OneBandaHouse 1PC Загатка Нараквица во детска Големина Multicolor имам Аутизам Силикони Wristband

OneBandaHouse 1PC Загатка Нараквица во детска Големина Multicolor имам Аутизам Силикони Wristband

DEN 265.00
-15 %
DEN 312.00

Количина на стоки


Понекогаш, едноставно разбирање е за сите што е потребно за емпатија од оние околу вас. Тоа ја прави целата разлика кога се обидуваат да живеат на "нормалниот" живот.
Имам Аутизам Силикони Wristband во детска големина
Технички Детали :
Боја : Бела, жолта, сина, црвена
Боја Infill : Multicolours
Достапни Големини : 170x12x2mm
Пакување : индивидуални пакет Количина : 1pc
Ние се специјализираат во создавање на сопствени промотивни подарок за било кој настан, организација, клуб, или бизнис – големи или мали.
Силиконски хривнија главно содржи :
Silkscreen печатени, Debossed, Врежана, или debossed Печатени.
Изберете боја, тип на wristband, пораката, и било кој дизајн или лого.
Ние, тогаш ќе се потврдат со што конечниот дизајн за да се одобри пред производство на вашиот сопствен силикони хривнија цел започнува, за да бидете сигурни дека ќе го добијат токму она што го сакате.
Опис На Производот
1. 100% Силикони Wristband Нараквици.
2. Висок квалитет.
3. Различни бои и големини на располагање.
4. Може да се направи во согласност со клиенти барања.
Нашата предност :
1.Не MOQ.
2.Побрзо да доведе време.
3.Квалификувани производи за да ги задоволи клиентите остроумниот очи.
4.Се гарантира квалитет со конкурентна цена.
5.Мешавина цел е на располагање.
6. Големина : 202x12x2mm; 180x12x2mm; 202x25x2mm; 180x25x2mm
Превозот :
1.Услови на Испорака :
Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Предмети се испраќаат само по плаќање е потврдено.
2.Превозот Компании :
Ние поддршка на пратката од страна на "HK пост" "China post" "ЕМС" "локација за подигнување на" "ПРОЗОРЦИ", ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне.
Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
Ние прифатени се врати на стоки, без било каква причина во рок 7days. Но Товарни задолжен е да се плати од страна на корисниците, ако таму не е квалитетот на производот. Ако тоа е нашиот проблем, ние може да се вратат парите на клиентот, без да се врати стоката.


Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
OneBandaHouse
Нараквици Тип:
ID Нараквици
Поставување Тип:
Никој
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Материјал:
Силикони
Пол:
Унисекс
Функција:
Потсетник
Синџир Тип:
закачам
Метали Тип:
метал слободни
Компатибилност:
NO
Објектот:
Имам Аутизам Силикони Wristband
Материјал:
Силиконска Гума
Големина:
170x12x2mm
Боја:
Жолта, сина, бела, црвена
логото:
Исполнет во боја
Користат За:
Подарите Подарок
Должина:
6.5

Најдобри понуди

XQNI Бренд Класик Кристал Женската Кожа Хривнија Накит 19CM Висок Квалитет Кристал Заврши Шарм Жените Хривнија Накит
  • Неодамнешно

XQNI Бренд Класик Кристал Женската Кожа Хривнија Накит 19CM Висок Квалитет Кристал Заврши Шарм Жените Хривнија Накит

187.20 DEN 141.00

Ако се меша цел повеќе од $180, бесплатен превозот : DHL,Aramex, Fedex или ЕМСИме : Нова Мода Кристал Шарм Кожни Нар

8ММ*425mm СТП Кожа Двојно Wristband Нараквици (10 парчиња/многу) DIY Додаток Одговара Слајд Писма, Слајд Шарм, Монистра
  • Неодамнешно

8ММ*425mm СТП Кожа Двојно Wristband Нараквици (10 парчиња/многу) DIY Додаток Одговара Слајд Писма, Слајд Шарм, Монистра

335.52 DEN 288.00

Превозот Начин(Слободни)Delievery ВремеЦел ВредностКина Пост Обичен Мал Пакет ПлусКина Пост Воздух Mail3060 де

До 2015 кожа Тибетански сребро мажите титаниум хривнија мода машки гроздобер додатоци parataxis тигар пол мажи и човекот накит
  • Неодамнешно

До 2015 кожа Тибетански сребро мажите титаниум хривнија мода машки гроздобер додатоци parataxis тигар пол мажи и човекот накит

171.84 DEN 156.00

Квалитет : ААА+++Материјал : Алуминиум / КожаПредмети Состојба : 100% НовиБоја : Види на сликатаДимензии : До

Vnox Слободни Гравирање Медицински Сигнализација Нараквица од не ' Рѓосувачки Челик и Гума ID Хривнија Алка 5 Бои
  • Неодамнешно

Vnox Слободни Гравирање Медицински Сигнализација Нараквица од не ' Рѓосувачки Челик и Гума ID Хривнија Алка 5 Бои

577.44 DEN 318.00

ОПИС1.Материјал : не 'Рѓосувачки Челик, високо отпор да' рѓа, корозија и tarnishing,Антиалергија, метални избор

трговија на големо sterling silver хривнија Чи S925 водечките мажите и жените е уникатен надмоќно ретро Тајландски сребрен накит
  • Неодамнешно

трговија на големо sterling silver хривнија Чи S925 водечките мажите и жените е уникатен надмоќно ретро Тајландски сребрен накит

3360.00 DEN 2688.00

Име Тајландски сребро хривнијаматеријал Тајландски сребро сребро содржина 92.5%процесот го направи стар

бесплатен превозот на големо 100pcs/многу мешавина на стилови и бои 12mm мали сребро snap накит меѓусебно нови предвремени сребро
  • Неодамнешно

бесплатен превозот на големо 100pcs/многу мешавина на стилови и бои 12mm мали сребро snap накит меѓусебно нови предвремени сребро

1391.52 DEN 1044.00

1.ние го прифатат плаќање преку Зачувам услуга2.ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.1.Н

JAAFAR 2018 Нови Производи трговија на Големо Перење Пјер Бисер Хривнија Буда Хривнија Накит турски Мажи Накит AS432
  • Неодамнешно

JAAFAR 2018 Нови Производи трговија на Големо Перење Пјер Бисер Хривнија Буда Хривнија Накит турски Мажи Накит AS432

120.96 DEN 72.00

bienvenue à mon magasinpas de Commande Минимум, usine En Грос, бон Prixsi l'ordre est moins де $180, livraison gratuite poteau де Ла Chine оу poteau де хонг ко

8.0 ТИП 2 ДИЈАБЕТЕС Нерѓосувачки Челик Медицински Сигнализација Хривнија за Жени / Мажи ID Накит Пад на превозот
  • Неодамнешно

8.0 ТИП 2 ДИЈАБЕТЕС Нерѓосувачки Челик Медицински Сигнализација Хривнија за Жени / Мажи ID Накит Пад на превозот

623.52 DEN 343.00

Asclepiе медицински Бог на Рим мит,Тој го зеде змија ликвидација Змиите пролеана нивната кожа и секоја годи

Краток СТП Јаже ID Нараквици за Човекот Жена од Нерѓосувачки Челик, Метални Трендовски Стил Медицински Сигнализација Алки & Нараквици
  • Неодамнешно

Краток СТП Јаже ID Нараквици за Човекот Жена од Нерѓосувачки Челик, Метални Трендовски Стил Медицински Сигнализација Алки & Нараквици

548.16 DEN 466.00

Ако купите 20 компјутери нараквици , ние може да испрати хривнија како подарок до вас.Answer : ___________________________

AOLOSHOW 26 Почетната Буква шарм Хривнија Мода Сребрена боја Нерѓосувачки челик полски Синџир Диск Писмо Шарм Нараквици BR1443
  • Неодамнешно

AOLOSHOW 26 Почетната Буква шарм Хривнија Мода Сребрена боја Нерѓосувачки челик полски Синџир Диск Писмо Шарм Нараквици BR1443

225.12 DEN 214.00

start Isv Module Wrap10681end Isv Module Wrap10681AOLOSHOW Почетната Буква Хривнија Шарм Жените Мода Сребрена боја Девојка од не '