8Inch 4Pcs/Set JP440C Професионални Миленичиња Чешлање Ножици за Полнење Шарени Милениче Shears Голема Директно &Чистење&Криви Ножици LZS0497

8Inch 4Pcs/Set JP440C Професионални Миленичиња Чешлање Ножици за Полнење Шарени Милениче Shears Голема Директно &Чистење&Криви

DEN 2312.00
-33 %
DEN 3450.24

Количина на стоки


8.0 Инчен 4 Pcs/Set JP440 C Професионални Миленичиња Чешлање Ножици Шарени Милениче Shears Голема Директно &Чистење&Криви Ножици LZS0497 Бесплатен Превозот
3pcs 8.0 Инчен Сечење Ножици(1pcs директно Главата+2 парчиња Криви Главата)+1pcs 7.5 Инчен Чистење Ножици
Опис
Сечилото Материјал : JP440 C
Должина : 8 инчен Ножици за Сечење&7.5 инчен Чистење Ножици
Цврстина : 62 HRC
Сечење го оценувате : 20%-30%
Стил : професионални Милениче Ножици за полнење
Пакување листа :
1.Ножици за сечење x3
2.Чистење ножици x1
3.Овча бришење x1
4.Regulatorx1
5.Ножици Случај x1
Идеална алатка за фризери;Ергономски дизајн се справува; мала тежина &исклучително мазна Отстранлив прст одмор за екстра перница;Само острат жилет работ на ножот Стабилна изведба, се сече косата со користење на помалку сила;Погоден за мокра и сува коса
**Забелешка :
1. Нафта е forbidded на испораката од страна на воздух,јас ќе го извади.
Ви благодариме !
Плаќање
1. Кредитна Картичка
2. Во реално време, банкарски трансфер,Банкарски Трансфер
3. Western Union
4. Money Gram. Ве молиме заврши плаќање во време ако одлучите да се купи my items.
Shippment
1. Ние брод во светот,нудиме стандардни ЕМС експрес сервис/Хонгконг Пост и забрзан изразат услуги, вклучувајќи DHL/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ.
2. Купувачот inf : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни. достапен начин на превозот услуга. Но, некои пати меѓународниот испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објекти на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за разбирањето.
Политика На Враќање
Ако некој објект е неисправен по приемот, ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса, врати се прифати, во рок од 2 дена по купувачот примање на стварта. Врати објектот треба да биде во неговата оригинална состојба. Купувачот е одговорен за враќање трошоците за превозот. По добивањето на враќање ние ќе се направи замена зависи од нашето достапни акции, ако не се достапни, на враќање ќе бидат издадени.(минус превозот надомест)
Повратни информации
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата. Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро. Ве молиме ни e-mail пред да замине негативни повратни информации или да се отвори било спор. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.


Други карактеристики

Тип На Објект:
Косата Режа
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
8 inch
Сечилото Материјал:
Јапонија 440c
вкупна должина:
8(За 22cm) 7.5(За 20.5 см)
Нерѓосувачки Челик Тип:
6cr13
Број На Модел На:
LZS0497
Тип:
ножици за полнење
Заби:
54Teeth
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Материјал:
JP440C
Големина:
8 Inch&7.5Inch

Најдобри понуди

2 парчиња /set. 6 Инчен Фризерски Ножици Професионални Фризерски Ножици Жените Опаѓањето на Тврдина фризерскиот салон Ножици
 • Неодамнешно

2 парчиња /set. 6 Инчен Фризерски Ножици Професионални Фризерски Ножици Жените Опаѓањето на Тврдина фризерскиот салон Ножици

859.20 DEN 610.00

2 парчиња Kasho 6.0 инчен фризерски ножици про стил алатки за зајакнување салон директно одгледување торба

4Pcs/Set 6 Сребрена 440C Професионални Човечка Коса Фризерски Ножици Чешли+ Сечење + Чистење Shears Голем Змеј Справи со Z9004
 • Неодамнешно

4Pcs/Set 6 Сребрена 440C Професионални Човечка Коса Фризерски Ножици Чешли+ Сечење + Чистење Shears Голем Змеј Справи со Z9004

1445.28 DEN 1012.00

9004# 6" и 17,5 см 4 Pcs Поставите Фризерски Ножици Берберот е Ножици за Сечење Чистење Shears Човечка Коса Ножици

Виолетова Змеј 6 Инчи Висок Квалитет На Професионален Фризер Ножици Поставите Коса За Сечење Чистење, Берберот Shears Комплет
 • Неодамнешно

Виолетова Змеј 6 Инчи Висок Квалитет На Професионален Фризер Ножици Поставите Коса За Сечење Чистење, Берберот Shears Комплет

1281.60 DEN 769.00

· Големина : 6 инчен · јапонија врвот 6 CR челик Материјал, · 62 HRC Цврстина · 2030% Чистење го оценувате · профе

1 set 6 инчи Висок Квалитет на Професионални Коса за Сечење Чистење ножици фризерски берберот продавници салон стил алатки Нов
 • Неодамнешно

1 set 6 инчи Висок Квалитет на Професионални Коса за Сечење Чистење ножици фризерски берберот продавници салон стил алатки Нов

DEN 4224.00

Wannna добиете БЕСПЛАТНИ ПОДАРОЦИ? Подароци ќе бидат испратени со вашата цел колку што вашата цел износ до

4Pcs/Set 6 Црна 440C Професионални Човечка Коса Фризерски Ножици Чешли + Сечење + Чистење Shears Голем Змеј Справи со Z9004
 • Неодамнешно

4Pcs/Set 6 Црна 440C Професионални Човечка Коса Фризерски Ножици Чешли + Сечење + Чистење Shears Голем Змеј Справи со Z9004

1531.68 DEN 1072.00

9004# 6" и 17,5 см 4 Pcs Поставите Фризерски Ножици Берберот е Ножици за Сечење Чистење Shears Човечка Коса Ножици

4Pcs Одговараат 6. Виолетова ЈП 440C Професионални Човечка Коса Фризерски Shears Чешли + Сечење +Чистење Ножици Змеј Справи со
 • Неодамнешно

4Pcs Одговараат 6. Виолетова ЈП 440C Професионални Човечка Коса Фризерски Shears Чешли + Сечење +Чистење Ножици Змеј Справи со

1531.68 DEN 1072.00

9003# 6" и 17,5 см 4 Pcs Поставите Фризерски Ножици Берберот е Ножици за Сечење Чистење Shears Човечка Коса Ножици

Виолетова Змеј 8 инчен Милениче Shears за Кучиња, Мачки Риболов Коска Лево Раце Чистење Shears домашно Милениче Коса Clippers
 • Неодамнешно

Виолетова Змеј 8 инчен Милениче Shears за Кучиња, Мачки Риболов Коска Лево Раце Чистење Shears домашно Милениче Коса Clippers

2241.60 DEN 1569.00

· Големина : 8 инчен · јапонија врвот 9 CR челик Материјал, · 62 HRC Цврстина · 2030% Чистење го оценувате · профе

2 парчиња+торба 6.0 инчен Коса Ножици про tesoura фризерски стил алатки салон за сечење директно чистење торба случај
 • Неодамнешно

2 парчиња+торба 6.0 инчен Коса Ножици про tesoura фризерски стил алатки салон за сечење директно чистење торба случај

479.52 DEN 336.00

2 парчиња+торба 6.0 инчен Коса Ножици про tesoura фризерски стил алатки салон за сечење директно чистење торб

Добар Квалитет 6.0 Инчен JP440C Ножици за Сечење,Човечка Коса Shears Салон за Фризери,Професионални Убавината на Косата Алатка
 • Неодамнешно

Добар Квалитет 6.0 Инчен JP440C Ножици за Сечење,Човечка Коса Shears Салон за Фризери,Професионални Убавината на Косата Алатка

DEN 937.92

Добар Квалитет 6.0 Инчен JP440 C Ножици за Сечење,Човечка Коса Shears Салон за Фризери,Професионални Убавината

Обичај на Резолуцијата Германија 440c 6 инчен ГЕМ коса сет ножици за сечење берберот шминка топла режа чистење shears фризерски
 • Неодамнешно

Обичај на Резолуцијата Германија 440c 6 инчен ГЕМ коса сет ножици за сечење берберот шминка топла режа чистење shears фризерски

992.64 DEN 893.00

Професионални Прилагодите НожициНие може да се ослободи ласерски издлаби вашето Име или Лого или зборо

2 парчиња 5.5 16cm Пурпурна Змеј Професионални Човечка Коса Ножици Фризерски Салон Ножици за Сечење Shears Чистење Режа Z1009
 • Неодамнешно

2 парчиња 5.5 16cm Пурпурна Змеј Професионални Човечка Коса Ножици Фризерски Салон Ножици за Сечење Shears Чистење Режа Z1009

684.96 DEN 480.00

ТОП ОДДЕЛЕНИЕ 5.5 Инчен Фризерски Ножици 6 CR 62 HRC Чистење / Ножици за Сечење 1 Пар Опис(1) Име : Професионални

Персонализација на професионални Јапонија 440c 6 инчен Слива коса салон ножици за сечење берберот ја сочинуваат чистење shears
 • Неодамнешно

Персонализација на професионални Јапонија 440c 6 инчен Слива коса салон ножици за сечење берберот ја сочинуваат чистење shears

761.28 DEN 571.00

Професионални Прилагодите ножициНие може да се ослободи ласерски издлаби вашето Име или Лого или зборо

8 мачка ножици куче фризер groomer куче чешлање ножици милениче животински влакна ножици коњ shears куче коса за сечење алатки
 • Неодамнешно

8 мачка ножици куче фризер groomer куче чешлање ножици милениче животински влакна ножици коњ shears куче коса за сечење алатки

2023.20 DEN 1821.00

8" мачка ножици куче фризер groomer куче чешлање ножици милениче животински влакна ножици коњ shears куче коса

8 univinlions куче groomer милениче ножици куче чешлање ножици поставите професионални коњ clippers средување на животински влакна
 • Неодамнешно

8 univinlions куче groomer милениче ножици куче чешлање ножици поставите професионални коњ clippers средување на животински влакна

760.80 DEN 685.00

8" univinlions куче groomer милениче ножици куче чешлање ножици поставите професионални коњ clippers средување на жи

Персонализација на логото професионални јапонија 440c 6 инчен Круг главата коса ножици чистење, берберот коса за сечење shears
 • Неодамнешно

Персонализација на логото професионални јапонија 440c 6 инчен Круг главата коса ножици чистење, берберот коса за сечење shears

855.36 DEN 684.00

Професионални Прилагодите ножициНие може да се ослободи ласерски издлаби вашето Име или Лого или зборо

Meisha JP440C Миленичиња Куче Чешлање Ножици Поставите 7 Директно&Криви Ножици за Сечење 6.5 Чистење Ножици Кутре Тример Алатка
 • Неодамнешно

Meisha JP440C Миленичиња Куче Чешлање Ножици Поставите 7 Директно&Криви Ножици за Сечење 6.5 Чистење Ножици Кутре Тример Алатка

DEN 436.80

Deivery времето зависи дестинација и други фактори, тоа може да трае до 60 дена 1pcs Надолу Криви Ножици за Сеч

Коса салон Професионални 6-инчен левак фризерски ножици поставите персоналните црна и бела коса стил специјални ножици
 • Неодамнешно

Коса салон Професионални 6-инчен левак фризерски ножици поставите персоналните црна и бела коса стил специјални ножици

960.00 DEN 893.00

започнетекрајот(Бренд) SHARONDS (Модел) ZYF (Големина) 6(Инчи) (Ниво) AAAAA (должина) 17.5(CM) (Материјал) 440 C (Цврстина) 6

7.0 Инчен Meisha Професионални Криви Куче Чешлање Остри Ножици Животинско Сечење на Смолкнување Мачка Коса Clipper Милениче Средување
 • Неодамнешно

7.0 Инчен Meisha Професионални Криви Куче Чешлање Остри Ножици Животинско Сечење на Смолкнување Мачка Коса Clipper Милениче Средување

DEN 473.76

Со цел да ви помогне да добиете парцела со слободни данок или пониски даночни преку обичаи, ние ќе го при

6 Инчен Ножици за Сечење Професионални Коса Shears За Коса Салон Фризерски Берберот Високо-квалитетни SUS440C BK125
 • Неодамнешно

6 Инчен Ножици за Сечење Професионални Коса Shears За Коса Салон Фризерски Берберот Високо-квалитетни SUS440C BK125

1440.00 DEN 1296.00

Функција : Големина : 6 инченСите ножици логото може да се прилагоди,додека испратите вашето лого датоте

Moontay Бренд Милениче Shears 7 инчен Куче Чешлање Комплет Sheers за Сечење на Косата Куче Коса Clipper Милениче Shears Директно
 • Неодамнешно

Moontay Бренд Милениче Shears 7 инчен Куче Чешлање Комплет Sheers за Сечење на Косата Куче Коса Clipper Милениче Shears Директно

3168.00 DEN 1616.00

Предмет Тип : Професионално Стилизирање Алатка за Објектот на Име на : Пет Shears Материјал : не ' Рѓосувачки

2 парчиња 6.0 Сребрена 440C Професионални Човечка Коса Фризерски Ножици за Сечење Shears + Чистење Ножици Големи Змеј Справи
 • Неодамнешно

2 парчиња 6.0 Сребрена 440C Професионални Човечка Коса Фризерски Ножици за Сечење Shears + Чистење Ножици Големи Змеј Справи

1107.36 DEN 775.00

ТОП ОДДЕЛЕНИЕ 6.0 Инчен Фризерски Ножици Јапонија 440 C 62 HRC Чистење / Ножици за Сечење 1 Пар Опис (1) Име : Проф

5.5 инчен Професионални Коса за Сечење Ножици во Собата за фризер материјали,Japanses нерѓосувачки челик 440C стриже Косата
 • Неодамнешно

5.5 инчен Професионални Коса за Сечење Ножици во Собата за фризер материјали,Japanses нерѓосувачки челик 440C стриже Косата

1017.12 DEN 966.00

5.5 ИНЧЕН Професионални Фризерски сет ножици1.Материјал : Јапонски нерѓосувачки челик 440 C,9 CR / 132.Цврстина