Мини Gps Tracker GT02A Реално време Автомобил, Мотоцикл GSM, GPRS GPS Tracker Quad Бенд Следење Уред GPS Локатор Gps Tracker Автомобил

Мини Gps Tracker GT02A Реално време Автомобил, Мотоцикл GSM, GPRS GPS Tracker Quad Бенд Следење Уред GPS Локатор Gps Tracker

DEN 1009.92

Количина на стоки

Слика Покажуваат : Превозот Однос Нашиот Објект се бесплатен превозот во САД, ЕУ, Азија итн. И се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот Aliexpress продавница. Се надевам дека секој клиенти може да ја напушти 5 ѕвезди оценка позитивни повратни информации, ви благодариме! Услуги на клиентите, Бидејќи вашето задоволство е наша цел.
Мини Gps Tracker GT02 A Реално време Автомобил, Мотоцикл GSM, GPRS GPS Tracker Quad Бенд Следење Уред GPS Локатор Gps Tracker Автомобил
Можеби Како Што Се : Промоција!!! Кликнете на следните производи, што може да се види намалена цена!! Функција : 100% Сосема нов и Висок квалитет на Quad бенд &вграден-антена за Две начин лоцирање методи базирани на МБС и GPS Поддршка на интернет, SMS и Google map link, нема потреба од платформа за регистрација треба лозинка да се направи и промена на било прилагодување, заштита на вашата приватност може да се открие и да се поправат некои проблеми со вграден монитор ПРОЦЕСОРОТ Built-in turn on/off моќ, поддржува 7-30 V влезен напон, погоден за сите автомобили Поддржува скриени и отворени инсталација Локација истрага од страна на СМС или GPRS (TCP/IP) Тоа може да потрае напојување од автомобил запалка приклучок или автомобил акумулатор LED индикатори да се покаже работниот статус во секое време, Тоа може точно да положба дури и кога сигналот е слаб Онлајн следење во реално време, извештај за локација и за итни случаи на интернет и следење на NO. Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации или да се отвори било која расправа за Aliexpress без комуникација, ви благодарам. Ние веруваме дека нашата комуникација ќе се реши проблемот за вас. Повратни информации, Ние сме вид и искрен продавачите. И ако имате било какви прашања во врска со која било трансакција, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. Ако ви треба брза испорака DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX,EMS, иако тие не се слободни, но можат да уживаат во многу добар попуст. Ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти. Кога ќе се направи ред, ве молиме изберете превозот начин кој сакате на нашата веб продавница. Обичај, даноци и данок на додадена вредност не се вклучени во точка цена и превозот надомест. Ве молиме да бидете трпеливи! Ви благодариме! Политика на враќање ќе даде целосна наплата доколку ставката што сте ја примиле е различна од опис. Ние ќе забележите следење Бр. Спецификација : GSM Фреквенција : 850/900/1800/1900 MHz GPRS Фреквенција : Class2,TCP/IP, изградена-во GSM Модул GPS Модул : SIRF Ѕвезда III/ЛП GPS Канали : 20 Следење Sensitivety : -159d BM Acqusition Sensitivety : -144 DBM Лоцирање Време (Отворено небо) Hot Start : Топло Почеток : Ладно Почеток : Антена : Вграден-во GSM,GPS антената со ниско ниво на бучава и висока добивка Функција Копчиња : Вклучување / СОС LED Индикатор : Три LED индикатор за GPS-сина,GSM-зелена,Моќ-црвена Моќ Влез : Автомобил напојување : 7~30v DC Имајте на ум : Вие треба да добиете со SIM Картичката и ПОДАТОЦИ услуга од Мобилен AT&T со себе, не во пакет! This tracker зависи од 2 G Мрежата . автоматски. Поради разликата на временската зона меѓу Кина и вашата локација, понекогаш одговори на вашата порака ќе биде одложен со 6-10 часа. И тоа нема да ве изневерам. Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде прифатена. Враќање на средствата ќе бидат дадени по што доби назад објект квалитет парична казна. Пакет Содржина : 1x GPS Tracker 1x Моќ Кабел 4x Неколку Завртки answer : ___________________________ Note : Ние не нудиме продажба на мало пакување,но ние ќе се пакувам и пред да се испраќаат надвор.


Други карактеристики

GPS тип:
gps tracker
GPS Географска Локација:
Европа
Посебна Карактеристика:
На Интернет Поврзани
Големина На Екранот:
Под 2 Инчи
Траење На Батеријата:
5 До 9 Часа
Gps Модул:
Yes
Бренд Име:
WHOLEHEARTEDLY
Од Моќ:
x
Напон:
12V
Објектот Големина:
87mm*43mm*14mm
Име На Модел:
JUM000116
Име:
gps tracker

Најдобри понуди

VJOYCAR T19 Мал Велосипед GPS Tracker Опашка Светилка Водоотпорен Со 2600mAh Батерија на СЛОБОДЕН GPS Следење Софтвер & СТАН
  • Неодамнешно

VJOYCAR T19 Мал Велосипед GPS Tracker Опашка Светилка Водоотпорен Со 2600mAh Батерија на СЛОБОДЕН GPS Следење Софтвер & СТАН

3691.20 DEN 2769.00

Спиење Исклучено *sleepoff* Крај на Длабок Сон функција 199 претставува време на длабок сон период Е XXXXXXXXXXXX на

Автомобил GPS Tracker LK210 Отсечени Масло за Поддршка на 9-75V Водоотпорен Возило Мотоцикл GPS Rastreador Реално Време Следење
  • Неодамнешно

Автомобил GPS Tracker LK210 Отсечени Масло за Поддршка на 9-75V Водоотпорен Возило Мотоцикл GPS Rastreador Реално Време Следење

DEN 1192.80

ГеооградаПоставување на геоограда за единица за ограничување на нејзиното движење во рамките на некој

Водоотпорен GPS Tracker Мотоцикл Concox JM01 9-90V Возило Tracker GSM GPS Локатор Автомобил Отсечени Нафтениот Шок Аларм Километражата
  • Неодамнешно

Водоотпорен GPS Tracker Мотоцикл Concox JM01 9-90V Возило Tracker GSM GPS Локатор Автомобил Отсечени Нафтениот Шок Аларм Километражата

2831.52 DEN 2010.00

Уредот ќе се рестартира по 20 секунди откако ја прими команда Алармот пораката исто така ќе ги прати на п

Автомобил GPS Tracker TK06A SMS GSM, GPRS Возило Следење Уред GT02A Следи Локатор на Далечинскиот Управувач за Мотор Скутер систем
  • Неодамнешно

Автомобил GPS Tracker TK06A SMS GSM, GPRS Возило Следење Уред GT02A Следи Локатор на Далечинскиот Управувач за Мотор Скутер систем

863.52 DEN 734.00

Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се по

Стапало Мини Милениче GPS Tracker Водоотпорен Smart GPS Тракер Со Јака За домашни Миленици Мачка Куче GPS+LBS+Wifi Локација Слободен
  • Неодамнешно

Стапало Мини Милениче GPS Tracker Водоотпорен Smart GPS Тракер Со Јака За домашни Миленици Мачка Куче GPS+LBS+Wifi Локација Слободен

3574.08 DEN 3396.00

Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата email на нас и ние ќе ви одг

Автомобил GPS Tracker Далечински Отсечени Масло Шпион Глас го Следат Возилото Локатор GT06N Google Map 9-36V Гео-ограда СОС Аларм
  • Неодамнешно

Автомобил GPS Tracker Далечински Отсечени Масло Шпион Глас го Следат Возилото Локатор GT06N Google Map 9-36V Гео-ограда СОС Аларм

2664.00 DEN 2131.00

Преглед : Работи база на Постојните GSM / GPRS Мрежа и GPS Сателитите,Овој Производ може да се лоцира и да го Сл

Автомобил GPS Tracker 500mah Батерија за Led Дисплеј Бесплатна Веб АПЛИКАЦИЈА 4 USB Излез Скриени Во Автомобил Полнач C30T Google
  • Неодамнешно

Автомобил GPS Tracker 500mah Батерија за Led Дисплеј Бесплатна Веб АПЛИКАЦИЈА 4 USB Излез Скриени Во Автомобил Полнач C30T Google

3952.32 DEN 3360.00

75 VUSB 1 излезАктуелни : 2500m A MAXUSB 2 излез тековната : 2500m A MAXUSB Излез Бран на Бучава : 200m V MAXТекст Заштита : Пост

TKSTAR Мини Автомобили GPS Тракер Со Намалување на Моторот DC10V-80V Мотоцикл GSM Локатор TK806 Реално време АКК Сигнализација
  • Неодамнешно

TKSTAR Мини Автомобили GPS Тракер Со Намалување на Моторот DC10V-80V Мотоцикл GSM Локатор TK806 Реално време АКК Сигнализација

DEN 2427.84

: на предната страна од поклопецот Лозинка : 123456 Оваа платформа е живот бесплатно користење GPS+agps+LBS Три П

GPS Tracker TK915 Автомобил Возило GPS Локатор 10000mAh Батеријата Режим 120 Дена Водоотпорен Магнет Подигањето на Алармот Бесплатна
  • Неодамнешно

GPS Tracker TK915 Автомобил Возило GPS Локатор 10000mAh Батеријата Режим 120 Дена Водоотпорен Магнет Подигањето на Алармот Бесплатна

2669.76 DEN 2269.00

7 V 10000m Ah Liion батерија * Стојат од страна на : 120days * Чување Темп : на предната страна од поклопецот Лозинка : 1