Гроздобер Антички Ѕид Декоративни Ламби Отворено Водоотпорен Ѕид Sconce Ретро Креативни Железо Стаклени Скали Aisle Балкон Светлина WL222

Гроздобер Антички Ѕид Декоративни Ламби Отворено Водоотпорен Ѕид Sconce Ретро Креативни Железо Стаклени Скали Aisle Балкон Светлина

DEN 4320.00
-50 %
DEN 8639.52

Количина на стоки


Спецификации
Гроздобер Антички Ѕид Декоративни Ламби
Димензии 6.7"D X 15"H Материјал(s) Метал + Стакло Светилка Тип E27 Светилки 1 X lamp, E27 (Не се вклучени) Листата CE Реден Број WL222


Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Бренд Име:
cheerhuzz
Сенка Тип:
Чисто Стакло
Сенка Ветер:
Up
Техника:
обложено
Карактеристики:
Стакло
Тело Материјал:
ПВЦ
Употреба:
Индустриски
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Гаранција:
3 Години
Извор На Светлина:
Халоген Светилки
Број на извори на светлина:
1
Примена:
Трпезарија
сертификација:
CCC,CE
Осветлување Област:
10-15square метри
Стил:
Модерна
База Тип:
E27
Е dimmable:
No
Напон:
220V,110V,90-260V
Материјал:
Стакло Камен
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Број На Модел На:
WL222
Боја На Каросеријата:
бронза

Најдобри понуди

Бесплатен превозот Индустриски Селски Steampunk МЕТАЛНА ЦЕВКА Lumiled Сијалица Гроздобер Ѕид Светилки Балкон E27 Рѓа ѕид sconce
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот Индустриски Селски Steampunk МЕТАЛНА ЦЕВКА Lumiled Сијалица Гроздобер Ѕид Светилки Балкон E27 Рѓа ѕид sconce

3830.40 DEN 3562.00

Лофт гроздобер Американската држава цевка оброци pendant светилкаГолемина : L45cm*25cmМатеријал : железоБез св

Коридор ТВ Позадина Ѕид Светилка Спалната соба Ноќни Смола Декоративни Светлина Европската Креативни Паун Ѕид Светлина ZA622
 • Неодамнешно

Коридор ТВ Позадина Ѕид Светилка Спалната соба Ноќни Смола Декоративни Светлина Европската Креативни Паун Ѕид Светлина ZA622

DEN 4800.00

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние ќе го провериме секој објект внимателно пред пратк

Лофт Стил Железо Вода Цевка Светилка Индустриски Lumiled Ѕид Sconce Switch Гроздобер Ѕид Светлина Тела Дома Осветлување Светилка
 • Неодамнешно

Лофт Стил Железо Вода Цевка Светилка Индустриски Lumiled Ѕид Sconce Switch Гроздобер Ѕид Светлина Тела Дома Осветлување Светилка

DEN 5184.00

Спецификации Светлината Информации Тип на Ѕид Sconces Карактеристики Сијалица Вклучени, Стил на Земјата З

Ретро Лофт Индустриски ѕид светилка стакло абажур слободни прилагоди долго замав рака за дневна соба и спалната соба ресторан,
 • Неодамнешно

Ретро Лофт Индустриски ѕид светилка стакло абажур слободни прилагоди долго замав рака за дневна соба и спалната соба ресторан,

3628.80 DEN 2577.00

Информации за производот Технички Детали Ставка Тежина од 2 КГ Производ Димензии КАКО СЛИКА Реден број

Ретро Лофт Стил Железо Lumiled Ѕид Sconce Индустриски Светилка Гроздобер Ѕид Светлина T300 Сијалица Дома Антички Затворен Осветлување
 • Неодамнешно

Ретро Лофт Стил Железо Lumiled Ѕид Sconce Индустриски Светилка Гроздобер Ѕид Светлина T300 Сијалица Дома Антички Затворен Осветлување

1849.92 DEN 1757.00

ОписЗемјата гроздобер Ѕид Светлина.Сосема нов и висок квалитет.Изработени од железоСовршена декорациј

IWHD Прилагодливи Гроздобер Стакло Ѕид Светлината нагоре надолу Еден Замав на Раката Ѕид Led Светилка Осветлување Скалите Дневна
 • Неодамнешно

IWHD Прилагодливи Гроздобер Стакло Ѕид Светлината нагоре надолу Еден Замав на Раката Ѕид Led Светилка Осветлување Скалите Дневна

DEN 2822.40

Спецификации Светлината Информации Тип гроздобер Стил Заврши Бренд IWHD Димензии вкупна Висина (CM) како н

IWHD Гроздобер Црна Долга Рака Ѕид Светилка Switch Lampara Led Лофт Индустриски E27 Lumiled Сијалица Светла Модерна Железо Ѕид
 • Неодамнешно

IWHD Гроздобер Црна Долга Рака Ѕид Светилка Switch Lampara Led Лофт Индустриски E27 Lumiled Сијалица Светла Модерна Железо Ѕид

DEN 2304.00

СпецификацииСветлината Информации Тип гроздобер Стил Заврши Бренд IWHD Димензии вкупна Висина (CM) како н

гроздобер индустриски осветлување светилка ресторан, бар, балкон aisle склад декоративни ковано железо ѕид светла sconces lampe
 • Неодамнешно

гроздобер индустриски осветлување светилка ресторан, бар, балкон aisle склад декоративни ковано железо ѕид светла sconces lampe

DEN 1804.80

Повеќе Препорачуваме Предметигроздобер индустриски осветлување светилка ресторан, бар, балкон aisle скл

Бесплатен Превозот Бакар Боја на Ѕидот Светилка Еднокреветни/Двокреветни Главата Ходникот Светлото во Спалната соба Месинг
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот Бакар Боја на Ѕидот Светилка Еднокреветни/Двокреветни Главата Ходникот Светлото во Спалната соба Месинг

6844.80 DEN 6503.00

Бесплатен Превозот 100% Бакар Боја на Ѕидот Светилка Еднокреветни / Двокреветни Главата Ходникот Светлот

Европски стил надворешен Ѕид Светилки Американски вила ретро градина LED надворешниот ѕид светилка водоотпорен отворен LU627
 • Неодамнешно

Европски стил надворешен Ѕид Светилки Американски вила ретро градина LED надворешниот ѕид светилка водоотпорен отворен LU627

DEN 4368.00

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.На м

Модерната Гроздобер Лофт ѕид светлината Индустриски чисто СТАКЛО абажур слободни прилагоди долго замав раце за спалната соба
 • Неодамнешно

Модерната Гроздобер Лофт ѕид светлината Индустриски чисто СТАКЛО абажур слободни прилагоди долго замав раце за спалната соба

3403.20 DEN 2416.00

Информации за производот Технички Детали Ставка Тежина од 2 КГ Производ Димензии КАКО СЛИКА Реден број

Паднатите лисја LED ѕид светилки креативни спалната соба aisle ѕид светилка сенка ѕид осветлување led јавор дрво декоративни
 • Неодамнешно

Паднатите лисја LED ѕид светилки креативни спалната соба aisle ѕид светилка сенка ѕид осветлување led јавор дрво декоративни

DEN 5184.00

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги провери секој објект пред праткат

Гроздобер Црно Железо Отворено Водоотпорен Ѕид Светилка Бар Склад Aisle Ѕид Осветлување E27 Светилка Носителот 110-240V Бесплатен
 • Неодамнешно

Гроздобер Црно Железо Отворено Водоотпорен Ѕид Светилка Бар Склад Aisle Ѕид Осветлување E27 Светилка Носителот 110-240V Бесплатен

1713.12 DEN 1542.00

Топло Потсетник На Вашиот Taxing Policy : Секој земји имаат различни оданочувањето политики,и ние секогаш ќе с

2018 Quadri Moderni Murale Северна Едноставна Дизајнер Ноќни Декорација Ѕид Светилка Железо Прилагодливи Влезот Светлина Бесплатен
 • Неодамнешно

2018 Quadri Moderni Murale Северна Едноставна Дизајнер Ноќни Декорација Ѕид Светилка Железо Прилагодливи Влезот Светлина Бесплатен

4728.00 DEN 3499.00

Северна Европа Модерна Едноставна Дизајнер Ноќни Декорација Ѕид Светилка Железо Прилагодливи Влезот Ѕ

Лофт Стил Замав Рака Ѕид Sconce Ноќни Ѕид Светилка Lumiled Индустриски Гроздобер Ѕид Светлина Тела За Дома Осветлување Arandela
 • Неодамнешно

Лофт Стил Замав Рака Ѕид Sconce Ноќни Ѕид Светилка Lumiled Индустриски Гроздобер Ѕид Светлина Тела За Дома Осветлување Arandela

DEN 4272.00

Спецификации Светлината Информации Тип Замав Рака Светла Стил Модерна / Современа Светлина Насока вгра

Краток личност гроздобер бар контра водовод ѕид led светилка нагоре и надолу ѕид светлината индустриски ѕид sconces
 • Неодамнешно

Краток личност гроздобер бар контра водовод ѕид led светилка нагоре и надолу ѕид светлината индустриски ѕид sconces

17520.00 DEN 11388.00

детали за производотНашата компанија ви обезбеди со брза испорака, квалитетот на услугата, да имате вис

Ретро Лофт Индустриски ѕид стакло абажур LED сијалица слободни прилагоди метал долго замав рака за дневна соба и спалната соба
 • Неодамнешно

Ретро Лофт Индустриски ѕид стакло абажур LED сијалица слободни прилагоди метал долго замав рака за дневна соба и спалната соба

3580.80 DEN 2543.00

Информации за производот Технички Детали Ставка Тежина од 2 КГ Производ Димензии КАКО СЛИКА Реден број

Бесплатен Превозот Гроздобер Бронза Водоотпорен E27 LED Надворешниот Ѕид Светилка Отворено Светла Sconces Rustproof Градина Надворешен
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот Гроздобер Бронза Водоотпорен E27 LED Надворешниот Ѕид Светилка Отворено Светла Sconces Rustproof Градина Надворешен

3763.20 DEN 3575.00

Бесплатен Превозот Гроздобер Бронза Водоотпорен E27 LED Надворешниот Ѕид Светилка Отворено Светла Sconces Rust

Гроздобер Led Ѕид Светилка се Префрлите на Лофт Индустриски ѕид светлина Железо кафез ѕид Sconce светилки трпезарија Ресторан
 • Неодамнешно

Гроздобер Led Ѕид Светилка се Префрлите на Лофт Индустриски ѕид светлина Железо кафез ѕид Sconce светилки трпезарија Ресторан

DEN 2304.00

СпецификацииСветлината Информации Тип гроздобер Стил Заврши Бренд IWHD Димензии вкупна Висина (CM) како н

Гроздобер Стакло сенка ѕид светилка на ЛОФТ livingroom ѕид светлина со G4 LED светлото во спалната соба светлина foyer декорација
 • Неодамнешно

Гроздобер Стакло сенка ѕид светилка на ЛОФТ livingroom ѕид светлина со G4 LED светлото во спалната соба светлина foyer декорација

6595.20 DEN 6595.00

Информации за производот Технички Детали Ставка Тежина од 3 КГ Производ Димензии КАКО СЛИКА Реден број

Ретро Индустриски LED кревет светлина ѕид светилка Стакло сенка вклучуваат G4 сијалица ѕид светлина за livingroom спалната соба
 • Неодамнешно

Ретро Индустриски LED кревет светлина ѕид светилка Стакло сенка вклучуваат G4 сијалица ѕид светлина за livingroom спалната соба

3955.20 DEN 2808.00

Информации За Производот Технички Детали Ставка Weight2.5 2.5 КГ Производ Димензии КАКО СЛИКА Реден број на м

Гроздобер Железо Златна боја Ѕид Светилка со Висок Квалитет со Долга Рака Цимет Метал Месинг Ѕид Sconce Градина Ходникот Осветлување
 • Неодамнешно

Гроздобер Железо Златна боја Ѕид Светилка со Висок Квалитет со Долга Рака Цимет Метал Месинг Ѕид Sconce Градина Ходникот Осветлување

902.40 DEN 902.00

Повеќе Препорачуваме ПредметиГроздобер Железо Златна боја Ѕид Светилка со Висок Квалитет со Долга Рак

Ѕидот светилка дрвени водат Нордиските едноставна спалната соба ноќни ламби студија ѕид светилка дневна соба креативни современ
 • Неодамнешно

Ѕидот светилка дрвени водат Нордиските едноставна спалната соба ноќни ламби студија ѕид светилка дневна соба креативни современ

DEN 5040.00

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

Јапонски стил ѕид светилка креативни спалната соба ноќни ламби ѕид светилка ресторан aisle коридор ѕид светлина бамбус уметност
 • Неодамнешно

Јапонски стил ѕид светилка креативни спалната соба ноќни ламби ѕид светилка ресторан aisle коридор ѕид светлина бамбус уметност

DEN 4656.00

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

Ковано Железо Sconce Ѕид Светла За Дома Прилагодливи Агол Бања Светлина Wandlamp Дома Осветлување Тела Luminaire на ѕидот
 • Неодамнешно

Ковано Железо Sconce Ѕид Светла За Дома Прилагодливи Агол Бања Светлина Wandlamp Дома Осветлување Тела Luminaire на ѕидот

DEN 2880.00

Спецификации Светлината Информации Тип гроздобер Стил Заврши Бренд IWHD Димензии вкупна Висина (CM) како н

Ретро Индустриски ѕид светилка Стакло сенка водоводните цевки Бања ѕид светлина со G4 светлина за дневна соба и спалната соба
 • Неодамнешно

Ретро Индустриски ѕид светилка Стакло сенка водоводните цевки Бања ѕид светлина со G4 светлина за дневна соба и спалната соба

3499.20 DEN 2484.00

Информации за производот Технички Детали Ставка Тежина 2 KG Производ Димензии КАКО СЛИКА Реден број на м