(1set/pack) 1.7 L/MIN 130PSI 24V DC Дијафрагмата Пумпа за НИСКА powerd отворен систем за ладење. БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

(1set/pack) 1.7 L/MIN 130PSI 24V DC Дијафрагмата Пумпа за НИСКА powerd отворен систем за ладење. БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

DEN 5280.00

Количина на стоки


>ПУМПА Технички параметри :
*Напон : DC24 V
*Моќност : 100 W
*Максимум притисок : 130 PSI
*Максимален проток : 1.7 L/min
*Спецификација : G3/8
*Вшмукување висина : 5 метри
>Карактеристики на производот
Лесно се монтира и се отстранети
Одличен само вшмукување способност
Пумпа контролиран автоматски, со вграден притисок префрлате
Дозволена течни температура до 60 степен
Ниско ниво на бучава, одлична crossion отпор, висок притисок
AC адаптер и приклучете се вклучени како еден комплетен сет.
>ЕУ, САД, велика БРИТАНИЈА, и Austrailia приклучете се на сите достапни!!!!! PLS ја напушти гласник за она што plug ќе reuiqred.


Други карактеристики

Тип:
Sprinklers
Број На Модел На:
EN6126-17
Бренд Име:
Easirco
Sprinkler Тип:
пумпа за вода
Опис:
130PSI DC Дијафрагмата Пумпа .
боја:
Сребро.
Употреба:
слаб систем за ладење
MOQ:
1
Материјал:
Челик
Напон:
24V
моќност:
100W
Проток На Вода:
1.7 L/MIN
Работен Притисок:
130PSI

Најдобри понуди

15pcs Дожд во Облик на Рефракција Млазницата, 1/2inch Машки Конец Пеперутка во Облик на Распрснувањето Млазницата, Влијанието
 • Неодамнешно

15pcs Дожд во Облик на Рефракција Млазницата, 1/2inch Машки Конец Пеперутка во Облик на Распрснувањето Млазницата, Влијанието

1717.92 DEN 1271.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 15pcs Дожд во Облик на Рефракција Млазницата, 1 / 2inch Машки Конец Пеперутка во Облик на Распрс

wxrwxy ротирачки вода sprinkler Стакленички виси млазницата Ротирачки sprinkler млазници G наводнување капка по капка градинарството
 • Неодамнешно

wxrwxy ротирачки вода sprinkler Стакленички виси млазницата Ротирачки sprinkler млазници G наводнување капка по капка градинарството

526.56 DEN 453.00

wxrwxy Ротирачки sprinkler млазници Стакленички виси млазницата градина вода sprinklers G наводнување на градинарс

50pcs/многу 6mm Црна Крстот Atomization Ладење Млазницата Sprinkler Стаклена Градина Наводнување капка по капка Микро Наводнување
 • Неодамнешно

50pcs/многу 6mm Црна Крстот Atomization Ладење Млазницата Sprinkler Стаклена Градина Наводнување капка по капка Микро Наводнување

1487.52 DEN 1116.00

50pcs / многу 6mm Црна Крстот Atomization Ладење Млазницата Sprinkler Стаклена Градина Наводнување капка по капка Мик

24-Часовен Тајмер Switch Моќ ,Механички, Електрични Програма Energy Saver Time Clock Приклучок за Мрежа велика БРИТАНИЈА Приклучокот,Бесплатен
 • Неодамнешно

24-Часовен Тајмер Switch Моќ ,Механички, Електрични Програма Energy Saver Time Clock Приклучок за Мрежа велика БРИТАНИЈА Приклучокот,Бесплатен

DEN 576.00

Карактеристики : се Користат за контрола на времето потребно да се отвори и слични апарати, како што се :

200pcs/пакет Автоматско Наводнување Sprayer Со 1/4 Barb Градина Микро Наводнување Sprinkler Стакленички Ротирачки Млазницата
 • Неодамнешно

200pcs/пакет Автоматско Наводнување Sprayer Со 1/4 Barb Градина Микро Наводнување Sprinkler Стакленички Ротирачки Млазницата

DEN 1304.64

Работни Prussure : 150300 KpaФлукс : 76127 L / HСпреј Дијаметар : 67m3.Монтажа : A Може да се поврзе мојата 4 / 7mm Мека ПВЦ це

100pcs/пакет Прилагодливи Магла Sprinkler Со 1/4 Antidrip За Микро Стаклена градина Наводнување Misting Градина Наводнување Фитинг
 • Неодамнешно

100pcs/пакет Прилагодливи Магла Sprinkler Со 1/4 Antidrip За Микро Стаклена градина Наводнување Misting Градина Наводнување Фитинг

DEN 1448.64

1.ПараметарПритисок : 150300 KpaФлукс : 811.86 L / HСпреј Дијаметар : 0.81.0 m2.Монтажа : A Може да се поврзете мојот 1 / 4inc

6pcs Зелена Градина Atomization Млазницата Seedling Atomizer Градина Sprinkler Расадник Млазницата Градинарство Алатки и Опрема
 • Неодамнешно

6pcs Зелена Градина Atomization Млазницата Seedling Atomizer Градина Sprinkler Расадник Млазницата Градинарство Алатки и Опрема

228.00 DEN 169.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 6pcs Зелена Градина Atomization Млазницата Seedling Atomizer Градина Sprinkler Расадник Млазницата Градинар

200 компјутери Магла Млазници Со 4 / 7mm Конектор Автоматско спреј брадавица на Големо за градинарски наводнување уред Систем
 • Неодамнешно

200 компјутери Магла Млазници Со 4 / 7mm Конектор Автоматско спреј брадавица на Големо за градинарски наводнување уред Систем

1722.24 DEN 1068.00

G : Продавачот за транспорт : за 1535 дена Гаранција & се Вратат на Секое прашање, не двоумете се да контакти

5 Компјутери Градина Sprinklers за 1/2 инчи Земјоделство Irrigator 360 Степени Магла Млазницата Машки конектор Дом Градина Декорација
 • Неодамнешно

5 Компјутери Градина Sprinklers за 1/2 инчи Земјоделство Irrigator 360 Степени Магла Млазницата Машки конектор Дом Градина Декорација

225.12 DEN 176.00

100% сосема нов и висок квалитетБоја : Црна и ЖолтаПластични Пеперутка Дожд форма Sprinkler главата Совршен за

50pcs наопаку Или Да Вметнете Микро Млазницата, 180 Степен Г-Тип на Рефракција Млазницата, Градинарски Растенија Наводнување
 • Неодамнешно

50pcs наопаку Или Да Вметнете Микро Млазницата, 180 Степен Г-Тип на Рефракција Млазницата, Градинарски Растенија Наводнување

1164.00 DEN 862.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 50pcs наопаку Или Да Вметнете Микро Млазницата, 180 Степен ГТип на Рефракција Млазницата, Гра

60pcs 90 степени Сина Вметнете Микро Спреј Рефракција Млазницата Sprinkler Наводнување Emitters Цвет и Плод на Дрвото Наводнување
 • Неодамнешно

60pcs 90 степени Сина Вметнете Микро Спреј Рефракција Млазницата Sprinkler Наводнување Emitters Цвет и Плод на Дрвото Наводнување

220.32 DEN 163.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 60pcs 90 степени Сина Вметнете Микро Спреј Рефракција Млазницата Sprinkler Наводнување Emitters Цве

6set Atomizing Sprinkler+1/2 Машки Конец Да 6mm Рамна Глава Конектор Одличен Квалитет Трајни Градинарски Растенија Наводнување
 • Неодамнешно

6set Atomizing Sprinkler+1/2 Машки Конец Да 6mm Рамна Глава Конектор Одличен Квалитет Трајни Градинарски Растенија Наводнување

205.92 DEN 155.00

6set Atomizing Sprinkler+1 / 2" Машки Конец Да 6mm Рамна Глава Конектор Одличен Квалитет Трајни Градинарски Растенија

10 Компјутери Auto-rotate Рака Млазницата 20mm Машки Конец Две Дупки Не се Прилагодливи Земјоделството за Наводнување на Градинарски
 • Неодамнешно

10 Компјутери Auto-rotate Рака Млазницата 20mm Машки Конец Две Дупки Не се Прилагодливи Земјоделството за Наводнување на Градинарски

897.12 DEN 664.00

Купувачот е Одговорен за сите на Превозот Обвиненија.[xlmodel][производи][34257][xlmodel][производи][34257][xlmodel][произ

20pcs 8L/H Притисок Надомест Капе Emitters Микро Наводнување Drippers Наводнување Млазницата За Potted Цветни Растенија Семе
 • Неодамнешно

20pcs 8L/H Притисок Надомест Капе Emitters Микро Наводнување Drippers Наводнување Млазницата За Potted Цветни Растенија Семе

264.00 DEN 206.00

20pcs 8 L / H Притисок Надомест Капе Emitters Микро Наводнување Drippers Наводнување Млазницата За Potted Цветни Растен

100pcs/пакет 360Degree Ротари Sprinkler Виси Магла Млазници Со 1/4 Бодликава Стаклена Градина Микро Наводнување капка по капка
 • Неодамнешно

100pcs/пакет 360Degree Ротари Sprinkler Виси Магла Млазници Со 1/4 Бодликава Стаклена Градина Микро Наводнување капка по капка

DEN 1044.96

1.Datasheet : Работен Притисок : 150300kpaФлукс : 120180 L / HСпреј Радиус : 3.04.0 m2.Монтажа : A Може да се поврзе мојата 4 / 7mm

2 парчиња/многу 1/2 Пластични Влијание Sprinkler за Косилка За Наводнување Микро Млазницата Наводнување капка по капка хоризонтален
 • Неодамнешно

2 парчиња/многу 1/2 Пластични Влијание Sprinkler за Косилка За Наводнување Микро Млазницата Наводнување капка по капка хоризонтален

551.52 DEN 430.00

2 парчиња / многу 1 / 2 " Пластични Влијание Sprinkler за Косилка За Наводнување Микро Млазницата Наводнување к

360 - Степен Ротирачки Sprinkler Sprinkler Авто-Спираловидно Млазницата Автоматско Спреј Главата Ладење Млазницата За Полевање
 • Неодамнешно

360 - Степен Ротирачки Sprinkler Sprinkler Авто-Спираловидно Млазницата Автоматско Спреј Главата Ладење Млазницата За Полевање

2097.12 DEN 1636.00

360 Степен Ротирачки Sprinkler Sprinkler АвтоСпираловидно Млазницата Автоматско Спреј Главата Ладење Млазницат

100pcs 1.6 Калибар G Тип Ротирачки Микро-Млазницата, Земјоделското Производство Дом Градинарство Мали Вртат Тркалото на Млазницата
 • Неодамнешно

100pcs 1.6 Калибар G Тип Ротирачки Микро-Млазницата, Земјоделското Производство Дом Градинарство Мали Вртат Тркалото на Млазницата

1087.68 DEN 805.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 100pcs 1.6 Калибар G Тип Ротирачки МикроМлазницата, Земјоделското Производство Дом Градинарс