Висока брзина 3FT 1M V1.4 HDMI Машки да Micro HDMI Машки Кабел адаптер од 1080p за HDTV PS3, XBOX 3D LCD Прозорец RT Таблет HD

Висока брзина 3FT 1M V1.4 HDMI Машки да Micro HDMI Машки Кабел адаптер од 1080p за HDTV PS3, XBOX 3D LCD Прозорец RT Таблет

DEN 102.00
-20 %
DEN 127.20

Количина на стоки


За 4 G HTC Droid ЕВО 1080 P 100 CM HDMI да Micro HDMI Машки Кабел V1.4 1 PC Висок Квалитет
Опис На Производот :
Сосема нов и висок квалитет.
Микро HDMI(тип D) од една страна и редовно HDMI(тип А) на други.
Наменета за поврзување на вашиот пренослив дигитален уред за да и HDMI екранот (HDTV, HD-Монитор, Лаптоп..).
High Speed HDMI со Етернет спецификации за оптимална резолуција.
Позлатени конектори за највисок сигнал за пренос стапка и отпорност на корозија.
Целосно компатибилен со HDMI 1.4 спецификација.
Големина : 7.7 cm x 5cm x 2.6 см - 3.03 инчен x 1.97 инчен x 1.02 инч.
Пакет Се Вклучени :
1 x HDMI да Micro HDMI Кабел


Други карактеристики

Должина:
1m
Пол:
Машко-Машки
Конектор A:
HDMI
Тип:
HDMI Кабли
Број На Модел На:
Микро HDMI кабел
Бренд Име:
GRWIBEOU
Конектор Б:
микро hdmi
SKU:
5573

Најдобри понуди

НОВ Висок Квалитет HDMI VGA Машки Адаптер за Да Famale Конвертор Адаптер 1080P Дигитални да Аналогни Аудио Видео За КОМПЈУТЕР,
  • Неодамнешно

НОВ Висок Квалитет HDMI VGA Машки Адаптер за Да Famale Конвертор Адаптер 1080P Дигитални да Аналогни Аудио Видео За КОМПЈУТЕР,

191.52 DEN 176.00

Ќе ја избришете поврзани маркетинг образец логото, ве молиме притиснете CTRL + Z undo измените се задржи дефи

Подобро Од HDBitT HDMI Оптички Влакна TX/RX HDMI 1080P IR Extender Над TCP IP Оптички Видео Аудио Конвертор Со SC/ФК Влакна Кабел
  • Неодамнешно

Подобро Од HDBitT HDMI Оптички Влакна TX/RX HDMI 1080P IR Extender Над TCP IP Оптички Видео Аудио Конвертор Со SC/ФК Влакна Кабел

12143.52 DEN 6193.00

Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да додадете во количката или додадете во Омилени,Изненадув

HDMI да HDMI & Optical SPDIF+РКА L/R 4K Аудио Конвертор Splitter HD Дисплеј Аудио Дигитални да Аналогни Адаптер за НАС/ЕУ Приклучок
  • Неодамнешно

HDMI да HDMI & Optical SPDIF+РКА L/R 4K Аудио Конвертор Splitter HD Дисплеј Аудио Дигитални да Аналогни Адаптер за НАС/ЕУ Приклучок

1500.48 DEN 1005.00

Треба DC5 V / 1А напојување (Освен некои земји и APO / FPO)2.Инсталира во минути 135gАдаптер тип : ЕУ, НИ 1 x HDMI Конвер