Нови оригинални за PH-120PSQBC4LV1.0 T-ЕДИН логика одбор на продажба

Нови оригинални за PH-120PSQBC4LV1.0 T-ЕДИН логика одбор на продажба

DEN 1392.00

Количина на стоки

Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор. Вашето задоволство е нашиот прв приоритет!кога ќе се купи било додатоци ние се тестираат сите на нашите делови пред подготвена за праќање,, кога ќе го купите моќ одбор и одредување на единица, да ми даде вашиот потребни напон, статус, или други детали.
Повратни информации :
А задоволството на Клиентите е многу важно за нас. Но, ние ќе испрати уште еден за вас за бесплатен превозот од Кина пост воздух mail,кога ќе примите проблематична производ.
(6) ве Молиме оставете порака за да не информираат колку за вредноста да се изјасни,ако купувачот без барање, Со цел да се обезбеди купувачот добиваат цел ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како 'ДАР' со пониска вредност.ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други превозот метод. На овој начин, кога ќе ми даде вашата докази, може да побара за превозот на компанијата за да се компензира со нас.
4>> производите лесно да се оштети за време на транспортот, па ве молиме да се отвори и проверете ја кутијата и производот кога ќе го добиете на стоки, ако полето е уништен да поинаква форма, ве молиме направете фотографија и доказ за оштетените кутија, и потоа да го замоли на поштарот да се потврди ситуација.Негативна повратна информација не е најдобар начин да го реши секој проблем. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни даночни ќе биде пред наддавање или за купување
В ве Молиме да ни даде postive повратни информации доколку не сте задоволни со производот.
Answer : ___________________________ Note :
Почитувани меѓународни Клиенти,Добредојдовте на Гуангжу Deeli technology co. Ако испораката е одложен или предмети се оштетени во транзит, ве молиме ни e-mail.Ние ќе ви одговори на секое прашање во рок од 24 часа и да се обиде да се gurantee што пред да ја напуштат повратни информации. Ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме да го реши проблемот , ако сакате да го бродот назад ,ние не сме одговорни за враќање на такси превозот.
Забелешка : понекогаш на изглед на втората рака производи ќе имаат малку нула, но не влијае врз работата на машината, купувачот ако умот ве молиме да не купи.
(5) Ако ви треба други превозот метод,ве молиме контактирајте со нас,ние може да обезбеди следниве превозот метод : DHL,EMS,UPS-от,ТНТ,FEDEX. Ве молиме не ја напушти која и неутрални или негативни повратни информации пред да контактирате со нас .Ви благодариме за поддржува и им верува на сад.
(8) За брзо и безбедно испорака причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.
(7) Ние ќе брод објектот во рок од 2-3 дена по уплатата примена.
3>> Ако стоката не се descried како ние и ветуваме, можете да контактирате со нас за враќање на пари или размена на вистинскиот за вас. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
(4) Нашите превозот метод е бесплатен превозот од Кина пост воздух mail, дојде време е за 15-60days,некои далеку земјата треба повеќе од 60days , Продавачот не е одговорен за време на испорака, Тоа е предвидено од страна на превозникот, со исклучок на Празници, и може да се разликуваат со пакет и дестинација.
(3) Увозните давачки, даноци и давачки кои се купувачот одговорност. 95% нови и 90% ново значење втора рака производи, 100% ново значење на нов производ.


Други карактеристики

Тип:
Фрижидер Делови
боја:
Бела
is_customized:
Yes

Најдобри понуди

CRF-2 R22 0.44 KW капацитет на ладење и SAE одблесокот врска термичка експанзија вентили за фрижидер воздухот фен опрема
  • Неодамнешно

CRF-2 R22 0.44 KW капацитет на ладење и SAE одблесокот врска термичка експанзија вентили за фрижидер воздухот фен опрема

1161.60 DEN 1104.00

ве молиме дефинирате ладилни кога ќе се постави цел.На термичка експанзија вентил (често скратено како T

тестирани добри работни Висок квалитет за оригинални LED50K20JD V390HJ1-CE3 HD500DF-B01S0 логика одбор 98% новиот 2 парчиња/многу
  • Неодамнешно

тестирани добри работни Висок квалитет за оригинални LED50K20JD V390HJ1-CE3 HD500DF-B01S0 логика одбор 98% новиот 2 парчиња/многу

DEN 3360.00

(Иако тоа е втора рака производ, ние гарантираме дека тестот е добра работа пред пратката )Кога ќе го при