Замав Главното Вратило Механизам Slewing Редуктор 7Y-1775 За 320B 320BL

Замав Главното Вратило Механизам Slewing Редуктор 7Y-1775 За 320B 320BL

DEN 13872.00

Количина на стоки


Замав Главното Вратило Механизам Slewing Редуктор 7 Y-1775 За 320 B 320 BL
Whatsapp : +86 18768415518 skype : guanelian
Опис :
Тип : Замав Главното Вратило
Бренд : Нови cid)
Дел# : 7 Y-1775
Примена
МОТОР - МАШИНА
3066; 3116;
БАГЕР
320 B; 320 B L; 320 B N; 320 B S;
Плаќање
Кредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Pay Pal,T/T и Western Union.
Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по yourpayment ceared.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.
Гаранција
Ние нудиме 1 година гаранција за овој производ. Ако производот е надвор од работниот ред под правилна употреба на прирачникот во рамките на гарантниот период, ве молиме контактирајте со нас за да се добие стока се врати шифрата и превозот настава. Потоа, го испрати назад на вашиот трошоците за превозот.
По добивањето на вашиот врати објектот, тоа ќе трае 7 дена за евалуација и истражување. Сосема нов замена единица ќе бидат испратени до вас во нашата трошоците за превозот, ако таа ги исполнува нашите гаранција барања.
Испорака
Со DHL/ФЕДЕКС/ТНТ(Кина Express),ако сакате да користите други,ве молиме контактирајте со нас.
Царинската ќе биде помалку веројатно да се наметнат даноци / должности на мали парцели. Сепак, тоа ќе биде во вашата трошоци ако настане.
Осигурување се вклучени во Превозот и Ракувањето со трошоци што се платени.


Други карактеристики

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
7Y1775
Состојба:
Нови
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Тип:
Замав Главното Вратило
Гаранција:
Yes
Превозот начин:
Fedex , DHL , или ЕМС
цена:
Конкурентна
Трговија на големо:
Yes
Акции:
Yes
Дел Број:
7Y-1775
Производителот Дел Број:
7Y-1775

Најдобри понуди