Новата A/C Компресор 926001DB0A За QashQai 2.0 За DUALIS 2.0 L 2007-2012

Новата A/C Компресор 926001DB0A За QashQai 2.0 За DUALIS 2.0 L 2007-2012

DEN 5640.00

Количина на стоки


Новата A/C Компресор 926001 DB0 A За Qash Qai 2.0 За DUALIS 2.0 L 2007-2012
Whatsapp : +86 18768415518 skype : guanelian
Опис :
Тип : Клима Уред Компресор
Бренд : Нови cid)
Производство Дел Бр. : 926001 DB0 A 92600 JD200
Количина : 1 парче
Спецификации :
АВТОМОБИЛ СЕ НАПРАВИ :
ЗА 2.0 207-2012
ЗА 2.0 2007-2012
Параметар
Спојката Модел : CVC COMPRESOR
Напон : 12 V
Жлебови : PV6 ( 6 бразди)
Макара Дијаметар : 110 mm
Плаќање
Кредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Pay Pal,T/T и Western Union.
Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по yourpayment ceared.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.
Гаранција
Ние нудиме 1 година гаранција за овој производ. Ако производот е надвор од работниот ред под правилна употреба на прирачникот во рамките на гарантниот период, ве молиме контактирајте со нас за да се добие стока се врати шифрата и превозот настава. Потоа, го испрати назад на вашиот трошоците за превозот.
По добивањето на вашиот врати објектот, тоа ќе трае 7 дена за евалуација и истражување. Сосема нов замена единица ќе бидат испратени до вас во нашата трошоците за превозот, ако таа ги исполнува нашите гаранција барања.
Испорака
Со DHL/ФЕДЕКС/ТНТ(Кина Express),ако сакате да користите други,ве молиме контактирајте со нас.
Царинската ќе биде помалку веројатно да се наметнат даноци / должности на мали парцели. Сепак, тоа ќе биде во вашата трошоци ако настане.
Осигурување се вклучени во Превозот и Ракувањето со трошоци што се платени.


Други карактеристики

Број На Модел На:
92600JD200
is_customized:
Yes
Состојба:
Нови
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Тип:
компресор
Гаранција:
Yes
Превозот начин:
Fedex , DHL , или ЕМС
цена:
Конкурентна
Трговија на големо:
Yes
Акции:
Yes
Дел Број:
92600JD200
Производителот Дел Број:
92600JD200

Најдобри понуди

Висок Квалитет 152F 154F Генератор Одвратна Започнете Собранието ,1KW 1.5 KW Генератор Одвратна Започнете Собранието,152F 154F
  • Неодамнешно

Висок Квалитет 152F 154F Генератор Одвратна Започнете Собранието ,1KW 1.5 KW Генератор Одвратна Започнете Собранието,152F 154F

1920.00 DEN 1382.00

Како професионална снабдувач на Генератор AVR во Кина, Higo™ е се фокусира на обезбедување комплетна палет

152F 154F Генератор на Висок Напон, Сет За МИЦУБИШИ Генератор ,1KW 1.5 KW Генератор на Висок Напон, Сет,152F 154F Генератор Дел
  • Неодамнешно

152F 154F Генератор на Висок Напон, Сет За МИЦУБИШИ Генератор ,1KW 1.5 KW Генератор на Висок Напон, Сет,152F 154F Генератор Дел

1248.00 DEN 899.00

Како професионална снабдувач на Генератор AVR во Кина, Higo™ е се фокусира на обезбедување комплетна палет