една електрична гитара вратот цврсто дрво јавор Fretboard 22 секирај беа 25,5 Решетка Род#796

една електрична гитара вратот цврсто дрво јавор Fretboard 22 секирај беа 25,5 Решетка Род796

DEN 2831.52

Количина на стоки


Добредојден за да ги Видите Мојот објект. Јас ќе ви обезбеди најдобар објект за вас. Јас сум понова да Alibaba Express. Затоа јас ќе го дадам мојот сите корисниците на најниска цена и со најдобар квалитет. Вие ќе добиете брза испорака и брз одговор. Сите предмети ќе бидат проверени за вас catrfully и тест за вас. Бидете сигурни дека ќе го добиете објект под најдобра состојба. Јас може да гарантира дека ќе ви се допадне мојот објект многу.
Електрична Гитара Вратот Карактеристики :
1 buc Гитара вратот . Вратот Дрво : цврсто дрво
Fretboard Дрво : јавор дрво
Крај : Недовршени
Пломба : Dot Инкрустирани Скала Должина : околу 25-1/2 ". ако ви треба други скала должина ве молиме контактирајте ме. нут ширина : за 42mm Ширината на Пета : за 56mm
Frets : 22 Никел/Сребрена Frets Ние сме производител, може да обезбеди повеќе големина . ако имате потреба, ве молиме e-mail за контакт со мене.
Ние имаме професионална гитара производство студио и многу искусни гитара учител. Ние може да зависност од вашите потреби специјално направи гитара за сакате.
Ние сме директни создателот. И добредојде на нашата продавница. Можете да го добиете најдоброто објект со најдобра цена, исто Така, се надевам повеќе пријател може да ми биде партнер да ни помогне да го продаде предмети (како на мало). Најдобар објект со најдобра цена , се надеваме да се биде партнер со вас. Ако имате прашања.
Откако на вашиот објект ќе пристигне во задоволителна состојба, ве молиме да ја напуштат повратни информации за мене. Ако има проблем , контактирајте ме во времето. ве молиме не се директно ме остави лош повратни информации или ниска оценка .
кога ќе го добиете објект, ве молиме проверете ја својата состојба во предниот дел на пост канцелариски работник.Ако тоа е borken, само да одбие да го прифати.
И ако го прифатите скршени објектот, ве молиме да се добие документ од поштата,која се докаже објектот е скршен кога испратам до тебе.
Во двата случаи, јас ќе ви испратиме нова точка да сте слободни. Други случај, ние ќе


Други карактеристики

Бренд Име:
yinfente
Број На Модел На:
#872
Тип:
Вратот

Најдобри понуди

АРОМА МАЈМУН-3 Вистина Заобиколат Чиста Ехо Дигитални Одложување Електрична Гитара Ефект на Возилото Мини Еден Ефект 3 Режим
  • Неодамнешно

АРОМА МАЈМУН-3 Вистина Заобиколат Чиста Ехо Дигитални Одложување Електрична Гитара Ефект на Возилото Мини Еден Ефект 3 Режим

2015.52 DEN 1814.00

Карактеристики : Целосна метална школка, трајни и исклучителна 3 контрола на копчиња и 1 вклучете се точн

8 Компјутери Црна Електрична гитара Humbucker Двојно Серпентина Магнети се Прилагоди на висината завртки и изворите поправи Пикап
  • Неодамнешно

8 Компјутери Црна Електрична гитара Humbucker Двојно Серпентина Магнети се Прилагоди на висината завртки и изворите поправи Пикап

DEN 448.32

100% новивисок квалитет и тестирање е во редОбјектот 100% како на сликата прикажаниМатеријал : ЖелезоБоја :

10ft 3m Електрична Гитара Кабел Професија Музички Инструмент Кабел Ниско ниво на Бучава Заштитените Бесплатен Превозот Wholesales
  • Неодамнешно

10ft 3m Електрична Гитара Кабел Професија Музички Инструмент Кабел Ниско ниво на Бучава Заштитените Бесплатен Превозот Wholesales

DEN 527.52

започнетекрајотСостојба : 100% Сосема Нов И Одличен Квалитет на Музички Инструмент Кабел Ниско ниво на Бу