220V 1030W моќност Електрични Комерцијални Бонбони Конец Памук Машина бонбони конец машина памук кенди машинско со маска

220V 1030W моќност Електрични Комерцијални Бонбони Конец Памук Машина бонбони конец машина памук кенди машинско со маска

DEN 20640.00

Количина на стоки


Она што е предност за мрежа врти главата на нормално врти главата?
A : тоа може да континуирано да работи без одмор,нормално spnning главата сепак треба кратка пауза по 1~2 часа работа.5 Инчен(52~53cm)
Опис :
НУМЕРИЧКИ КОНТРОЛИРАНИ
ДИГИТАЛНИ НАПОН ЕКРАНОТ,ПРЕЦИЗЕН И ЛЕСЕН ЗА ЧИТАЊЕ
патентирана врти главата со мрежа,најверојатно, нема да се блокираат и постојано може да работи без одмор
интегративни,без лента појас(диск појас) дизајн,за разлика од другите модели,тоа нема да носи појас,нема потреба резервни појас. Сите наши објекти (освен ако не е поинаку наведено) се увери за да се биде сосема нов и се врши со целосно најмалку 12 месеци Гаранција.
но, сега имате многу подобар избор,со користење на топлинската заштита,
само притиснете на копчето за да се одмори и притиснете го копчето исклучи за да се продолжи вашиот производство,нема потреба да се чека долго минути за своите загреете. Речиси сите пратки ќе бидат испорачани директно од нашите неколку магацини на вашата страна/вратата, тоа е повеќе appreciately дека ако го оставите ДЕТАЛЕН ЖИТЕЛ АДРЕСА СО ВАЛИДЕН КОНТАКТ ТЕЛЕФОНСКИ БРОЈ. Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на аукција затворање.
(Вашата земја беше не се прикажуваат во листата?Порака нас за да се добие цитат)
World Wide Превозот
Објектот Ќе Биде Испратена Од Кина
Целосна Комерцијални Електрични Кенди Конец/памук кенди Машинско
ЦЕЛИОТ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК СТРУКТУРИРАНА
Пан големина : 20. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања во ПОРАКАТА БЕЛЕШКИ ДЕЛ, кога ќе се направи исплата.
Сите наредби на одмор ќе биде испорака по 23th, Февруари. Време на испорака : Генерално треба за 6-12 дена да повеќето капитал и големите градови, мали градови или оддалечените области можеби треба малку повеќе. Ние ќе ви e следење број откако објект се испраќаат па можете да ги пратите на вашиот парцела во детали. (НИЕ НЕ БРОДОТ ЗА ДА PO BOX ) 2.
исклучително брзо што може да се направи 10 конец во минута (варираат во зависност од конец големина)
Различни од оние евтини бонбони конец машина,нашата машина се во елегантна форма,
и може да се широко се користи,безбедност,канализација и исклучително погодно да се работи!!!
Можете да recope вашата инвестиција во еден бизнис ден!Голема идеална за правење пари$$$.
Вкупната цена е еднаква на Единица Цена + Поштарина. монтажни пан
3. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.Автоматско греење &топлина за зачувување на системот. ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : S&H НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ ДАВАЧКИ, LOCATL ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО КОЈА ДРУГА УВОЗ ТАКСИ.нерѓосувачки челик pan&тело. За потврди мали. Ние брод предмети главно преку EMS, Хонг Конг Пост, Понекогаш : DHL,UPS-от,Fed Ex,ТНТ и Посебна Линија Експрес Сервис,ние може да одлучи конкретна компанија за да испратите машина. Ве молиме одберете испорака земја да се провери вкупниот износ на вашата земја .
1 Adpot термички осигурач заштитник за да се спречи шеќер поврзување на топлинска осигурач директно,
кои се усогласиле да здравствен стандард.
Плаќање :
1.
Превозот : 1.
Тоа може да се произведуваат сите видови на бои на бонбони конец со различни вкусови. За штета на пристигнувањето, ве молиме да бидат кооперативни да се земе слики на штета и испратете ја на нас за да ја провери.
Зошто ви треба една со топлина perservation?
A : Откако бил производство конец бонбони машини за години ние се примени прекумерна предлози за да додадете топлина зачувувањето на функцијата на машината,
така машината може да биде лесно да се "разбуди се" од shuting надолу за да нормална работна температура,во минатото, ако треба пауза од производство може да се
или ја напушти машина целосно работат или се затвори го надвор,и мора да чека уште 5 минути од загреете пред да продолжите вашиот производство.


Други карактеристики

сертификација:
CE,EMF
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Моќност (W):
500W
Бренд Име:
SHIPULE
Напон (V):
220v
Број На Модел На:
CM-01
Капацитетот на Работа, Чаша (Чаша):
20sec/еез
Додатоци:
памук кенди машинско
Функција:
памук кенди машинско
Материјал:
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик

Најдобри понуди

ЦЕЛОСЕН МЕТАЛ Нов Оглас 5500mw Мини DIY Ласерско Гравирање Engraver Машина Ласерски Печатач за Означување на Машини,ласерски
  • Неодамнешно

ЦЕЛОСЕН МЕТАЛ Нов Оглас 5500mw Мини DIY Ласерско Гравирање Engraver Машина Ласерски Печатач за Означување на Машини,ласерски

24000.00 DEN 21840.00

5.5 W laser_2.5, 25cm*25cm , 5500 MW голема DIY ласерско гравирање машина,diy означување машина ,diy ласерски engrave машина,нап

мулти-функционални готвач машина за месење тесто машина миксер електрични победи јајце машина храна миксер се прилагодува брзината
  • Неодамнешно

мулти-функционални готвач машина за месење тесто машина миксер електрични победи јајце машина храна миксер се прилагодува брзината

7680.00 DEN 7296.00

1pc 220 V 1000 W мултифункционални готвач машина за месење тесто машина миксерелектрични победи јајце машина

110v/220v ZY-SB114 Целосно Нерѓосувачки Челик Снег Конус Машина Мраз Хлапак Создателот Мраз Дробилката Производител
  • Неодамнешно

110v/220v ZY-SB114 Целосно Нерѓосувачки Челик Снег Конус Машина Мраз Хлапак Создателот Мраз Дробилката Производител

5098.56 DEN 4844.00

Целосно Нерѓосувачки Челик Снег Конус Машина Мраз Хлапак Создателот Мраз Дробилката Производителпаке

SHIPULE Пица Рерна 1.8 W Комерцијални Електрични Пица Рерна Професионални Електрична Печка за Печење Торта/Леб/Пица Со Тајмер
  • Неодамнешно

SHIPULE Пица Рерна 1.8 W Комерцијални Електрични Пица Рерна Професионални Електрична Печка за Печење Торта/Леб/Пица Со Тајмер

DEN 18144.00

Ќе имаме одмор од 10 до 21, Февруари.Сите наредби на одмор ќе биде испорака по 23th, Февруари SHIPULE Пица Рерна 1.

10pc Домаќинство фрижидери озонската генератор на овошје и зеленчук за зачувување на прочистување на воздухот дезинфекција
  • Неодамнешно

10pc Домаќинство фрижидери озонската генератор на овошје и зеленчук за зачувување на прочистување на воздухот дезинфекција

7392.00 DEN 7022.00

10pc Домаќинство фрижидери озонската генераторовошје и зеленчук за зачувување на прочистување на воздух

PKJG-685 двојно резервоарот Комерцијални електрични Fryer 8L*2 домашна употреба Нерѓосувачки челик, Електрични длабоко fryer
  • Неодамнешно

PKJG-685 двојно резервоарот Комерцијални електрични Fryer 8L*2 домашна употреба Нерѓосувачки челик, Електрични длабоко fryer

DEN 19104.00

PKJG685 Контра Врвот Електрични Fryer / 8 литар X 2 Резервоарот, 2Кошница, за Комерцијални Kitchen PKJG685 Контра Врвот

Стоматолошки стерилизација кабинет стоматолошки алатки sterilizer орален дезинфекција кабинет стерилизација тетоважа хирургија
  • Неодамнешно

Стоматолошки стерилизација кабинет стоматолошки алатки sterilizer орален дезинфекција кабинет стерилизација тетоважа хирургија

22464.00 DEN 21341.00

Стоматолошки стерилизација кабинет стоматолошки sterilizer орален дезинфекција кабинет орален стерилизац