Нов Замав Главното Вратило Механизам Slewing Редуктор 201-26-71140 За Нови PC60-7

Нов Замав Главното Вратило Механизам Slewing Редуктор 201-26-71140 За Нови PC60-7

DEN 6523.20

Количина на стоки


Нов Замав Главното Вратило Механизам Slewing Редуктор 201-26-71140 За PC60-7
Whatsapp : +86 18768415518 skype : guanelian
Опис :
Тип : Замав Главното Вратило
Бренд : Нови cid)
Дел# : 201-26-71140
Примена
за PC60-7
Плаќање
Кредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Pay Pal,T/T и Western Union.
Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по yourpayment ceared.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.
Гаранција
Ние нудиме 1 година гаранција за овој производ. Ако производот е надвор од работниот ред под правилна употреба на прирачникот во рамките на гарантниот период, ве молиме контактирајте со нас за да се добие стока се врати шифрата и превозот настава. Потоа, го испрати назад на вашиот трошоците за превозот.
По добивањето на вашиот врати објектот, тоа ќе трае 7 дена за евалуација и истражување. Сосема нов замена единица ќе бидат испратени до вас во нашата трошоците за превозот, ако таа ги исполнува нашите гаранција барања.
Испорака
Со DHL/ФЕДЕКС/ТНТ(Кина Express),ако сакате да користите други,ве молиме контактирајте со нас.
Царинската ќе биде помалку веројатно да се наметнат даноци / должности на мали парцели. Сепак, тоа ќе биде во вашата трошоци ако настане.
Осигурување се вклучени во Превозот и Ракувањето со трошоци што се платени.


Други карактеристики

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
201-26-71140
Состојба:
Нови
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Тип:
Замав Главното Вратило
Гаранција:
Yes
Превозот начин:
Fedex , DHL , или ЕМС
цена:
Конкурентна
Трговија на големо:
Yes
Акции:
Yes
Дел Број:
2012671140
Производителот Дел Број:
2012671140

Најдобри понуди

Бесплатен Превозот Дизел мотор TR175 Директно вбризгување на цилиндар на главата Заптивка Changchai Changfa Jiangdong и така
  • Неодамнешно

Бесплатен Превозот Дизел мотор TR175 Директно вбризгување на цилиндар на главата Заптивка Changchai Changfa Jiangdong и така

2880.00 DEN 2534.00

Бесплатен Превозот Дизел мотор TR175 D irect вбризгување на цилиндар на главата Заптивка одговараат за Changchai

Holdwell Хидраулични Страната Засилувач Хидраулични Страната Сепаратор Хидраулични Прирабница и Ширење Алатка 81MM Max Хидраулични
  • Неодамнешно

Holdwell Хидраулични Страната Засилувач Хидраулични Страната Сепаратор Хидраулични Прирабница и Ширење Алатка 81MM Max Хидраулични

DEN 17232.00

Holdwell Хидраулични Страната Засилувач Хидраулични Страната Сепаратор Хидраулични Прирабница и Ширење А

152F 154F Генератор на Висок Напон, Сет За МИЦУБИШИ Генератор ,1KW 1.5 KW Генератор на Висок Напон, Сет,152F 154F Генератор Дел
  • Неодамнешно

152F 154F Генератор на Висок Напон, Сет За МИЦУБИШИ Генератор ,1KW 1.5 KW Генератор на Висок Напон, Сет,152F 154F Генератор Дел

1248.00 DEN 899.00

Како професионална снабдувач на Генератор AVR во Кина, Higo™ е се фокусира на обезбедување комплетна палет