2 парчиња/set Класична Гитара Тјунер Tuning Keys Штипки Машина Глави Сребро.

2 парчиња/set Класична Гитара Тјунер Tuning Keys Штипки Машина Глави Сребро.

DEN 150.00
-32 %
DEN 220.32

Количина на стоки


Опис 100% Сосема нов и висок квалитет на сет на гитара подесување штипки за класична гитара. Должината помеѓу два бунари центри мерки околу 35mm. Апсолутно висок квалитет на гитара tuning keys. Одлично за гитара подесување. Направен од челик и пластика. Изгледа многу исклучителна. Ќе добиете 2 парчиња tuning keys штипки(еден е за лево, другата е за право).
Пакетот вклучува :
2 * Гитара Тјунер 8 * Завртки


Други карактеристики

Тип:
Тјунер
Број На Модел На:
D2304
Бренд Име:
Татковина
Направени од:
челик и пластика.

Најдобри понуди

10ft 3m Електрична Гитара Кабел Професија Музички Инструмент Кабел Ниско ниво на Бучава Заштитените Бесплатен Превозот Wholesales
  • Неодамнешно

10ft 3m Електрична Гитара Кабел Професија Музички Инструмент Кабел Ниско ниво на Бучава Заштитените Бесплатен Превозот Wholesales

DEN 527.52

започнетекрајотСостојба : 100% Сосема Нов И Одличен Квалитет на Музички Инструмент Кабел Ниско ниво на Бу

Guitarra Џеб Метал Електрични Нарушување Гитара Ефект на Возилото Кутија Вистинската Страна-да помине Три Копчиња Гитара Додатоци
  • Неодамнешно

Guitarra Џеб Метал Електрични Нарушување Гитара Ефект на Возилото Кутија Вистинската Страна-да помине Три Копчиња Гитара Додатоци

3839.04 DEN 1996.00

Guitarra Џеб Метал Електрични Нарушување Гитара Ефект на Возилото Кутија Вистинската Странада помине Три К

8 Компјутери Црна Електрична гитара Humbucker Двојно Серпентина Магнети се Прилагоди на висината завртки и изворите поправи Пикап
  • Неодамнешно

8 Компјутери Црна Електрична гитара Humbucker Двојно Серпентина Магнети се Прилагоди на висината завртки и изворите поправи Пикап

DEN 448.32

100% новивисок квалитет и тестирање е во редОбјектот 100% како на сликата прикажаниМатеријал : ЖелезоБоја :

1 Сет на 4pcs Нико Црвено Врвот Шапка Знак Електрична Гитара Копчиња За СЕКРЕТАР Стил Електрична Гитара Бесплатен Превозот Wholesales
  • Неодамнешно

1 Сет на 4pcs Нико Црвено Врвот Шапка Знак Електрична Гитара Копчиња За СЕКРЕТАР Стил Електрична Гитара Бесплатен Превозот Wholesales

191.52 DEN 172.00

започнетекрајотДетали : 100% Сосема Нов Состојба Бренд : Нико Музички Инструменти 1 Сет на 4pcs Врвот Шапка Г

АРОМА Гитара Прст Exerciser Обука Уред Пијано, Бас Практиката се Прошири-O-Зафат Strengthener Инструменти Додатоци 4 Бои
  • Неодамнешно

АРОМА Гитара Прст Exerciser Обука Уред Пијано, Бас Практиката се Прошири-O-Зафат Strengthener Инструменти Додатоци 4 Бои

321.60 DEN 289.00

Карактеристики : Гитара String Прст / Рака Зафат Exerciser & Пијано Или Спорт Употреба Арома прст exerciser strengthener Се

1 Сет на 4pcs Нико Црна Врвот Шапка Знак Електрична Гитара Копчиња За СЕКРЕТАР Стил Електрична Гитара Бесплатен Превозот Wholesales
  • Неодамнешно

1 Сет на 4pcs Нико Црна Врвот Шапка Знак Електрична Гитара Копчиња За СЕКРЕТАР Стил Електрична Гитара Бесплатен Превозот Wholesales

191.52 DEN 172.00

започнетекрајотДетали : 100% Сосема Нов Состојба Бренд : Нико Музички Инструменти 1 Сет на 4pcs Врвот Шапка Г