Бесплатен Превозот 7*3m на 0,9 мм ПВЦ Вода Катапулт Дупка Inflatale Дупка Скокање во Вода Дупка Скок во Вода Перница

Бесплатен Превозот 7*3m на 0,9 мм ПВЦ Вода Катапулт Дупка Inflatale Дупка Скокање во Вода Дупка Скок во Вода Перница

DEN 33516.00
-5 %
DEN 35280.00

Количина на стоки


Бесплатен Превозот 7*3m на 0,9 мм ПВЦ Вода Катапулт Дупка Inflatale Дупка Скокање во Вода Дупка Скок во Вода Перница Добредојдовте на нашата продавница.Нашата продавница продава на сите видови на гумени производи,меур фудбалска топка,вода топката,zorb топката,воздух песна,вода дупка,вода брануваа ,банана-брод,гумени базен, гумени одбојка поле,гумени боречка,гумени шатор,итн .
Што е со големина?
A : Овој производ е 7*3m дијаметар за возрасни и деца.
Она што боите на вода брануваа можете да изберете од?
A : на цената на водата брануваа се исти.Можете да изберете различни бои.Ве молиме оставете порака за кои бои би сакале да кога ќе го поставите цел.
Е пумпа (воздушен компресор)се вклучени?
A : Да, вклучени.
Колку време е време на испорака?
О : ќе добиете вашите производи, во рок од 2 недели по плаќање.
Што гарантира постојат?
A : 3 години гаранција за Квалитет за да се избегне вашиот по-saleservice ризик и бесплатна поправка за полнење.
Дали е можно да се печати ништо на воздухот песна?
A : Можете да притиснете броеви и свој лого за слободни.
Она земји ќе брод вашата производи ?
О : за целиот свет.
Како да се платат?
А : во Моментов,што може да се плати со користење на Visa,Mastercard,Western Union,Qiwi и банкарски трансфер.Повеќе детали,ве молиме contack нас за да ви помогнеме.
Увозни давачки,даноци и давачки?
А : ве Молиме обрнете attenttion дека увозните давачки,даноци и наплати не се вклучени во точка цена или превозот надомест.Таму се наплаќаат на купувачот одговорност,ве молиме проверете со вашиот countrys царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат цена за купување.
1.Стандард на превозот превозникот е DHL/ФЕДЕКС/ТНТ/UPS-от,тоа ќе трае 5-7 buiness дена да испорача.
2.Царински давачки или даноци на купувачот resposibility за сите огласи.Ве молиме проверете со вашиот локален царинската испостава ако имате било какви сомнежи.
3.Ве молиме confire ќе се стави на точни и comlete превозот адреса .Вие сте resposible за дополнителна наплата, ако пакет вратени бидејќи од грижите адреса.
1.Гумени вода скок бара никакви остри објекти во областа.
2.Забрането е да се носат копчиња,мобилен телефон,glassde и додатоци да се игра остар.
3.Употребата на производи треба да бидат проверени пред печат е здрава,и се справи со рака безбедно.
4.Ве молиме притиснете на"UP" prompt на производот да се користи ,не се јават на употреба.
5.Треба да се игра назад на рака,го држете се справи.
6.Децата треба да имаат родителска грижа при играње.
7.Луѓето withe срцеви заболувања,висок крвен притисок,и слабите институции имале подобро не се игра.
8.Поројниот дожд,три или повеќе силни ветрови и не треба да се користи.


Други карактеристики

Возраст Опсег:
> 8 години,Grownups
боја:
Жолта,Црвена,Сина,Зелена,Бела
Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
водата дупка-105
Тип:
Гумени Кенгура
Бренд Име:
HIBADOU
дизајн:
Гумени Брануваа

Најдобри понуди

воздухот сводови за рекламирање на надувување лак гумени трка archway за спортски игри започне настанот вратата промоција archway
 • Неодамнешно

воздухот сводови за рекламирање на надувување лак гумени трка archway за спортски игри започне настанот вратата промоција archway

22348.80 DEN 21008.00

Ние може да направи dropshopping,и ќе ви ги понудиме најдобрите по severice : )Ако сте од Бразил ,можете исто така д

Бесплатен превозот LED осветлување гигант гумени астронаут за партија 2018 топла продажба кренат spaceman пилот играчка за астрономски
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот LED осветлување гигант гумени астронаут за партија 2018 топла продажба кренат spaceman пилот играчка за астрономски

DEN 20640.00

Ве молиме бидете сигурни дека бојата што сакате,нашиот систем ќе брод автоматски,генерално,се менува бо

MZQM 2017 Нови Деца Деца Отскокнување Куќа Скокач Замокот Гумени Кенгура Без Компресор смешно подарок комерцијални гумени комбо
 • Неодамнешно

MZQM 2017 Нови Деца Деца Отскокнување Куќа Скокач Замокот Гумени Кенгура Без Компресор смешно подарок комерцијални гумени комбо

DEN 66624.00

1 Материјал : направен од најдобрите Платон 0.55 мм ПВЦ церада или Оксфорд ткаенина, што е во согласност со

гумени нешто големо со Слајд со Компресор Затворен Отворено Moonwalk Гумени Жив замокот Направени од Најлон Скок 'n Слајд Кенгура
 • Неодамнешно

гумени нешто големо со Слајд со Компресор Затворен Отворено Moonwalk Гумени Жив замокот Направени од Најлон Скок 'n Слајд Кенгура

62337.60 DEN 58597.00

Ние може да направи dropshopping,и ќе ви ги понудиме најдобрите по severice.Се продава од фабриката, квалитет,цена,

AO017 ТОПЛА ПРОДАЖБА 2.8 m Гумени хелиум делфин балон /гигант летање делфин рекламирање балон/авион/авион/ летање Цртан филм
 • Неодамнешно

AO017 ТОПЛА ПРОДАЖБА 2.8 m Гумени хелиум делфин балон /гигант летање делфин рекламирање балон/авион/авион/ летање Цртан филм

DEN 13387.20

Производство на време 710 работни денови.Ве молиме Љубезно се Прошири 5 дена од денот на превозот време от

гумени отскокнување замокот со Компресор Затворен Отворено Moonwalk Гумени Жив куќа Направени од Најлон Скок 'n Слајд Кенгура
 • Неодамнешно

гумени отскокнување замокот со Компресор Затворен Отворено Moonwalk Гумени Жив куќа Направени од Најлон Скок 'n Слајд Кенгура

62337.60 DEN 58597.00

●Manual, вклучувајќи ги и Информациите за користење за нешто големо и компресор : )Ако сте од Бразил ,может

гумени огледало топката хелиум балон за сцената декорација рефлексивни декоративни балон за внатрешна декорација
 • Неодамнешно

гумени огледало топката хелиум балон за сцената декорација рефлексивни декоративни балон за внатрешна декорација

15600.00 DEN 14664.00

Совети : 1.Употребата на производи треба да бидат проверени пред печат е здрава,и се справи со рака безбе

Рекламирање тип прилагодено 7M гумени пивско шише модел за бар преносни шише реплика играчки за паб декорација играчка модел
 • Неодамнешно

Рекламирање тип прилагодено 7M гумени пивско шише модел за бар преносни шише реплика играчки за паб декорација играчка модел

DEN 37440.00

100% вистински фотографии се направени во нашата фабрика,квалитет гарантиран и добредојдовте цел.Беспла

I004 Бесплатен превозот Креативен дизајн година Топла продажба гигант гумени ајфеловата кула реплики со компресор за рекламирање
 • Неодамнешно

I004 Бесплатен превозот Креативен дизајн година Топла продажба гигант гумени ајфеловата кула реплики со компресор за рекламирање

DEN 47467.20

Производство на време 710 работни денови.Ве молиме Љубезно се Прошири 5 дена од денот на превозот време от

Бесплатен превозот 3m кол гумени месечината балон за астрономија тема партија живописни гумени лебди месечината реплика за продажба
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 3m кол гумени месечината балон за астрономија тема партија живописни гумени лебди месечината реплика за продажба

DEN 23040.00

Тип на објектLED гумени месечината моделИме на производБесплатен превозот 3m кол гумени месечината балон

Бесплатен Превозот 5m Сина Гумени Собори Песна Брануваа Воздух Песна Гимнастика Гумени Воздух Мат Брануваа Воздух Песна Мат
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 5m Сина Гумени Собори Песна Брануваа Воздух Песна Гимнастика Гумени Воздух Мат Брануваа Воздух Песна Мат

27312.00 DEN 25673.00

Бесплатен Превозот 5m Гумени Собори Песна Брануваа Воздух Песна Гимнастика Гумени Воздух Мат Брануваа В

AC335 BENAO 2.3 м Рекламирање гумени декорација цртан филм, гумени настан маскота, гумени лав цртан филм за фестивал на пивото
 • Неодамнешно

AC335 BENAO 2.3 м Рекламирање гумени декорација цртан филм, гумени настан маскота, гумени лав цртан филм за фестивал на пивото

DEN 25776.00

Производство на време 710 работни денови.Ве молиме Љубезно се Прошири 5 дена од денот на превозот време от

гумени небото кукла гумени небото рекламирање на воздухот танчерка гумени танцување човек промотивни активности подароци воздух
 • Неодамнешно

гумени небото кукла гумени небото рекламирање на воздухот танчерка гумени танцување човек промотивни активности подароци воздух

3744.00 DEN 3519.00

5 m / 4mКарактеристики : Трајни, атрактивни, разновиден, безбедно и животната средина загрижени5pcs може да п

Комерцијални Гумени Автомобили Кенгура отскокнување куќа скокач скокање кревет Гумени Посебни Дербито Камион Гумени Превземање
 • Неодамнешно

Комерцијални Гумени Автомобили Кенгура отскокнување куќа скокач скокање кревет Гумени Посебни Дербито Камион Гумени Превземање

DEN 45120.00

1 Материјал : направен од најдобрите Платон 0.55 мм ПВЦ церада или Оксфорд ткаенина, што е во согласност со

2 парчиња Големи Гумени Генерал Базен Играчка Смешно Партија Материјали Родител-Дете Интерактивни Генерал Игра Играчки Креативни
 • Неодамнешно

2 парчиња Големи Гумени Генерал Базен Играчка Смешно Партија Материјали Родител-Дете Интерактивни Генерал Игра Играчки Креативни

723.36 DEN 557.00

2 парчиња Големи Гумени Генерал Базен Играчка Смешно Партија Материјали РодителДете Интерактивни Гене

Бесплатен Превозот 5m Гумени Собори Песна Брануваа Воздух Песна Гимнастика Гумени Воздух Мат Брануваа Воздух Песна Мат
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 5m Гумени Собори Песна Брануваа Воздух Песна Гимнастика Гумени Воздух Мат Брануваа Воздух Песна Мат

27312.00 DEN 25673.00

Бесплатен Превозот 5m Гумени Собори Песна Брануваа Воздух Песна Гимнастика Гумени Воздух Мат Брануваа В

Јасно 1.0 мм ПВЦ гумени ролери топката 2.4 mL фабрика цена гумени вода ролери топката оди на вода тркала ролери за продажба
 • Неодамнешно

Јасно 1.0 мм ПВЦ гумени ролери топката 2.4 mL фабрика цена гумени вода ролери топката оди на вода тркала ролери за продажба

21120.00 DEN 19430.00

Јасно 1.0 мм ПВЦ гумени ролери топката 2.4 m L фабрика цена гумени вода ролери топката оди на вода тркала рол