OEEKOI Камен Шема СТП Кожа Половината Торба Спојувалка за Каиш Џеб Торбичка Телефон Holster Случај за DNS S5701/S5301Q

OEEKOI Камен Шема СТП Кожа Половината Торба Спојувалка за Каиш Џеб Торбичка Телефон Holster Случај за DNS S5701/S5301Q

DEN 479.52

Количина на стоки


Камен Шема СТП Кожа Спојувалка за Каиш Торбичка Случај за DNS S5701/S5301 Q
Опис
- Боја : Црна,Кафеава.
- Материјал : СТП Кожа.
Големина на : големина 1 : 4.7 инчен [14*7cm]
големина 1 : 5.1 инчен [15*8cm]
големина 1 : 5.5 инчен [16*8.5 cm]
големина 1 : 6.3 инчи [16.8*10см]
- Обезбедува одлична заштита од гребнатини, нечистотија, и други секојдневни оштетувања
- Додаток Само. Телефонот Не Се Вклучени.
Известување
Pls оставете порака за да ни каже бојата и количеството што го сакате ,или ние ќе ги испрати по случаен избор.pls љубезно ве молиме да се разбере.


Други карактеристики

Материјал:
S5701, S5301Q
Бренд Име:
OEEKOI
дизајн:
Обична,Бизнис
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Футроли & Клипови
Големина:
5-5.7
Компатибилен Бренд:
DNS
стп кожа случај:
торбичка случај
Пакет:
opp
is_customized:
Yes
држачот на случај:
камен шема случај
боја:
црна браун
Број На Модел На:
За DNS S5701/S5301Q

Најдобри понуди

Кука Јамка Човек Спојувалка за Каиш Патент Картичка Торбичка Двојна Мобилен Телефон Кожа Случај За ZTE nubia Z11/Z11 Max/nubia
  • Неодамнешно

Кука Јамка Човек Спојувалка за Каиш Патент Картичка Торбичка Двојна Мобилен Телефон Кожа Случај За ZTE nubia Z11/Z11 Max/nubia

445.92 DEN 424.00

Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот 6 цифренброј на поштенски код и

Спојувалка за Каиш СТП Кожа Половината Носителот прекривачот Торбичка Случај за Лава, Ирис X1 Гранд/Fuel25/Fuel20/Fuel60/X8/Алфа/504Q+/503e
  • Неодамнешно

Спојувалка за Каиш СТП Кожа Половината Носителот прекривачот Торбичка Случај за Лава, Ирис X1 Гранд/Fuel25/Fuel20/Fuel60/X8/Алфа/504Q+/503e

431.52 DEN 367.00

Торбичка Случај за Лава, Ирис X1 Гранд / Fuel25 / Fuel20 / Fuel60 / X8 / Алфа / 504 Q+ / 504 Q / 503e Опис * Сосема Нов Кожа покрие с

OEEKOI Вистинска Кожа Спојувалка за Каиш Торбичка Покрие Случај за Samsung Галакси J1 Година/ J1 мини/Amp/Тренд Дуа S7562/Trend/Ace
  • Неодамнешно

OEEKOI Вистинска Кожа Спојувалка за Каиш Торбичка Покрие Случај за Samsung Галакси J1 Година/ J1 мини/Amp/Тренд Дуа S7562/Trend/Ace

DEN 575.52

Вистинска Кожа Торбичка Случај за Samsung Галакси Тренд Дуа S7562 / Trend / Ace 3 / Xcover 2 / S Однапред Боја : Црна. Матер

Спојувалка за Каиш СТП Кожа Половината Носителот прекривачот Торбичка Случај за Слива Може да Pro/Може да Плус 2/Би можеле да
  • Неодамнешно

Спојувалка за Каиш СТП Кожа Половината Носителот прекривачот Торбичка Случај за Слива Може да Pro/Може да Плус 2/Би можеле да

DEN 431.52

Торбичка Случај за Слива Може да Pro / Може да Плус 2 / Би можеле да LTE / Sync 5.0 / Може да Плус Опис * Сосема Нов К

СТП Кожа Спојувалка за Каиш Торбичка Покрие Случај за Meizu M6s/Note6/Pro 7 Плус/Е2/Забелешка 5/X/Про 6 Плус/У20/E/MX6/MX5e Лајт/M3
  • Неодамнешно

СТП Кожа Спојувалка за Каиш Торбичка Покрие Случај за Meizu M6s/Note6/Pro 7 Плус/Е2/Забелешка 5/X/Про 6 Плус/У20/E/MX6/MX5e Лајт/M3

431.52 DEN 388.00

Спојувалка за Каиш Торбичка Кожа Покритие за Meizu M6s / Note6 / Pro 7 Плус / Е2 / Забелешка 5 / X / Про 6 Плус / У20 / E / MX6 /