2018 памук бонбони машина за правење бесплатен превозот од DHL express

2018 памук бонбони машина за правење бесплатен превозот од DHL express

DEN 22512.00

Количина на стоки


Плаќање :
1.
Она што е предност за мрежа врти главата на нормално врти главата?
A : тоа може да континуирано да работи без одмор,нормално spnning главата сепак треба кратка пауза по 1~2 часа работа. (НИЕ НЕ БРОДОТ ЗА ДА PO BOX ) 2.
Тоа може да се произведуваат сите видови на бои на бонбони конец со различни вкусови. За потврди мали производ погрешна на вашето одобрување, ние може да ви испрати.
Гаранција : 1. Ние ќе ви e следење број откако објект се испраќаат па можете да ги пратите на вашиот парцела во детали. монтажни пан
3.
Сите наредби на одмор ќе биде испорака по 23th, Февруари.
1 Adpot термички осигурач заштитник за да се спречи шеќер поврзување на топлинска осигурач директно,
кои се усогласиле да здравствен стандард.
3 шеќер додавање дел од врти главата може да се расклопуваат слободно и е многу лесен за употреба.
2 Има температура и напонот пропис уред ,може да се користи на топлинска изолација функција за надвор-на-услуга состојба да заштедите електрична енергија. Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на аукција затворање. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања во ПОРАКАТА БЕЛЕШКИ ДЕЛ, кога ќе се направи исплата.
Спецификации
МОДЕЛ : СМ-01
Напон : 220 V~240 V/100 V~110 V
Моќност : 950 W
Картон Големина : 53x53x45cm/1pcs
Тежина : 14kg
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. За штета на пристигнувањето, ве молиме да бидат кооперативни да се земе слики на штета и испратете ја на нас за да ја провери.
Земајќи ја како производи на пазарот во предвид, ние се донесени некои насочени за подобрување мерки.
(Вашата земја беше не се прикажуваат во листата?Порака нас за да се добие цитат)
World Wide Превозот
Објектот Ќе Биде Испратена Од Кина
Целосна Комерцијални Електрични Кенди Конец/памук кенди Машинско
ЦЕЛИОТ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК СТРУКТУРИРАНА
Пан големина : 20.
Поради изразат проблем,ние не испрати машина на руски,Brazial, Белорусија,и така натаму.
Превозот : 1. Време на испорака : Генерално треба за 6-12 дена да повеќето капитал и големите градови, мали градови или оддалечените области можеби треба малку повеќе. ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : S&H НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ ДАВАЧКИ, LOCATL ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО КОЈА ДРУГА УВОЗ ТАКСИ.
но, сега имате многу подобар избор,со користење на топлинската заштита,
само притиснете на копчето за да се одмори и притиснете го копчето исклучи за да се продолжи вашиот производство,нема потреба да се чека долго минути за своите загреете. Ние брод предмети главно преку EMS, Хонг Конг Пост, Понекогаш : DHL,UPS-от,Fed Ex,ТНТ и Посебна Линија Експрес Сервис,ние може да одлучи конкретна компанија за да испратите машина. Сите наши објекти (освен ако не е поинаку наведено) се увери за да се биде сосема нов и се врши со целосно најмалку 12 месеци Гаранција.
исклучително брзо што може да се направи 10 конец во минута (варираат во зависност од конец големина)
Различни од оние евтини бонбони конец машина,нашата машина се во елегантна форма,
и може да се широко се користи,безбедност,канализација и исклучително погодно да се работи!!!
Можете да recope вашата инвестиција во еден бизнис ден!Голема идеална за правење пари$$$.
Производ Вовед
Нашата фабрика е специјализирана во производство на енергија памук бонбони процесори. Речиси сите пратки ќе бидат испорачани директно од нашите неколку магацини на вашата страна/вратата, тоа е повеќе appreciately дека ако го оставите ДЕТАЛЕН ЖИТЕЛ АДРЕСА СО ВАЛИДЕН КОНТАКТ ТЕЛЕФОНСКИ БРОЈ.


Други карактеристики

сертификација:
CE
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Моќност (W):
500W
Бренд Име:
SHIPULE
Напон (V):
220v
Капацитетот на Работа, Чаша (Чаша):
20sec/еез
Додатоци:
памук кенди машинско
Функција:
памук кенди машинско

Најдобри понуди

ЦЕЛОСЕН МЕТАЛ Нов Оглас 5500mw Мини DIY Ласерско Гравирање Engraver Машина Ласерски Печатач за Означување на Машини,ласерски
  • Неодамнешно

ЦЕЛОСЕН МЕТАЛ Нов Оглас 5500mw Мини DIY Ласерско Гравирање Engraver Машина Ласерски Печатач за Означување на Машини,ласерски

24000.00 DEN 21840.00

5.5 W laser_2.5, 25cm*25cm , 5500 MW голема DIY ласерско гравирање машина,diy означување машина ,diy ласерски engrave машина,нап