BOCHSBC Црна Ролна Тоалетна Хартија Носителот Класичен Ретро Бакар Тоалетна Хартија Носителот Бања, Кујна Хартиена Крпа Носителот

BOCHSBC Црна Ролна Тоалетна Хартија Носителот Класичен Ретро Бакар Тоалетна Хартија Носителот Бања, Кујна Хартиена Крпа Носителот

DEN 986.00
-50 %
DEN 1971.84

Количина на стоки


Функција
Европски Стил
Црна Бронза Хартија Носителот
Спецификација
Точка име : Кујна Хартиена Крпа Носителот
Реден број : TZDZ-QL-D-P-25
Материјал : Бакар
Боја : Црна
Димензија : 130mm*160mm; База Дијаметар : 65mm
Технологија : Полиран,Позлата
Употреба : Ткиво
Примена : Бања, Спална Соба
Intallation Дупка Diamter : ве Молиме да користите 6mm вежба за да ја инсталираш
Пакет
1*Хартија Носителот


Други карактеристики

Тип:
Хартија Носители
Број На Модел На:
TZDZ-QL-D-P-25
Материјал:
Бакар
Бренд Име:
BOCHSBC
Име:
тоалет ролна хартија носителот
боја:
Црна
Големина:
130mm*160mm; Base Diameter
Функција:
Retrao Тоалет Ролери Носителот
Употреба:
ткиво
Intallation Дупка Diamter:
користете 6mm
Година:
2017
Место на Потекло:
произведено во Кина
Примена:
Бања
Пакет:
Пена во внатрешноста со надворешниот кутија

Најдобри понуди

BOCHSBC Ролна Тоалетна Хартија Носителот Рек Европската Златна Антички Тоалетна Хартија Носителот Бања Хартиена Крпа Носителот
 • Неодамнешно

BOCHSBC Ролна Тоалетна Хартија Носителот Рек Европската Златна Антички Тоалетна Хартија Носителот Бања Хартиена Крпа Носителот

1384.80 DEN 693.00

ФункцијаЕвропски СтилАнтичкиот Хартија НосителотСпецификацијаТочка име : Хартиена Крпа НосителотРед

ново прилично практична трајни двострано полски светли бои носителот тоалет од не ' рѓосувачки челик тоалет тркалаат носителот
 • Неодамнешно

ново прилично практична трајни двострано полски светли бои носителот тоалет од не ' рѓосувачки челик тоалет тркалаат носителот

1315.20 DEN 671.00

профил : Нерѓосувачки челик хартија phone држач со полица, погодно за домаќинство алатка за бања и балкон.Н

НОВАТА Црна Нафта Протри Месинг Тоалетна Хартија се Тркалаат Носителот Модерна Бања Ѕид Монтирани Додаток Wba824
 • Неодамнешно

НОВАТА Црна Нафта Протри Месинг Тоалетна Хартија се Тркалаат Носителот Модерна Бања Ѕид Монтирани Додаток Wba824

2015.52 DEN 1310.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Бања Прибор Луксузни Полиран Златна Боја Месинг Ѕид Монтирани Тоалетна Хартија се Тркалаат Носителот Бања Фитинг aba848
 • Неодамнешно

Бања Прибор Луксузни Полиран Златна Боја Месинг Ѕид Монтирани Тоалетна Хартија се Тркалаат Носителот Бања Фитинг aba848

1439.52 DEN 964.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Ултра долги нерѓосувачки челик тоалетна хартија кутија краток хартија се тркалаат носителот хартиена крпа носителот трева фах
 • Неодамнешно

Ултра долги нерѓосувачки челик тоалетна хартија кутија краток хартија се тркалаат носителот хартиена крпа носителот трева фах

1771.20 DEN 1329.00

Ултра долги нерѓосувачки челик тоалетна хартија кутија краток хартија се тркалаат носителот хартиена

Луксузна Месинг Ролна Тоалетна Хартија Носителот Бања Ткиво Држач за Мобилен Телефон Складирање Полица Решетката Може да се Инсталира
 • Неодамнешно

Луксузна Месинг Ролна Тоалетна Хартија Носителот Бања Ткиво Држач за Мобилен Телефон Складирање Полица Решетката Може да се Инсталира

3829.92 DEN 2681.00

започнетекрајотДобредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете

Бања ткиво кутија нерѓосувачки челик водоотпорен ткиво кутија хартија носителот хартија носителот тоалетна хартија се тркалаат
 • Неодамнешно

Бања ткиво кутија нерѓосувачки челик водоотпорен ткиво кутија хартија носителот хартија носителот тоалетна хартија се тркалаат

1291.20 DEN 969.00

2016 година ѕид монтирани нерѓосувачки челик водоотпорен хартија кутија хром тоалет тоалет ткиво хартиј

рака хартија кутија во бања прибор Целата месинг Антички тоалет хартија кошница за носител со целосна зелен камен месинг ткиво
 • Неодамнешно

рака хартија кутија во бања прибор Целата месинг Антички тоалет хартија кошница за носител со целосна зелен камен месинг ткиво

897.12 DEN 816.00

Друга земја имаат различни цевка големина одговара за тапа, ве молиме забелешка точната големина во ред

sliver ѕид-монтирани мобилни рамка мобилни полица бања полица нерѓосувачки челик година најдобар квалитет топла продажба
 • Неодамнешно

sliver ѕид-монтирани мобилни рамка мобилни полица бања полица нерѓосувачки челик година најдобар квалитет топла продажба

DEN 240.00

Ако вашата цел е многу голема, ве молиме контактирајте ме, можеби ќе добијат подобра цена.Повратни инфор

Leyden Тоалетна Хартија Носителот со Мобилен Телефон Складирање Полица Полиран Хром Нерѓосувачки Челик Ѕид Монтирани Бања Додаток
 • Неодамнешно

Leyden Тоалетна Хартија Носителот со Мобилен Телефон Складирање Полица Полиран Хром Нерѓосувачки Челик Ѕид Монтирани Бања Додаток

2230.08 DEN 1294.00

modname=ckeditorФункција : Оцрни отпорни Полиран Хром финишУникатен Плоштадот Дизајн, совршено за модерна бања

Златна Тоалетна Хартија Носителот,Се Тркалаат Носителот,Ткиво Носителот,Цврсти Месинг Хром+Злато Заврши-Бања Додатоци Производи
 • Неодамнешно

Златна Тоалетна Хартија Носителот,Се Тркалаат Носителот,Ткиво Носителот,Цврсти Месинг Хром+Злато Заврши-Бања Додатоци Производи

767.52 DEN 698.00

Друга земја имаат различни цевка големина одговара за тапа, ве молиме забелешка точната големина во ред

Бања Прибор Полиран Хром Ѕид Монтирани Бања фитинг Тоалетна Хартија се Тркалаат Носителот Бања Туш Складирање Кошница aba804
 • Неодамнешно

Бања Прибор Полиран Хром Ѕид Монтирани Бања фитинг Тоалетна Хартија се Тркалаат Носителот Бања Туш Складирање Кошница aba804

1679.52 DEN 1125.00

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за