CRESTGOLF VICTIOR MG003-5 1#/3#/5#/3H/ Голф Возачи,Fairway Шумата,Хибриди Голф Шумата Клубови Право Раце на Жените Дрво Клуб Црвена Роза

CRESTGOLF VICTIOR MG003-5 1/3/5/3H/ Голф Возачи,Fairway Шумата,Хибриди Голф Шумата Клубови Право Раце на Жените Дрво Клуб

DEN 1223.00
-9 %
DEN 1343.52

Количина на стоки


CRESTGOLF VICTIOR MG003-5 1#/3#/5#/3 H/ Голф Возачи,Fairway Шумата,Хибриди Голф Шумата Клубови Право Раце на Жените Дрво Клуб Црвена Роза
Спецификација :
Материјал : Цинк легура Клуб Главата+Јаглерод Вратило +Гума зафат
Тежина : 350g
Flex : L
Клуб Тип : дрво
Лофт : 12.5°
Должина : 39.56"
Пол : Жените
Пакет : 1pcs во кутија ќе се фокусира на голф опрема за околу 10 години,ние посветени да понудат врвен квалитет со најдобра цена.ве молиме остатокот увери да го купите во нашата продавница. ние ќе слободни испрати топче за голф ако ги купите овој предмети. во секој случај, ако не се задоволни со предмети за квалитет причина,ние и ветуваме повторно да ја прати новиот еден или целосна отплата наплата.


Други карактеристики

боја:
БР.1 Возачот, NO3 Fairway дрво, NO5 Fairway дрво, NO3H Хибрид
Умешност:
Право Раце
Бренд Име:
CRESTGOLF
Вратило Материјал:
Графит
Flex:
L
Пол:
Жените
Клуб Тип:
Возачи
Клуб Тип:
дрво сет
Број На Модел На:
MG003-5

Најдобри понуди

Cooyute Нови Жените Голф клубови Maruman FL Заврши Поставува Голф Возачот+дрва+песна+Putter+Торба Графит Голф вратило Бесплатен
  • Неодамнешно

Cooyute Нови Жените Голф клубови Maruman FL Заврши Поставува Голф Возачот+дрва+песна+Putter+Торба Графит Голф вратило Бесплатен

DEN 25440.00

Опис На Производот : Име : Нови Maruman FL Голф палките за Голф целосен сетКлуб Тип : Голф комплетен сет на клу

2018 Нови Пристигнување Продажба Голф Клубови Железо Pgm Прецизност Оружје И Голф-Клуб На 7-Ѓа Песна Пракса Почетник Јаглерод
  • Неодамнешно

2018 Нови Пристигнување Продажба Голф Клубови Железо Pgm Прецизност Оружје И Голф-Клуб На 7-Ѓа Песна Пракса Почетник Јаглерод

2976.00 DEN 2530.00

детали за производотНашите Купувачот Заштита САМО ја заштитува Методи за Плаќање на Ali Express како што е п

Нов Златен Прстен 1PC 2g 4g 6g 8g 10g Избор Или целосен сет Тегови Завртка За ТМ RBZ SLDR RBZ Фаза 2 Возачи ПРЕПРАТЕНА Fairway
  • Неодамнешно

Нов Златен Прстен 1PC 2g 4g 6g 8g 10g Избор Или целосен сет Тегови Завртка За ТМ RBZ SLDR RBZ Фаза 2 Возачи ПРЕПРАТЕНА Fairway

408.48 DEN 408.00

ПОПУСТ Наредби(407) ПОПУСТ Наредби(512) ПОПУСТ Наредби(332) ПОПУСТ Наредби(102) ПОПУСТ Наредби(420) ПОПУСТ Наредб

Голф Железо Headcover Главата Покрие со Затворање Нови Дебели СТП Кожа Црно-Златен Мазна Површина Голф клубови Заштитник бесплатен
  • Неодамнешно

Голф Железо Headcover Главата Покрие со Затворање Нови Дебели СТП Кожа Црно-Златен Мазна Површина Голф клубови Заштитник бесплатен

DEN 1679.04

започнете Цена : $299.00 Цена : $125.40 Цена : $13.75 Цена : $29.00 Цена : $72.90 Цена : $59.90крајотЗаштитна маска со броеви за

Cooyute Новиот Golf mens возачот С-02 Голф Клубови 9 или 10 лофт Графит Голф вратило возачот клубови ХО..NMA Голф headcover Бесплатен
  • Неодамнешно

Cooyute Новиот Golf mens возачот С-02 Голф Клубови 9 или 10 лофт Графит Голф вратило возачот клубови ХО..NMA Голф headcover Бесплатен

5856.00 DEN 4685.00

Cooyute Нови S02 4 Ѕвезда Голф возачотКлуб Тип : Голф возачотЛофт : 9 или 10Голф Окно : Графит окноГолф Зафат : Го

Нова женска HONMA Голф headcover висок квалитет на СТП песна клубови headcover розови бои Голф песна headcover Бесплатен превозот
  • Неодамнешно

Нова женска HONMA Голф headcover висок квалитет на СТП песна клубови headcover розови бои Голф песна headcover Бесплатен превозот

DEN 1200.00

Име : Новиот Golf Mens песна headcover Боја : Розова Дрво headcover : Песна headcover Matirial : СТП оем висок квалитет на Слики :

Нови mens Cooyute Голф клубови Maruman Црна боја Голф Оптоварување 52.56.60 степен 1/еез челик Голф вратило Клубови Бесплатен
  • Неодамнешно

Нови mens Cooyute Голф клубови Maruman Црна боја Голф Оптоварување 52.56.60 степен 1/еез челик Голф вратило Клубови Бесплатен

DEN 8639.52

Нови mens Cooyute Голф клубови Maruman Црна боја Голф ОптоварувањеКлуб Тип : Голф оптоварувањеЛофт : 52.56.60Голф Окн