Demoulding Алатка Посветен Воздушен Пиштол/Компресор користи за Одземање пластични Конкретни Тест Мувла

Demoulding Алатка Посветен Воздушен Пиштол/Компресор користи за Одземање пластични Конкретни Тест Мувла

DEN 264.00

Количина на стоки


конкретни пластични садови соголување ексклузивна употреба алатка : Исфрлање пиштол
Упатства за употреба :
1.воздушен пиштол конектор во тест базата на пареа дупка, стрелките на часовникот се стегне, не е премногу тешко;
2. воздушен пиштол пареа линија на едниот поврзан со околу 1.5 HP (HP) пумпа, отворен за напојување, се движат воздушен пиштол прекинувач, направи просек од тест примероци.
3. тест пред товарење, обидете се мувла ѕид ќе се помаза со масло, чистат, се мијат со вода по употреба.
Answer : ___________________________ Note : воздушен пиштол кога сте поврзани на пареа линија : да им помогнам на пареа линија, пареа линија природата добива заглавен, ќе воздушен пиштол пластични заедничка сила нагорен притисок, воздушен пиштол исклучува автоматски.


Други карактеристики

Тип На Објект:
Гуми Поправка Алатки
Специјални Функции:
се користи за да Соголување пластични Конкретни Тест Мувла
Објектот Тежина:
0.3kg
Бренд Име:
OBRK
Материјал Тип:
метални и пластични цевки
Објектот Волумен:
Никој

Најдобри понуди

100 Компјутери Автомобил Камион Замена на Гуми Пневматик Вентил Матични основен Дел Портокал Ознака Нова топла продаде
  • Неодамнешно

100 Компјутери Автомобил Камион Замена на Гуми Пневматик Вентил Матични основен Дел Портокал Ознака Нова топла продаде

152.64 DEN 128.00

Материјал : Метал Боја : како што е прикажано на сл Дизајниран со печат прилог на подвижен, пролетнатовар

Автомобил Гума Воздух Inflator Гумени Устата Брзо Воздух Тестер Надуени Воздушен Притисок Inflator Гумени Цевки Вклучите
  • Неодамнешно

Автомобил Гума Воздух Inflator Гумени Устата Брзо Воздух Тестер Надуени Воздушен Притисок Inflator Гумени Цевки Вклучите

321.60 DEN 267.00

Превозот И Предадете 1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO) 2 Подготовка на Време : ние треба 510 р

Рачни Кочница Bleeder Тестер Поставите Крварат Вакуум Пумпа Автомобил, Мотоцикл Гаража Алатка Пад на превозот
  • Неодамнешно

Рачни Кочница Bleeder Тестер Поставите Крварат Вакуум Пумпа Автомобил, Мотоцикл Гаража Алатка Пад на превозот

1361.28 DEN 1157.00

Материјал : Метал & Пластични Боја : како што е прикажано на сл Сега можете да крварат сопирачки и тест ав

38mm волфрам челик мелење гума главата пневматски алатка легура мелење тркала ниска брзина мелење машина алатка мелење глава
  • Неодамнешно

38mm волфрам челик мелење гума главата пневматски алатка легура мелење тркала ниска брзина мелење машина алатка мелење глава

568.80 DEN 540.00

Нашата продавница е специјализирана за производство, продажба и wholesaling автомобилски гуми поправка алат

STARPAD Пневматик Гуми Птица Главата јакна обвивка центар за заштита влошки Пневматик фитинг заштитен ракав бесплатен превозот
  • Неодамнешно

STARPAD Пневматик Гуми Птица Главата јакна обвивка центар за заштита влошки Пневматик фитинг заштитен ракав бесплатен превозот

672.00 DEN 605.00

Пакување Референца : Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерењ

9W Мултифункционален Водоотпорен Батерија LED Светилка Батеријата Напојува Магнетни LED Работа Светлина со Менгеме
  • Неодамнешно

9W Мултифункционален Водоотпорен Батерија LED Светилка Батеријата Напојува Магнетни LED Работа Светлина со Менгеме

DEN 1680.00

9 W Мултифункционален Водоотпорен Батерија LED Светилка Батеријата Напојува Магнетни LED Работа Светлина

2 парчиња Дожд опрема rearview огледало дожд веѓа персоналните мода експлозија модели препорачуваме засолниште датотека
  • Неодамнешно

2 парчиња Дожд опрема rearview огледало дожд веѓа персоналните мода експлозија модели препорачуваме засолниште датотека

DEN 187.68

Превозот И Предадете 1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO) 2 Подготовка на Време : ние треба 510 р

Нови Дигитални Гуми Притисок Мерач 150 PSI 4 Прилагодувања за Автомобил Камион Велосипед Мотор со позадинско осветлување на LCD
  • Неодамнешно

Нови Дигитални Гуми Притисок Мерач 150 PSI 4 Прилагодувања за Автомобил Камион Велосипед Мотор со позадинско осветлување на LCD

360.96 DEN 220.00

1 x Дигитален мерач гумаНие Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO) Ако објектот е во вашиот поседување