Бесплатен Превозот Поевтина Цена 7*3m на 0,9 мм ПВЦ Вода Скокање Перница Гумени Вода Брануваа Водата Дупка

Бесплатен Превозот Поевтина Цена 7*3m на 0,9 мм ПВЦ Вода Скокање Перница Гумени Вода Брануваа Водата Дупка

DEN 33516.00
-5 %
DEN 35280.00

Количина на стоки


Бесплатен Превозот Поевтина Цена 7*3m на 0,9 мм ПВЦ Вода Скокање Перница Гумени Вода Брануваа Водата Дупка Добредојдовте на нашата продавница.Нашата продавница продава на сите видови на гумени производи,меур фудбалска топка,вода топката,zorb топката,воздух песна,вода дупка,вода брануваа ,банана-брод,гумени базен, гумени одбојка поле,гумени боречка,гумени шатор,итн .
Што е со големина?
A : Овој производ е 7*3m дијаметар за возрасни и деца.
Она што боите на вода брануваа можете да изберете од?
A : на цената на водата брануваа се исти.Можете да изберете различни бои.Ве молиме оставете порака за кои бои би сакале да кога ќе го поставите цел.
Е пумпа (воздушен компресор)се вклучени?
A : Да, вклучени.
Колку време е време на испорака?
О : ќе добиете вашите производи, во рок од 2 недели по плаќање.
Што гарантира постојат?
A : 3 години гаранција за Квалитет за да се избегне вашиот по-saleservice ризик и бесплатна поправка за полнење.
Дали е можно да се печати ништо на воздухот песна?
A : Можете да притиснете броеви и свој лого за слободни.
Она земји ќе брод вашата производи ?
О : за целиот свет.
Како да се платат?
А : во Моментов,што може да се плати со користење на Visa,Mastercard,Western Union,Qiwi и банкарски трансфер.Повеќе детали,ве молиме contack нас за да ви помогнеме.
Увозни давачки,даноци и давачки?
А : ве Молиме обрнете attenttion дека увозните давачки,даноци и наплати не се вклучени во точка цена или превозот надомест.Таму се наплаќаат на купувачот одговорност,ве молиме проверете со вашиот countrys царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат цена за купување.
1.Стандард на превозот превозникот е DHL/ФЕДЕКС/ТНТ/UPS-от,тоа ќе трае 5-7 buiness дена да испорача.
2.Царински давачки или даноци на купувачот resposibility за сите огласи.Ве молиме проверете со вашиот локален царинската испостава ако имате било какви сомнежи.
3.Ве молиме confire ќе се стави на точни и comlete превозот адреса .Вие сте resposible за дополнителна наплата, ако пакет вратени бидејќи од грижите адреса.
1.Гумени вода скок бара никакви остри објекти во областа.
2.Забрането е да се носат копчиња,мобилен телефон,glassde и додатоци да се игра остар.
3.Употребата на производи треба да бидат проверени пред печат е здрава,и се справи со рака безбедно.
4.Ве молиме притиснете на"UP" prompt на производот да се користи ,не се јават на употреба.
5.Треба да се игра назад на рака,го држете се справи.
6.Децата треба да имаат родителска грижа при играње.
7.Луѓето withe срцеви заболувања,висок крвен притисок,и слабите институции имале подобро не се игра.
8.Поројниот дожд,три или повеќе силни ветрови и не треба да се користи.


Други карактеристики

Возраст Опсег:
> 8 години,Grownups
боја:
Жолта,Црвена,Сина,Зелена,Бела
Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
водата дупка-105
Тип:
Гумени Кенгура
Бренд Име:
HIBADOU
дизајн:
Гумени Брануваа

Најдобри понуди

Бесплатен Превозот 5m Сина Гумени Собори Песна Брануваа Воздух Песна Гимнастика Гумени Воздух Мат Брануваа Воздух Песна Мат
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 5m Сина Гумени Собори Песна Брануваа Воздух Песна Гимнастика Гумени Воздух Мат Брануваа Воздух Песна Мат

27312.00 DEN 25673.00

Бесплатен Превозот 5m Гумени Собори Песна Брануваа Воздух Песна Гимнастика Гумени Воздух Мат Брануваа В

Гигант Гумени Жолта Воздух Патка, Обичај Гумени Реплики, Ладен Воздух Разнесени Гумени Модел за Градот знак,град слика
 • Неодамнешно

Гигант Гумени Жолта Воздух Патка, Обичај Гумени Реплики, Ладен Воздух Разнесени Гумени Модел за Градот знак,град слика

31200.00 DEN 29328.00

Нашата продавница продава на сите видови на Гигант Гумени Жолта Воздух Патка, Обичај Гумени Реплики, Ла

Вода Лебди Гумени Вода Санта Мраз ,Вода Островот Подвижна Платформа За Воден Парк Лебди Гумени Мраз Кула Планина
 • Неодамнешно

Вода Лебди Гумени Вода Санта Мраз ,Вода Островот Подвижна Платформа За Воден Парк Лебди Гумени Мраз Кула Планина

DEN 47040.00

Вода Лебди Гумени Вода Санта Мраз ,Вода Островот Подвижна Платформа За Воден Парк Лебди Гумени Мраз Кул

гумени огледало топката хелиум балон за сцената декорација рефлексивни декоративни балон за внатрешна декорација
 • Неодамнешно

гумени огледало топката хелиум балон за сцената декорација рефлексивни декоративни балон за внатрешна декорација

15600.00 DEN 14664.00

Совети : 1.Употребата на производи треба да бидат проверени пред печат е здрава,и се справи со рака безбе

гумени небото кукла гумени небото рекламирање на воздухот танчерка гумени танцување човек промотивни активности подароци воздух
 • Неодамнешно

гумени небото кукла гумени небото рекламирање на воздухот танчерка гумени танцување човек промотивни активности подароци воздух

3744.00 DEN 3519.00

5 m / 4mКарактеристики : Трајни, атрактивни, разновиден, безбедно и животната средина загрижени5pcs може да п

Бесплатен превозот LED осветлување гигант гумени астронаут за партија 2018 топла продажба кренат spaceman пилот играчка за астрономски
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот LED осветлување гигант гумени астронаут за партија 2018 топла продажба кренат spaceman пилот играчка за астрономски

DEN 20640.00

Ве молиме бидете сигурни дека бојата што сакате,нашиот систем ќе брод автоматски,генерално,се менува бо

AO017 ТОПЛА ПРОДАЖБА 2.8 m Гумени хелиум делфин балон /гигант летање делфин рекламирање балон/авион/авион/ летање Цртан филм
 • Неодамнешно

AO017 ТОПЛА ПРОДАЖБА 2.8 m Гумени хелиум делфин балон /гигант летање делфин рекламирање балон/авион/авион/ летање Цртан филм

DEN 13387.20

Производство на време 710 работни денови.Ве молиме Љубезно се Прошири 5 дена од денот на превозот време от

Бесплатен Превозот 3x1x0.2m Воздух TrackInflatableTumble Песна Брануваа Салата Гумени Душеци Трајни САЛАТА Превртување на Душеци
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 3x1x0.2m Воздух TrackInflatableTumble Песна Брануваа Салата Гумени Душеци Трајни САЛАТА Превртување на Душеци

21216.00 DEN 19943.00

Бесплатен Превозот 3x1x0.2m Воздух Track Inflatable Tumble Песна Брануваа Салата Гумени Душеци Трајни САЛАТА Преврту

Аква Парк изнајмување користење на гумени вода ролери ,смешни вода играчки на Надувување вода тркала за базен
 • Неодамнешно

Аква Парк изнајмување користење на гумени вода ролери ,смешни вода играчки на Надувување вода тркала за базен

19104.00 DEN 17576.00

Аква Парк изнајмување користење на гумени вода ролери ,смешни вода играчки на Надувување вода тркала за

Бесплатен Превозот 7*3m на 0,9 мм ПВЦ Вода Катапулт Дупка Inflatale Дупка Скокање во Вода Дупка Скок во Вода Перница
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 7*3m на 0,9 мм ПВЦ Вода Катапулт Дупка Inflatale Дупка Скокање во Вода Дупка Скок во Вода Перница

35280.00 DEN 33516.00

Бесплатен Превозот 7*3m на 0,9 мм ПВЦ Вода Катапулт Дупка Inflatale Дупка Скокање во Вода Дупка Скок во Вода Пер

голема големина гумени огледало топката балон,сребрени златни сино, црвено гумени огледало топката Покаже пвц материјал за декорација
 • Неодамнешно

голема големина гумени огледало топката балон,сребрени златни сино, црвено гумени огледало топката Покаже пвц материјал за декорација

15600.00 DEN 14664.00

: )Ако сте од Бразил ,можете исто така да поставите цел,само треба да се забелешка вашиот CPF Број или CNPJ б

Home Користат Гумени Кенгура Гумени Отскокнување Куќа Жив Замокот со Двојно Слајдови за Деца Отворен и Затворен Игри
 • Неодамнешно

Home Користат Гумени Кенгура Гумени Отскокнување Куќа Жив Замокот со Двојно Слајдови за Деца Отворен и Затворен Игри

62400.00 DEN 58032.00

1 Материјал : направен од најдобрите Платон 0.55 мм ПВЦ церада или Оксфорд ткаенина, што е во согласност со

32 инчен 10pcs Злато Сребро Број Фолија Балони Цифра воздух Ballons Среќен Роденден, Свадба Декорација Цифра балон Партија играчка
 • Неодамнешно

32 инчен 10pcs Злато Сребро Број Фолија Балони Цифра воздух Ballons Среќен Роденден, Свадба Декорација Цифра балон Партија играчка

465.60 DEN 419.00

32 инчен 10pcs Злато Сребро Број Фолија Балони Цифра воздух Ballons Среќен Роденден, Свадба Декорација Цифра б

Бесплатен Превозот 5m Гумени Собори Песна Брануваа Воздух Песна Гимнастика Гумени Воздух Мат Брануваа Воздух Песна Мат
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 5m Гумени Собори Песна Брануваа Воздух Песна Гимнастика Гумени Воздух Мат Брануваа Воздух Песна Мат

27312.00 DEN 25673.00

Бесплатен Превозот 5m Гумени Собори Песна Брануваа Воздух Песна Гимнастика Гумени Воздух Мат Брануваа В

Гумени Еднорог Базен Плови Играчки,Гумени Вода Птица Цена, Лебдејќи Вода Птица за Продажба,воден Парк Постоечкиот Играчки
 • Неодамнешно

Гумени Еднорог Базен Плови Играчки,Гумени Вода Птица Цена, Лебдејќи Вода Птица за Продажба,воден Парк Постоечкиот Играчки

DEN 9600.00

Гумени Еднорог Базен Плови Играчки,Гумени Вода Птица Цена, Лебдејќи Вода Птица за Продажба,воден Парк П

Комерцијални Гумени Автомобили Кенгура отскокнување куќа скокач скокање кревет Гумени Посебни Дербито Камион Гумени Превземање
 • Неодамнешно

Комерцијални Гумени Автомобили Кенгура отскокнување куќа скокач скокање кревет Гумени Посебни Дербито Камион Гумени Превземање

DEN 45120.00

1 Материјал : направен од најдобрите Платон 0.55 мм ПВЦ церада или Оксфорд ткаенина, што е во согласност со

гумени нешто големо со Слајд со Компресор Затворен Отворено Moonwalk Гумени Жив замокот Направени од Најлон Скок 'n Слајд Кенгура
 • Неодамнешно

гумени нешто големо со Слајд со Компресор Затворен Отворено Moonwalk Гумени Жив замокот Направени од Најлон Скок 'n Слајд Кенгура

62337.60 DEN 58597.00

Ние може да направи dropshopping,и ќе ви ги понудиме најдобрите по severice.Се продава од фабриката, квалитет,цена,

Кориснички 7x3 Метри гигант гумени делфини висок квалитет декоративни гумени делфини реплика за надворешна играчки
 • Неодамнешно

Кориснички 7x3 Метри гигант гумени делфини висок квалитет декоративни гумени делфини реплика за надворешна играчки

DEN 37440.00

100% вистински фотографии се направени во нашата фабрика,квалитет гарантиран и добредојдовте цел.Беспла