4 5.0 5.5 Kasho Јапонија 440C Професионални Човечка Коса Ножици Фризерски Ножици за Сечење Shears Чистење Ножици Z1017

4 5.0 5.5 Kasho Јапонија 440C Професионални Човечка Коса Ножици Фризерски Ножици за Сечење Shears Чистење Ножици Z1017

DEN 311.00
-30 %
DEN 444.00

Количина на стоки

ТОП ОДДЕЛЕНИЕ 4/"5"/5.5" Фризерски Ножици Јапонија 440 C 62 HRC Чистење/Ножици за Сечење 1 Buc или 1 Pair Опис
(1) Име : Професионални Фризерски Ножици(Чистење Ножици или Сечење Режа)
(2) Должина : 4"/5.0"/5.5" (За 12/13/14cm)
(3) Quatity : 1 Pcs или 1 Пар( 2 парчиња)
(4) Материјал : Јапонија 440 C Нерѓосувачки Челик
(5) Цврстина : 62 HRC
(6) Производот Број : 1017 Z
(7) Боја : Како на следниве реални фотографии :
(8) би можеле да се прилагодите на вашиот сопствен бренд лого, треба да ни ги испратите вашите логото датотеки(содржи вашето лого слика и зборови), или може да го направи за вас witout било логото на ножици, или ќе го испратам до тебе ножици како на следниве слики бренд лого!
Испорака
Кина пост воздух пошта е бесплатно, тоа обично трае 20-30 дена за да се заврши испорака.
Ако сакате да се добие побрз превозот за итна ситуација, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали, ние ќе ви понуди добро решение :
EMS трае 7-14 работни денови за испорака;
DHL или UPS-от трае околу 3-5 работни денови за испорака;
Можете да изберете нив, ако сакате побрзо превозот, но ќе треба да ги сноси товар!
Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид
(1) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
(2) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
(3) Ние гарантираме за објектот ќе биде предаден, ПОБРЗО, но ние не сме одговорни за одложи од страна на царината.
Повратни информации
Кога ќе ја прими стоката, ако у задоволни со купување и нашата вкупна услуга, љубезно ве молиме да ја искористам за момент да заврши цел и ни даде позитивни повратни информации,твојот коментар е многу важно во нашата работа,исто така, тоа е мотивација се служи у дури и подобро следниот пат. Ако у имате било какви други прашања,ве молиме да ги споделите со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогне до вас satisfield!
Се надевам дека можеме да направиме повеќе и повеќе бизнис преку овој примерок цел!


Други карактеристики

Тип На Објект:
Косата Режа
вкупна должина:
12
Заби:
28
Сечилото Материјал:
Јапонија 440c
Број На Модел На:
рачно изработени
Бренд Име:
Виолетова Змеј
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
4 inch
Тип:
Ножици За Сечење & Чистење Ножици
Нерѓосувачки Челик Тип:
440C

Најдобри понуди

Јапонија 6.0 Инчен Професионални Коса Ножици Фризерски Берберот Сечење&Чистење Shears Поставите Фризерски Салон Опрема Алатка
 • Неодамнешно

Јапонија 6.0 Инчен Професионални Коса Ножици Фризерски Берберот Сечење&Чистење Shears Поставите Фризерски Салон Опрема Алатка

960.00 DEN 893.00

(Бренд) SHARONDS (Модел) ZYF (Големина) 6(Инчи) (Ниво) AAAAA (должина) 17.5(CM) (Материјал) 440 C (Цврстина) 62 HRC (Чистење го

5.5 инчен Професионални Коса за Сечење Ножици во Собата за фризер материјали,Japanses нерѓосувачки челик 440C стриже Косата
 • Неодамнешно

5.5 инчен Професионални Коса за Сечење Ножици во Собата за фризер материјали,Japanses нерѓосувачки челик 440C стриже Косата

1017.12 DEN 966.00

5.5 ИНЧЕН Професионални Фризерски сет ножици1.Материјал : Јапонски нерѓосувачки челик 440 C,9 CR / 132.Цврстина

7.0 Инчен Meisha Професионални Криви Куче Чешлање Остри Ножици Животинско Сечење на Смолкнување Мачка Коса Clipper Милениче Средување
 • Неодамнешно

7.0 Инчен Meisha Професионални Криви Куче Чешлање Остри Ножици Животинско Сечење на Смолкнување Мачка Коса Clipper Милениче Средување

DEN 473.76

Со цел да ви помогне да добиете парцела со слободни данок или пониски даночни преку обичаи, ние ќе го при

20% попуст 5.5 6 Професионален Фризер Ножици Јапонија 440C Берберот Стриже поставите Коса за Сечење Режа Чистење Режа Фризерски
 • Неодамнешно

20% попуст 5.5 6 Професионален Фризер Ножици Јапонија 440C Берберот Стриже поставите Коса за Сечење Режа Чистење Режа Фризерски

779.52 DEN 741.00

HUNTERrapoo Професионални Коса Ножици Сет 1.Материјал : јапонски 440 C нерѓосувачки челик2.Цврстина : 62 HRC3.Редовн

8 мачка ножици куче фризер groomer куче чешлање ножици милениче животински влакна ножици коњ shears куче коса за сечење алатки
 • Неодамнешно

8 мачка ножици куче фризер groomer куче чешлање ножици милениче животински влакна ножици коњ shears куче коса за сечење алатки

2023.20 DEN 1821.00

8" мачка ножици куче фризер groomer куче чешлање ножици милениче животински влакна ножици коњ shears куче коса

4Pcs/Set 6 Црна 440C Професионални Човечка Коса Фризерски Ножици Чешли + Сечење + Чистење Shears Голем Змеј Справи со Z9004
 • Неодамнешно

4Pcs/Set 6 Црна 440C Професионални Човечка Коса Фризерски Ножици Чешли + Сечење + Чистење Shears Голем Змеј Справи со Z9004

1531.68 DEN 1072.00

9004# 6" и 17,5 см 4 Pcs Поставите Фризерски Ножици Берберот е Ножици за Сечење Чистење Shears Човечка Коса Ножици

Добар Квалитет 6.0 Инчен JP440C Ножици за Сечење,Човечка Коса Shears Салон за Фризери,Професионални Убавината на Косата Алатка
 • Неодамнешно

Добар Квалитет 6.0 Инчен JP440C Ножици за Сечење,Човечка Коса Shears Салон за Фризери,Професионални Убавината на Косата Алатка

DEN 937.92

Добар Квалитет 6.0 Инчен JP440 C Ножици за Сечење,Човечка Коса Shears Салон за Фризери,Професионални Убавината

2 парчиња 5.5 16cm Пурпурна Змеј Професионални Човечка Коса Ножици Фризерски Салон Ножици за Сечење Shears Чистење Режа Z1009
 • Неодамнешно

2 парчиња 5.5 16cm Пурпурна Змеј Професионални Човечка Коса Ножици Фризерски Салон Ножици за Сечење Shears Чистење Режа Z1009

684.96 DEN 480.00

ТОП ОДДЕЛЕНИЕ 5.5 Инчен Фризерски Ножици 6 CR 62 HRC Чистење / Ножици за Сечење 1 Пар Опис(1) Име : Професионални

8 професионални куче чешлање ножици куче коса ножици groomer миленичиња куче коса за сечење алатки коњ рака clippers чистење
 • Неодамнешно

8 професионални куче чешлање ножици куче коса ножици groomer миленичиња куче коса за сечење алатки коњ рака clippers чистење

760.80 DEN 685.00

8" професионални куче чешлање ножици куче коса ножици groomer миленичиња куче коса за сечење алатки коњ рак

Коса салон Професионални 6-инчен левак фризерски ножици поставите персоналните црна и бела коса стил специјални ножици
 • Неодамнешно

Коса салон Професионални 6-инчен левак фризерски ножици поставите персоналните црна и бела коса стил специјални ножици

960.00 DEN 893.00

започнетекрајот(Бренд) SHARONDS (Модел) ZYF (Големина) 6(Инчи) (Ниво) AAAAA (должина) 17.5(CM) (Материјал) 440 C (Цврстина) 6

Професионални Коса Shears 7 ИНЧЕН JP440C Лизгачки Коса Ножици Меч Форма на Ножот Прецизни Имајќи Завртка Lyrebird ВИСОКА КЛАСА
 • Неодамнешно

Професионални Коса Shears 7 ИНЧЕН JP440C Лизгачки Коса Ножици Меч Форма на Ножот Прецизни Имајќи Завртка Lyrebird ВИСОКА КЛАСА

1276.80 DEN 1085.00

Професионални Коса Shears 7 ИНЧЕН JP440 C Лизгачки Коса Ножици Меч Форма на Ножот Прецизни Имајќи Завртка Lyrebird

Meisha JP440C Миленичиња Куче Чешлање Ножици Поставите 7 Директно&Криви Ножици за Сечење 6.5 Чистење Ножици Кутре Тример Алатка
 • Неодамнешно

Meisha JP440C Миленичиња Куче Чешлање Ножици Поставите 7 Директно&Криви Ножици за Сечење 6.5 Чистење Ножици Кутре Тример Алатка

DEN 436.80

Deivery времето зависи дестинација и други фактори, тоа може да трае до 60 дена 1pcs Надолу Криви Ножици за Сеч

Косата ножици поставите 5.5 ИНЧИ или 6 ИНЧЕН 360 Палецот Вртливата се справи со Професионална коса ножици висок квалитет Lyrebird
 • Неодамнешно

Косата ножици поставите 5.5 ИНЧИ или 6 ИНЧЕН 360 Палецот Вртливата се справи со Професионална коса ножици висок квалитет Lyrebird

1188.48 DEN 891.00

Косата ножици поставите 5.5 ИНЧИ или 6 ИНЧЕН 360 Палецот Вртливата се справи со Професионална коса ножици в

4Pcs Одговараат 6 Сребрена ЈП 440C Професионални Човечка Коса Фризерски Shears Чешли + Сечење +Чистење Ножици Змеј Справи со
 • Неодамнешно

4Pcs Одговараат 6 Сребрена ЈП 440C Професионални Човечка Коса Фризерски Shears Чешли + Сечење +Чистење Ножици Змеј Справи со

1445.28 DEN 1012.00

9003# 6" и 17,5 см 4 Pcs Поставите Фризерски Ножици Берберот е Ножици за Сечење Чистење Shears Човечка Коса Ножици

Виолетова Змеј 6 Инчи Висок Квалитет На Професионален Фризер Ножици Поставите Коса За Сечење Чистење, Берберот Shears Комплет
 • Неодамнешно

Виолетова Змеј 6 Инчи Висок Квалитет На Професионален Фризер Ножици Поставите Коса За Сечење Чистење, Берберот Shears Комплет

1281.60 DEN 769.00

· Големина : 6 инчен · јапонија врвот 6 CR челик Материјал, · 62 HRC Цврстина · 2030% Чистење го оценувате · профе

2 парчиња /set. 6 Инчен Фризерски Ножици Професионални Фризерски Ножици Жените Опаѓањето на Тврдина фризерскиот салон Ножици
 • Неодамнешно

2 парчиња /set. 6 Инчен Фризерски Ножици Професионални Фризерски Ножици Жените Опаѓањето на Тврдина фризерскиот салон Ножици

859.20 DEN 610.00

2 парчиња Kasho 6.0 инчен фризерски ножици про стил алатки за зајакнување салон директно одгледување торба

Moontay Бренд Милениче Shears 7 инчен Куче Чешлање Комплет Sheers за Сечење на Косата Куче Коса Clipper Милениче Shears Директно
 • Неодамнешно

Moontay Бренд Милениче Shears 7 инчен Куче Чешлање Комплет Sheers за Сечење на Косата Куче Коса Clipper Милениче Shears Директно

3168.00 DEN 1616.00

Предмет Тип : Професионално Стилизирање Алатка за Објектот на Име на : Пет Shears Материјал : не ' Рѓосувачки

6 Инчен Ножици за Сечење Професионални Коса Shears За Коса Салон Фризерски Берберот Високо-квалитетни SUS440C BK125
 • Неодамнешно

6 Инчен Ножици за Сечење Професионални Коса Shears За Коса Салон Фризерски Берберот Високо-квалитетни SUS440C BK125

1440.00 DEN 1296.00

Функција : Големина : 6 инченСите ножици логото може да се прилагоди,додека испратите вашето лого датоте

6 инчен Про Фризерски Висок Квалитет на Личноста Црно и Бело Сет Ножици за Сечење+Чистење, Берберот Shears Криви се Справи со
 • Неодамнешно

6 инчен Про Фризерски Висок Квалитет на Личноста Црно и Бело Сет Ножици за Сечење+Чистење, Берберот Shears Криви се Справи со

1281.60 DEN 769.00

Големина : 6 инчен · јапонија врвот 9 CR челик Материјал, · 62 HRC Цврстина · 2030% Чистење го оценувате · профес

5.5 Инчен Високо Квалитетна Професионална Фризерски Ножици Коса за Сечење Берберот Shears Поставува Чистење Салон Дами коса ножици
 • Неодамнешно

5.5 Инчен Високо Квалитетна Професионална Фризерски Ножици Коса за Сечење Берберот Shears Поставува Чистење Салон Дами коса ножици

624.00 DEN 574.00

(Бренд) SHARONDS (Модел) ZYF (Големина) 5.5(Инчи) (Ниво) AAAAA (должина) 16.5(CM) (Материјал) 440 C (Цврстина) 62 HRC (Чистење го

Бутик sharonds 6 инчен злато професионални коса ножици коса ножици Јапонски увозот на 440C нерѓосувачки челик берберот ножици
 • Неодамнешно

Бутик sharonds 6 инчен злато професионални коса ножици коса ножици Јапонски увозот на 440C нерѓосувачки челик берберот ножици

1248.00 DEN 1148.00

(Бренд) SHARONDS (Модел) ZYF (Големина) 7(Инчи) (Ниво) AAAAA (должина) 19(CM) (Материјал) 440 C (Цврстина) 62 HRC (делови листа),

8 јапонија куче чистење ножици професионални куче чешлање ножици миленичиња чешлање ножици миленичиња чешлање shears мачка коњ
 • Неодамнешно

8 јапонија куче чистење ножици професионални куче чешлање ножици миленичиња чешлање ножици миленичиња чешлање shears мачка коњ

1858.56 DEN 1673.00

8" јапонија куче чистење ножици професионални куче чешлање ножици миленичиња чешлање ножици миленичиња

2 парчиња 6 Инчен Црна 440C Професионални Човечка Коса Фризерски Ножици за Сечење Shears + Чистење Ножици Големи Змеј Справи
 • Неодамнешно

2 парчиња 6 Инчен Црна 440C Професионални Човечка Коса Фризерски Ножици за Сечење Shears + Чистење Ножици Големи Змеј Справи

1193.76 DEN 836.00

ТОП ОДДЕЛЕНИЕ 6.0 Инчен Фризерски Ножици Јапонија 440 C 62 HRC Чистење / Ножици за Сечење 1 Пар Опис (1) Име : Проф

2 ПАРЧИЊА 5.5 16cm Пурпурна Змеј Професионални Коса Ножици Фризерски Сечење Shears Чистење Ножици Косата Алатки Z1004
 • Неодамнешно

2 ПАРЧИЊА 5.5 16cm Пурпурна Змеј Професионални Коса Ножици Фризерски Сечење Shears Чистење Ножици Косата Алатки Z1004

643.20 DEN 450.00

ТОП ОДДЕЛЕНИЕ 5.5 Инчен Фризерски Ножици Јапонија 440 C 62 HRC Чистење / Ножици за Сечење 1 Pair Опис(1) Име : Профе

4Pcs/Set 6 Сребрена 440C Професионални Човечка Коса Фризерски Ножици Чешли+ Сечење + Чистење Shears Голем Змеј Справи со Z9004
 • Неодамнешно

4Pcs/Set 6 Сребрена 440C Професионални Човечка Коса Фризерски Ножици Чешли+ Сечење + Чистење Shears Голем Змеј Справи со Z9004

1445.28 DEN 1012.00

9004# 6" и 17,5 см 4 Pcs Поставите Фризерски Ножици Берберот е Ножици за Сечење Чистење Shears Човечка Коса Ножици