Жените Летен Фустан 2018 Секојдневен О-вратот Црн Мини Фустан со Кратки Ракави Sashes Вечер Партија Vestidos

Жените Летен Фустан 2018 Секојдневен О-вратот Црн Мини Фустан со Кратки Ракави Sashes Вечер Партија Vestidos

DEN 765.00
-5 %
DEN 805.44

Количина на стоки


Жените Летен Фустан 2018 Секојдневен О-вратот Црн Мини Фустан со Кратки Ракави Sashes Вечер Партија Vestidos
За повеќе предмети, pls видите
Материјал : Памук
Големина : Една Големина
Пол : Жените
Стил : Неврзан
Сезона : Летни
Боја : Црна
Биста : 92cm(36.2") Должина : 84cm(33.1") Ракав : 15cm(5.9")
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Ако имате било какви прашања во врска со плаќање, pls контактирајте со нас.
Испорака
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адреса ТРЕБА ДА ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
3. На сликите кои се прикажани може да не актуелната содржина како cemara пиксели и преземање фото метод разлика и се за вашиот референца само.
4. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Враќање
1. Имате потреба да контактирате со нас во рок од 7 дена по примените стоки и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НЕ МОЖЕМЕ ДА ИЗДАНИЕ ШТО ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Превозот цена е мечка од страна на купувачот ЗА ВРАЌАЊЕ .
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и ТРЕБА ДА ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање,
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена и треба да ги сноси товар полнење.
Гаранција
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики врз ПОТОА ОДАТ НА ШОПИНГ.
Повратни информации


Други карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
жените се облекуваат
Деколте:
О Деколте
Силуета:
Директно
Половината:
Природни
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
Сезоната:
Лето
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Sashes
Стил:
Повик
Големина:
Free Size
боја:
Црна

Најдобри понуди

2017 нова мода солидна боја модални тенок женски летен фустан плус големина лабава повик краток ракав V деколте, жените коленото
 • Неодамнешно

2017 нова мода солидна боја модални тенок женски летен фустан плус големина лабава повик краток ракав V деколте, жените коленото

994.56 DEN 527.00

2017 нова мода солидна боја модални тенок женски летен фустан плус големина лабава повик краток ракав V де

До 2015 Нова Мода Есен Црвено Plaid Vestido Де Феста Европски Брендови Жените Фустан Долг Ракав Печати Plaid Секојдневен Фустани
 • Неодамнешно

До 2015 Нова Мода Есен Црвено Plaid Vestido Де Феста Европски Брендови Жените Фустан Долг Ракав Печати Plaid Секојдневен Фустани

527.52 DEN 448.00

До 2015 Нова Мода Есен Црвено Plaid Vestido Де Феста Европски Брендови Жените Фустан Долг Ракав Печати Plaid Секој

Жените Пролет, Есен Облечи 2017 Нов Моден Стил Памук Печати Ретро Цвеќиња Лабава Облека Долг Ракав Гроздобер Плус Големина Долг
 • Неодамнешно

Жените Пролет, Есен Облечи 2017 Нов Моден Стил Памук Печати Ретро Цвеќиња Лабава Облека Долг Ракав Гроздобер Плус Големина Долг

DEN 2422.56

Сите природни raccoon крзно ,ако се допаѓа ,кликнете на сликата !Жените Пролет, Есен Облечи 2017 Нов Моден Стил

Жените V Деколте, Плетени Џемпер Облека Огромен Долг Ракав Лабава Блузи Трикотажа Сплит Црна Каки Есен Зима
 • Неодамнешно

Жените V Деколте, Плетени Џемпер Облека Огромен Долг Ракав Лабава Блузи Трикотажа Сплит Црна Каки Есен Зима

575.52 DEN 489.00

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши

2017 Најновите Пистата Дизајнер Луксузни Фустан Жени' Бренд Висок Квалитет Флорални Везови Мрежа Sturning Макси Фустан Слободни
 • Неодамнешно

2017 Најновите Пистата Дизајнер Луксузни Фустан Жени' Бренд Висок Квалитет Флорални Везови Мрежа Sturning Макси Фустан Слободни

4415.52 DEN 3797.00

........................................................................................................... Почитувани Купувачи, Добредојдовте на нашат

Женска Лето Плажа Туника Облечи Racer Назад Бела Шарени Макси Sundress Женски Фустан Совршен за двете Ден и Вечер XH025
 • Неодамнешно

Женска Лето Плажа Туника Облечи Racer Назад Бела Шарени Макси Sundress Женски Фустан Совршен за двете Ден и Вечер XH025

1113.60 DEN 579.00

Но, поради различни светлина и го следат амбиент.Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен

Моден жена пролет 2014 година гроздобер warfactory beading волнени долги ракави облекуваат жените есен краток фустан женски
 • Неодамнешно

Моден жена пролет 2014 година гроздобер warfactory beading волнени долги ракави облекуваат жените есен краток фустан женски

DEN 1247.04

98 / парчеБесплатен превозот 2014 година нови пристигнување жена пролет V деколте, основните тенок чипка е

Европски и Американски жените секси V деколте, прашка парче долна облека ноќни клубови пенливи sequined фустан перспектива AL7610
 • Неодамнешно

Европски и Американски жените секси V деколте, прашка парче долна облека ноќни клубови пенливи sequined фустан перспектива AL7610

998.40 DEN 819.00

Референтна Висина големина & Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината на Големинат

HANZANGL 2018 Моден Дизајнер Жените Летен Фустан без Ракави Organza Плажа Фустан Долг Макси Фустан Гроздобер Голем Замав Vestidos
 • Неодамнешно

HANZANGL 2018 Моден Дизајнер Жените Летен Фустан без Ракави Organza Плажа Фустан Долг Макси Фустан Гроздобер Голем Замав Vestidos

1476.00 DEN 945.00

ГолеминаБистаДолжинаПоловинатаS8513565М9013770L9513975XL10014180Единица : CMНад tiled мерење, поради различни мерни техн

2017 лето облечи нов женски фустан збор јака тесни шупливи чипка перспектива lobes солидна боја крои везови фустан G59
 • Неодамнешно

2017 лето облечи нов женски фустан збор јака тесни шупливи чипка перспектива lobes солидна боја крои везови фустан G59

1128.48 DEN 959.00

Топло Добредојде во продавница1) ве Молиме прочитајте ја нашата големина на табелата внимателно пред да

2018 нови Лето Женски тенок долг Модален се Облекуваат Жените Секојдневен О Вратот без Ракави Вест Еластичност Лабава плус големина
 • Неодамнешно

2018 нови Лето Женски тенок долг Модален се Облекуваат Жените Секојдневен О Вратот без Ракави Вест Еластичност Лабава плус големина

750.72 DEN 383.00

2018 нови Лето Женски тенок долг Модален се Облекуваат Жените Секојдневен О Вратот без Ракави Вест Еласти

Европски Стил Жени Секси Долг Фустан 2017 Симпатична Летна Шпагети Рака Кат Должина Бохемски Backless Плажа Макси Чипка Фустани
 • Неодамнешно

Европски Стил Жени Секси Долг Фустан 2017 Симпатична Летна Шпагети Рака Кат Должина Бохемски Backless Плажа Макси Чипка Фустани

1247.52 DEN 1060.00

Европски Стил Жени Секси Долг Фустан Лето Без Ракави Шпагети Рака Кат Должина Бохемски Backless Плажа Макси

Нови жените летен фустан година vestidos стил плус големина жените облека мода жените облека секојдневен де феста лето партија
 • Неодамнешно

Нови жените летен фустан година vestidos стил плус големина жените облека мода жените облека секојдневен де феста лето партија

DEN 460.80

Ве молиме fllow табелата на вашиот големина ве Молиме љубезно забелешка chine големина често се помали од Ев

Жени Надвор Рамо Долга Плажа Облечи 2018 Лето Кратко Sleeve Фустани Chiffon Цветни Печати Гроздобер Бела Макси SunDress Strapless
 • Неодамнешно

Жени Надвор Рамо Долга Плажа Облечи 2018 Лето Кратко Sleeve Фустани Chiffon Цветни Печати Гроздобер Бела Макси SunDress Strapless

599.52 DEN 540.00

12872 НОВ ЛЕТЕН ФУСТАН1.Големината систем на различни брендови е различен.2.Ве молиме погледнете го подолу

нова есен 2018 Falbala chiffon ОЛ темперамент се посветам на моралот се покаже тенка стил се облекуваат notched јака одговараат
 • Неодамнешно

нова есен 2018 Falbala chiffon ОЛ темперамент се посветам на моралот се покаже тенка стил се облекуваат notched јака одговараат

DEN 1847.52

Answer : ___________________________ NOTE : нашата облека можеби замена на марка, ознака на трговска виси бренд, без ознака

Сончево Мода Девојки Фустан, Црвени, Сини Чипка Мрачно Јака Партија Sundress 2018 Лето Принцезата Свадба Фустани Облека Големина
 • Неодамнешно

Сончево Мода Девојки Фустан, Црвени, Сини Чипка Мрачно Јака Партија Sundress 2018 Лето Принцезата Свадба Фустани Облека Големина

623.04 DEN 324.00

Одличен квалитет мрачно organza sundress со чипка на врвот декорација Совршен за вашиот малку девојки' и големи

Топла Продажба Есен Зима Жените Лажни Две Парчиња Облека 3/4 Ракав Само Belted Женски Фустан Елегантен Дами Vestidos Де Феста
 • Неодамнешно

Топла Продажба Есен Зима Жените Лажни Две Парчиња Облека 3/4 Ракав Само Belted Женски Фустан Елегантен Дами Vestidos Де Феста

3057.12 DEN 2599.00

Добредојдовте на нашата продавница! Имајте на ум! Цената е за еден Фустани 1.Почитувани клиенти и пријат

Kseniya Деца Голема Малку Девојки Принцеза Фустани Без Ракави Петар Пан Јака Панделки Лак Јазол Лето Девојка Животинско Фустан
 • Неодамнешно

Kseniya Деца Голема Малку Девојки Принцеза Фустани Без Ракави Петар Пан Јака Панделки Лак Јазол Лето Девојка Животинско Фустан

571.20 DEN 543.00

9.90 12.90 12.90 15.90 15.90 9.90 17.50 15.90 17.50 17.90 12.99 15.90 15.90 18.70 15.90 16.90 9.50 ДОЛАРИ 7.909.50 ДОЛАРИ 7.909.50 ДОЛАРИ 7.909.50 ДОЛАРИ 7.909.50[xlm

Жените Гроздобер Хипи Boho Бел Ракави Циганска Фестивал Одмор Чипка Мини Фустан Лето Boho Фустан Vestido де Плус Големина
 • Неодамнешно

Жените Гроздобер Хипи Boho Бел Ракави Циганска Фестивал Одмор Чипка Мини Фустан Лето Boho Фустан Vestido де Плус Големина

479.52 DEN 408.00

2016 година Нови Жените Секојдневен Лабава се Облекуваат Бела Беж Одблесокот Ракав Цвет Топка надвор Мин

Нови 2017 Породилно Чипка Се Облекуваат Жените Облека Фотографија Реквизити Домот Бремени Фустан Породилно Долг Фустан На Бременоста
 • Неодамнешно

Нови 2017 Породилно Чипка Се Облекуваат Жените Облека Фотографија Реквизити Домот Бремени Фустан Породилно Долг Фустан На Бременоста

1558.56 DEN 1091.00

Нови 2017 Породилно Чипка Се Облекуваат Жените Облека Фотографија Реквизити Домот Бремени Фустан Породи

2018 Топла Нови Жените Вест Памук, Чипка Секојдневен бал Лето Sundress Макси Лонг Бич Резервоарот Фустан без Ракави QH0043
 • Неодамнешно

2018 Топла Нови Жените Вест Памук, Чипка Секојдневен бал Лето Sundress Макси Лонг Бич Резервоарот Фустан без Ракави QH0043

752.16 DEN 384.00

2018 Топла Нови Жените Вест Памук, Чипка Секојдневен бал Лето Sundress Макси Лонг Бич Резервоарот Фустан без Р

Црно и Вино црвена Боја Секси V Деколте, Кат Должина Фустан FeatherElegant Вечер Партија Облечи ХЛ Завој Фустан со Врвен Квалитет
 • Неодамнешно

Црно и Вино црвена Боја Секси V Деколте, Кат Должина Фустан FeatherElegant Вечер Партија Облечи ХЛ Завој Фустан со Врвен Квалитет

3648.00 DEN 3101.00

Политика На ВраќањеСамо неисправни производи ќе бидат понудени на берза.Купувачот е одговорен за сите

Jaatie Напор Лето Памук Долги Ракави V деколте Boho Мини Фустан Износени Полите Со Beachy Суровини Трим Tunics Жените Dresses1150
 • Неодамнешно

Jaatie Напор Лето Памук Долги Ракави V деколте Boho Мини Фустан Износени Полите Со Beachy Суровини Трим Tunics Жените Dresses1150

1254.72 DEN 1004.00

Големина упатствоПоловината(cm) Биста(cm)Манжетната(cm)Најдолг Должина(cm) Најкратката Должина(cm)Должина На

CANIS Мода Памук Новороденче Девојки Деца Деца Долги Ракави Есен Пролет Plaids Фустан Партија Принцезата Свадба Туту 0-2T
 • Неодамнешно

CANIS Мода Памук Новороденче Девојки Деца Деца Долги Ракави Есен Пролет Plaids Фустан Партија Принцезата Свадба Туту 0-2T

274.08 DEN 274.00

Ние исто така снабдување со DHL, UPSот, EMS изразат испорака, но треба платат повеќе пари за да го изразат исп