KAISH 2x Црна 44.5 mm Електрична Гитара String Retainer Бар за Флојд Зголеми Гитара

KAISH 2x Црна 44.5 mm Електрична Гитара String Retainer Бар за Флојд Зголеми Гитара

DEN 171.00
-10 %
DEN 190.08

Количина на стоки


Погрешно Наредби :
Ако примите некој објект кој не е цел, контактирајте со нас веднаш.5 mm(должина)х5. Откако сте сигурни забелешката на штета на испорака приемот, му кажете на испорака возач кој ќе одбие да ја прифати оштетени пакет, тогаш контактирајте со нас веднаш.6mm(ширина)
2 Дупки растојание (од центар до центар) : за 24mm
Направен од Метал
2x String Retainer Бар
Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши. Овие трошоци се купувачот ' s одговорност. Во овој случај, ве молиме ни e-mail слики од делумната цел која сте ја добиле. Повеќето од нашите предмети се испраќаат преку обичните економија Воздух Пост без следење на референца, ако сакате да додадете следење референци за вашиот пакет, дополнителни $4. Ве молиме да се обрне многу внимание на овој термин пред да ја купите. Во овој случај, ве молиме ни e-mail слики на објектот ќе се примени.
Неисправни Цел :
Доколку наредбата сте го добиле има производителот е дефект, ве молиме ни e-mail на слики на неисправни објектот веднаш.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Ние не го прифати комбинираат превозот. Штом ќе го примите дефектен дел и увид тоа, ние ќе добиете замена на пат кон вас. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Ако имате било какви прашања или проблеми, ве Молиме слободно контактирајте со нас,Ние ќе одговор во 24 часа.00 ќе бидат потребни за испорака.
Ние брод во 2 работни дена .
Испита вашата нарачка веднаш откако ќе ги примите. Ние не треба да го испрати назад на дефектен дел пред ние брод ќе замена.
Ние ќе брод до адресата што ја внесовте во текот на исходот на процесот, отколку на вашиот Pay Pal превозот адреса. Ако имате проблеми, ве молиме бидете сигурни да контактирате со нас на прво и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите.
Со еден збор, Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас на прво место!! ние ќе ги реши вашите проблеми, како е можно поскоро. ние ќе го испрати како е можно поскоро откако ќе се плати. Штом ќе се потврди и со нашата превозникот, ние ќе добиете замена на пат кон вас. Сите побарувања (оштетен, исчезнати или лошо предмети) мора да се поднесе во рок од 7 дена од денот ќе ги добиете. Ако видите какви било оштетување и/или доказ за мешање на надворешното пакување МОРА да бидете сигурни дека испорака човек го прави забелешка на овој штета на испорака приемот. Ве молиме проверете ги нашите услови и описи внимателно пред да конкурираат.Нормално време на испорака е околу 10-20 дена да Обединетите Sates и 15-25 работни дена во други земји, ве молиме великодушни се разбере дека. Ако сакате да ја барање за промет на големо понуда, ве молиме контактирајте со нас за да се потврди такси превозот во прв план. Ви благодариме за разбирањето!
Ние го цениме сите бизнис со нашите клиенти, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме оставете позитивни повратни информации и да ни даде 5 ѕвездички резултати.
Недостасува Наредби :
Ако сте го добиле делумно цел, контактирајте со нас веднаш. Штом ќе се потврди со нашите превозот одделение за ој, ние ќе се добие замена на пат кон вас.
Оштетени во Транзит :
Проверете го вашиот пакет(s) пред да го прифатите тоа. Штом ќе се потврди со нашите превозот одделение за ој, ние ќе се добие замена на пат кон вас. Ве молиме не го отвори спорот лесно пред да контактирате со нас, тоа не е погодна да се реши проблемот.


Други карактеристики

Бренд Име:
KAISH
Број На Модел На:
Retainer Бар
Тип:
Retainer Бар

Најдобри понуди

10ft 3m Електрична Гитара Кабел Професија Музички Инструмент Кабел Ниско ниво на Бучава Заштитените Бесплатен Превозот Wholesales
  • Неодамнешно

10ft 3m Електрична Гитара Кабел Професија Музички Инструмент Кабел Ниско ниво на Бучава Заштитените Бесплатен Превозот Wholesales

DEN 527.52

започнетекрајотСостојба : 100% Сосема Нов И Одличен Квалитет на Музички Инструмент Кабел Ниско ниво на Бу

Guitarra Џеб Метал Електрични Нарушување Гитара Ефект на Возилото Кутија Вистинската Страна-да помине Три Копчиња Гитара Додатоци
  • Неодамнешно

Guitarra Џеб Метал Електрични Нарушување Гитара Ефект на Возилото Кутија Вистинската Страна-да помине Три Копчиња Гитара Додатоци

3839.04 DEN 1996.00

Guitarra Џеб Метал Електрични Нарушување Гитара Ефект на Возилото Кутија Вистинската Странада помине Три К