Светла Фотографски Осветлување за N

Сокол Очи 3XLot 75W LED Панел Фотографија за Светло во Видео Панел Dimmable LED Студио светлина 150pcs LED Континуиран осветлување
  • Неодамнешно

Сокол Очи 3XLot 75W LED Панел Фотографија за Светло во Видео Панел Dimmable LED Студио светлина 150pcs LED Континуиран осветлување

44736.00 DEN 40262.00

(Освен некои земји и APO / FPO)2 Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозмо

YongNuo YN608 LED Студио Прстен за Светло во Видео 3200K~5500K Безжичен Далечински CRI>95 Фото Светилка + торбичката + Адаптер+
  • Неодамнешно

YongNuo YN608 LED Студио Прстен за Светло во Видео 3200K~5500K Безжичен Далечински CRI>95 Фото Светилка + торбичката + Адаптер+

9632.64 DEN 7706.00

Ново! Godox А1 флеш Телефон!Yong Nuo YN608 LED Студио Прстен за Светло во Видео 3200 K~5500 K Безжичен Далечински CRI>95 Фото

Ulanzi НОВИ 96 LED Панел за Светло во Видео Фото Пополни Светло на Камера за Видео Hotshoe LED Светилка Осветлување за Камерата
  • Неодамнешно

Ulanzi НОВИ 96 LED Панел за Светло во Видео Фото Пополни Светло на Камера за Видео Hotshoe LED Светилка Осветлување за Камерата

1163.52 DEN 570.00

Кликнете на сликата за да го добие~ (*^▽^*)1 Прикачите бела и жолта филтри со магнет и стави поштеден една з

Нова Фото Видео Студио за Фотографија Континуирано Мека Светлина Кутија Комплет 1Year Гаранција фотографија осветлување фотографска
  • Неодамнешно

Нова Фото Видео Студио за Фотографија Континуирано Мека Светлина Кутија Комплет 1Year Гаранција фотографија осветлување фотографска

13357.92 DEN 6813.00

Детали За ПроизводотWhatsapp Viber +008613427553280 +008613427558694 иг : Adearstudio Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...