Бесплатен Превозот Професионални Алис A007G Метал Крокодил Народни Акустична Гитара Capo Менгеме Wholesales

Бесплатен Превозот Професионални Алис A007G Метал Крокодил Народни Акустична Гитара Capo Менгеме Wholesales

DEN 468.00
-20 %
DEN 585.60

Количина на стоки

Ако имате било какви проблеми на плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Ако производот што го добив имате било какви проблеми , ве молиме пишете ни маил или да ни оставите порака, пред да се даде спор или негативни повратни информации,па можеме да се справиме со тоа што е можно побрзо и поефикасно. Ви благодариме. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Дури и ако испораката истек на време, ние се уште може да ви вратат, па може да се продавница тука без да се грижиш за губење на пари.
Ако имате било какви проблеми или потреба од дополнителни информации, слободно контактирајте со нас од страна на Trade Manager или пишете ни е-Мејл. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса. Откако ние испорака на пакетот и осигурете се дека не ја добиете вашата пакети, ние ќе ви ги даде сите наплата. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако ви се допаѓа, и се задоволни со нашата служба, ве молиме љубезно да потрае неколку минути за да ни остави позитивни повратни информации,
во меѓувреме, позитивни повратни информации ќе бидат дадени за вас, премногу.
Почитувани купувачот, ви Благодариме за шопинг во нашата Any Fly Музичката продавница, пред да го купат, ние ќе ви дадат ВЕТУВАЊЕ за заштита на вашите Права и Интереси 1. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, тоа се смета за
се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ние ќе ви одговори без
одлагање.Рускиот гостин МОРА да го НАПИШЕТЕ целото ИМЕ и презиме за да примите пакет,ви Благодариме!
Бесплатен Превозот Професионални Алис A007 G Метал Крокодил Народни Акустична Гитара Capo Менгеме Wholesales Алис A007 G Материјал : се Направени Од Издржлив Метал Погоден За Акустична/Електрична Гитара Дизајн : Крокодил Главата Клип На Стрингови Удобно И Цврсто,И Нема да го Оштети Вашиот Гитара Може да Стеги На Било Секирај Боја : Црвено, Златен(PB)/Сребрена(PC)/Бронза(BR) Место на Потекло : Гуангжу, Кина ( Копно) Големина : СРЕБРО Бронза ЦРВЕНО ЗЛАТО Повеќе Детали
1. Ве молиме да уживаат во шопинг во нашата Any Fly Музичката продавница без да се Грижиш Ние само брод да се потврди цел адреса,Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање,
и вашата цел број. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно
можно со одговор. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на празникот
сезона. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да контактирате со нас
веднаш пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ако треба да купат повеќе добра, но цената не е многу добар или не најдете во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас.


Други карактеристики

Број На Модел На:
A007G
Бренд Име:
Алис
Тип:
Capo
Дизајн на:
Алис

Најдобри понуди

АРОМА ЗНАМИЊА-08 Универзална Количка за Една Рамка Инструмент Стојат Гитара се Залагаме за Акустична Гитара, Класична, Електрични,
  • Неодамнешно

АРОМА ЗНАМИЊА-08 Универзална Количка за Една Рамка Инструмент Стојат Гитара се Залагаме за Акустична Гитара, Класична, Електрични,

DEN 431.52

Прилагодлив ЕРамка, постабилна да се користи Направен од Алуминиум и ABS пластика, повеќе силни и издржли

ZIKO DCZ 010 011 012 Акустична гитара жици Месинг јаглероден челик хексагонална алуминиумски жици за акустична гитара прибор
  • Неодамнешно

ZIKO DCZ 010 011 012 Акустична гитара жици Месинг јаглероден челик хексагонална алуминиумски жици за акустична гитара прибор

287.52 DEN 244.00

Прочитајте Пред Шопинг Драги пријатели , ви Благодариме за шопинг на нашата продавница И постојат два з

8 Компјутери Црна Електрична гитара Humbucker Двојно Серпентина Магнети се Прилагоди на висината завртки и изворите поправи Пикап
  • Неодамнешно

8 Компјутери Црна Електрична гитара Humbucker Двојно Серпентина Магнети се Прилагоди на висината завртки и изворите поправи Пикап

DEN 448.32

100% новивисок квалитет и тестирање е во редОбјектот 100% како на сликата прикажаниМатеријал : ЖелезоБоја :

1 Сет на 4pcs Нико Црна Врвот Шапка Знак Електрична Гитара Копчиња За СЕКРЕТАР Стил Електрична Гитара Бесплатен Превозот Wholesales
  • Неодамнешно

1 Сет на 4pcs Нико Црна Врвот Шапка Знак Електрична Гитара Копчиња За СЕКРЕТАР Стил Електрична Гитара Бесплатен Превозот Wholesales

191.52 DEN 172.00

започнетекрајотДетали : 100% Сосема Нов Состојба Бренд : Нико Музички Инструменти 1 Сет на 4pcs Врвот Шапка Г