BOCHSBC Ролна Тоалетна Хартија Носителот Рек Европската Златна Антички Тоалетна Хартија Носителот Бања Хартиена Крпа Носителот

BOCHSBC Ролна Тоалетна Хартија Носителот Рек Европската Златна Антички Тоалетна Хартија Носителот Бања Хартиена Крпа Носителот

DEN 693.00
-50 %
DEN 1384.80

Количина на стоки


Функција
Европски Стил
Античкиот Хартија Носителот
Спецификација
Точка име : Хартиена Крпа Носителот
Реден број : TZDZ-QL-D-P-28
Материјал : Бакар
Боја : Златна
Димензија : 195mm*70mm*150mm; База Дијаметар : 65mm
Технологија : Полиран,Позлата
Употреба : Ткиво
Примена : Бања, Спална Соба
Intallation Дупка Diamter : ве Молиме да користите 6mm вежба за да ја инсталираш
Пакет
1*Хартија Носителот


Други карактеристики

Тип:
Хартија Носители
Материјал:
Бакар
Број На Модел На:
TZDZ-QL-D-P-28
Име:
тоалет ролна хартија носителот
боја:
Злато
Големина:
195mm*70mm*150mm; Base Diameter
Функција:
античкиот тоалетна хартија носителот
Технологија:
Полиран, Позлата
Употреба:
ткиво
Година:
2017
Место на Потекло:
произведено во Кина
Примена:
Бања
Пакет:
Меур торба со кутија

Најдобри понуди

Неверојатно Издржливи Бања Додатоци Од Нерѓосувачки Челик Тоалетна Хартија Носителот Ткиво Носителот Ролна Хартија Носителот
  • Неодамнешно

Неверојатно Издржливи Бања Додатоци Од Нерѓосувачки Челик Тоалетна Хартија Носителот Ткиво Носителот Ролна Хартија Носителот

238.08 DEN 191.00

Неверојатно Издржливи Бања Додатоци Од Нерѓосувачки Челик Тоалетна Хартија Носителот Ткиво Носителот

Бесплатен Превозот не ' Рѓосувачки Челик Ѕид Монтирани црна Тоалетна Хартија Носителот Бања Црна Хартија Ткиво Ролери Род Квадратен
  • Неодамнешно

Бесплатен Превозот не ' Рѓосувачки Челик Ѕид Монтирани црна Тоалетна Хартија Носителот Бања Црна Хартија Ткиво Ролери Род Квадратен

1299.36 DEN 1169.00

Превозот И Ракувањето СоПонекогаш вашата локална царинска ќе ви наплати увоз даночни ако објектот вред

бесплатен превозот на 304 Нерѓосувачки Челик WC Тоалетна Хартија се Тркалаат Носителот бела тоалетна носителот тоалет тоалет
  • Неодамнешно

бесплатен превозот на 304 Нерѓосувачки Челик WC Тоалетна Хартија се Тркалаат Носителот бела тоалетна носителот тоалет тоалет

1315.20 DEN 671.00

профил : Нерѓосувачки челик хартија phone држач со полица, погодно за домаќинство алатка за бања и балкон.Н

Масло Протри Бронза бања ткиво кутија носител на Европската Тоалетна хартија се тркалаат носителите на ѕид, Кујна водоотпорен
  • Неодамнешно

Масло Протри Бронза бања ткиво кутија носител на Европската Тоалетна хартија се тркалаат носителите на ѕид, Кујна водоотпорен

2879.52 DEN 1670.00

Масло Протри Бронза бања ткиво кутија носител на Европската Тоалетна хартија се тркалаат носителите на

Бања ткиво кутија нерѓосувачки челик водоотпорен ткиво кутија хартија носителот хартија носителот тоалетна хартија се тркалаат
  • Неодамнешно

Бања ткиво кутија нерѓосувачки челик водоотпорен ткиво кутија хартија носителот хартија носителот тоалетна хартија се тркалаат

1291.20 DEN 969.00

2016 година ѕид монтирани нерѓосувачки челик водоотпорен хартија кутија хром тоалет тоалет ткиво хартиј

Ѕидот Монтирани Месинг Бања Прибор за Тоалетна Хартија Носителот луксузни бања ткиво кутија тоалет тркалаат носителот црно масло
  • Неодамнешно

Ѕидот Монтирани Месинг Бања Прибор за Тоалетна Хартија Носителот луксузни бања ткиво кутија тоалет тркалаат носителот црно масло

2107.20 DEN 1581.00

Ние сега се прифати Alipay,TT,Western Union,Credi Картичка,итн Ќе мора да се справи со исплата во рок од 3 дена Купувач

Бесплатен Превозот,Цврст ѕид монтирани тоалетна хартија кутија тоалетна хартија носителот хартија носителот бања прибор за тоалетна
  • Неодамнешно

Бесплатен Превозот,Цврст ѕид монтирани тоалетна хартија кутија тоалетна хартија носителот хартија носителот бања прибор за тоалетна

DEN 959.52

Тоалетна Хартија носителотБесплатен Превозот,Цврст ѕид монтирани тоалетна хартија кутија тоалетна ха

2018 високата цена перформанси прилично бања ролна тоалетна хартија носител на зелена бронза WC хартија се тркалаат носителот
  • Неодамнешно

2018 високата цена перформанси прилично бања ролна тоалетна хартија носител на зелена бронза WC хартија се тркалаат носителот

1315.20 DEN 671.00

профил : Нерѓосувачки челик хартија phone држач со полица, погодно за домаќинство алатка за бања и балкон.Н