KAISH ЛП Pickguard Задна Плоча се Префрлите Празнина Опфаќа за Епи ЛП Транспарентен

KAISH ЛП Pickguard Задна Плоча се Префрлите Празнина Опфаќа за Епи ЛП Транспарентен

DEN 453.00
-10 %
DEN 503.52

Количина на стоки

Штом ќе се потврди и со нашата превозникот, ние ќе добиете замена на пат кон вас.
Ние ќе брод до адресата што ја внесовте во текот на исходот на процесот, отколку на вашиот Pay Pal превозот адреса.7 (mm)
Вклучете Плоча Покрие Дијаметар : 54.
Ние брод во 2 работни дена .
Оштетени во Транзит :
Проверете го вашиот пакет(s) пред да го прифатите тоа. Повеќето од нашите предмети се испраќаат преку обичните економија Воздух Пост без следење на референца, ако сакате да додадете следење референци за вашиот пакет, дополнителни $4.3 mm
Вклучете Плоча Покрие завртки растојание (од центар до центар) : 40. Штом ќе го примите дефектен дел и увид тоа, ние ќе добиете замена на пат кон вас. Ако видите какви било оштетување и/или доказ за мешање на надворешното пакување МОРА да бидете сигурни дека испорака човек го прави забелешка на овој штета на испорака приемот. Ако сакате да ја барање за промет на големо понуда, ве молиме контактирајте со нас за да се потврди такси превозот во прв план.00 ќе бидат потребни за испорака. ние ќе го испрати како е можно поскоро откако ќе се плати. Ви благодариме за разбирањето!
Ние го цениме сите бизнис со нашите клиенти, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме оставете позитивни повратни информации и да ни даде 5 ѕвездички резултати.
Ова е меѓународен пост од Кина во Светот.Нормално време на испорака е околу 10-20 дена да Обединетите Sates и 15-25 работни дена во други земји, ве молиме великодушни се разбере дека.
Недостасува Наредби :
Ако сте го добиле делумно цел, контактирајте со нас веднаш. Сите побарувања (оштетен, исчезнати или лошо предмети) мора да се поднесе во рок од 7 дена од денот ќе ги добиете. Ве молиме проверете ги нашите услови и описи внимателно пред да конкурираат.3 (mm)
Ве молиме проверете ги димензија внимателно пред да ги нарачате на објектот, ако е потребно цртање фото да се потврди големина, ве молиме ни e-mail директно!
ЛП Pickguard x 1
ЛП Гитара Назад Празнина Покрие Поставите x 1
Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши. Во овој случај, ве молиме ни e-mail слики од делумната цел која сте ја добиле.
Испита вашата нарачка веднаш откако ќе ги примите.
Неисправни Цел :
Доколку наредбата сте го добиле има производителот е дефект, ве молиме ни e-mail на слики на неисправни објектот веднаш. Ние не треба да го испрати назад на дефектен дел пред ние брод ќе замена. Во овој случај, ве молиме ни e-mail слики на објектот ќе се примени.
Погрешно Наредби :
Ако примите некој објект кој не е цел, контактирајте со нас веднаш.
Боја : Транспарентна (изработен од Пластика, не Метал)
Резервни покрива, не оригинални маски
Објектот е покриено со пластични филмови кои треба да се лупено off
Важна Забелешка : оваа ставка го само одговара на повеќето вистински Epiphone Стандард Les Pauls направени во Кина; не одговара Epiphone Les Pauls направени во Кореја или лажни Epiphones, или Gibson Les Pauls направени во САД; Ние исто така имаат слични предмети за Gibson Les Pauls во другите наши огласи
Назад Контрола Плоча Покрие Големина : 144x104 (mm)
Назад Контрола Плоча Покрие завртки растојание (од центар до центар) : 61x65. Ве молиме да се обрне многу внимание на овој термин пред да ја купите. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Со еден збор, Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас на прво место!! ние ќе ги реши вашите проблеми, како е можно поскоро.


Други карактеристики

Бренд Име:
KAISH
Број На Модел На:
Шуплина Маска
Тип:
Шуплина Маска

Најдобри понуди

АРОМА МАЈМУН-3 Вистина Заобиколат Чиста Ехо Дигитални Одложување Електрична Гитара Ефект на Возилото Мини Еден Ефект 3 Режим
  • Неодамнешно

АРОМА МАЈМУН-3 Вистина Заобиколат Чиста Ехо Дигитални Одложување Електрична Гитара Ефект на Возилото Мини Еден Ефект 3 Режим

2015.52 DEN 1814.00

Карактеристики : Целосна метална школка, трајни и исклучителна 3 контрола на копчиња и 1 вклучете се точн

Нико Црвено Нема Мастило 1 Volume&2 Ѕвонење Електрична Гитара Контрола на Копчиња За ST/SQ Стил Електрична Гитара Бесплатен Превозот
  • Неодамнешно

Нико Црвено Нема Мастило 1 Volume&2 Ѕвонење Електрична Гитара Контрола на Копчиња За ST/SQ Стил Електрична Гитара Бесплатен Превозот

DEN 143.52

започнетекрајотДетали : 100% Сосема Нов ConditonБренд : Нико Музички Инструменти1 Сет на 1 Volume & 2 ЅвонењеПогоде

1 Сет на 4pcs Нико Црвено Врвот Шапка Знак Електрична Гитара Копчиња За СЕКРЕТАР Стил Електрична Гитара Бесплатен Превозот Wholesales
  • Неодамнешно

1 Сет на 4pcs Нико Црвено Врвот Шапка Знак Електрична Гитара Копчиња За СЕКРЕТАР Стил Електрична Гитара Бесплатен Превозот Wholesales

191.52 DEN 172.00

започнетекрајотДетали : 100% Сосема Нов Состојба Бренд : Нико Музички Инструменти 1 Сет на 4pcs Врвот Шапка Г

ZIKO DCZ 010 011 012 Акустична гитара жици Месинг јаглероден челик хексагонална алуминиумски жици за акустична гитара прибор
  • Неодамнешно

ZIKO DCZ 010 011 012 Акустична гитара жици Месинг јаглероден челик хексагонална алуминиумски жици за акустична гитара прибор

287.52 DEN 244.00

Прочитајте Пред Шопинг Драги пријатели , ви Благодариме за шопинг на нашата продавница И постојат два з

1 Сет на 4pcs Нико Црна Врвот Шапка Знак Електрична Гитара Копчиња За СЕКРЕТАР Стил Електрична Гитара Бесплатен Превозот Wholesales
  • Неодамнешно

1 Сет на 4pcs Нико Црна Врвот Шапка Знак Електрична Гитара Копчиња За СЕКРЕТАР Стил Електрична Гитара Бесплатен Превозот Wholesales

191.52 DEN 172.00

започнетекрајотДетали : 100% Сосема Нов Состојба Бренд : Нико Музички Инструменти 1 Сет на 4pcs Врвот Шапка Г

10ft 3m Електрична Гитара Кабел Професија Музички Инструмент Кабел Ниско ниво на Бучава Заштитените Бесплатен Превозот Wholesales
  • Неодамнешно

10ft 3m Електрична Гитара Кабел Професија Музички Инструмент Кабел Ниско ниво на Бучава Заштитените Бесплатен Превозот Wholesales

DEN 527.52

започнетекрајотСостојба : 100% Сосема Нов И Одличен Квалитет на Музички Инструмент Кабел Ниско ниво на Бу

АРОМА ЗНАМИЊА-08 Универзална Количка за Една Рамка Инструмент Стојат Гитара се Залагаме за Акустична Гитара, Класична, Електрични,
  • Неодамнешно

АРОМА ЗНАМИЊА-08 Универзална Количка за Една Рамка Инструмент Стојат Гитара се Залагаме за Акустична Гитара, Класична, Електрични,

DEN 431.52

Прилагодлив ЕРамка, постабилна да се користи Направен од Алуминиум и ABS пластика, повеќе силни и издржли

8 Компјутери Црна Електрична гитара Humbucker Двојно Серпентина Магнети се Прилагоди на висината завртки и изворите поправи Пикап
  • Неодамнешно

8 Компјутери Црна Електрична гитара Humbucker Двојно Серпентина Магнети се Прилагоди на висината завртки и изворите поправи Пикап

DEN 448.32

100% новивисок квалитет и тестирање е во редОбјектот 100% како на сликата прикажаниМатеријал : ЖелезоБоја :