Продажба на ѕид налепница мал жолт Светлосен Ѕвезда налепници Флуоресценција 100pcs декорација за детски спални божиќ дрво

Продажба на ѕид налепница мал жолт Светлосен Ѕвезда налепници Флуоресценција 100pcs декорација за детски спални божиќ дрво

DEN 287.52

Количина на стоки


Светлечки ѕвезди / прозрачна печ / флуоресцентно ставете три-димензионални ѕид налепници / креативен подарок 100 компјутери/ пакет
Прозрачна стап светлина теоретска настава : Прозрачна паста главната суровина е прозрачна енергија складирање светлечки прав (не radioactivity), светлината индуцирана складирање светлечки прав е phosphor во дневна светлина, флуоресцентна светлина, ултравиолетова светлина и други зрачење, светлосната енергија се чуваат до стоп светло зрачење, со бавно ослободување на патот на флуоресценција, па во текот на ноќта или во темен, се уште може да ја видат светлината, долго времетраење од неколку часа до десет часа. Па про примени колку што е можно по тоа изложени кон надвор за да ја апсорбираат светлината Ох, не мора нешто блок. За да биде по прозрачна светлина апсорпција на повеќе и повеќе Светли, на подолг о Со двострано лепило, употреба на двострано пластични се сече на мали парчиња, ќе бидат испратени на ѕид, на ноќта ќе може да се види овој прозрачна ставете го издаде допир на светлината ★ може да биде еден мал дел од прозрачна паста на ѕид, плафон, стакло, кутија, елка ... сите може да се мисли на да на место, во вечерните часови, исклучете го светлото вклучено Само за да ги видите светла малку трепкане, може да биде убава. ★ Не се игнорира тоа е само еден блок на мали прозрачна одбор, но тоа може да се направи вашиот дом "скај" повеќе не е празен, исто така можете да се држи на стаклени да се игра декоративен работа Употреба, и така натаму во текот на ноќта за да го исклучите светлата кога можете да најдете голем број на убави ѕвездите на небото, така што ќе спиете на зората, исто така можете да ги споделите вашето бебе да се чувствува ѕвезди да го придружуваат Тој се чувствува спие, како и ако спие во прегратка на природата, така што ноќта повеќе не е осамен, уживајте во фантастична бајка сон. ★ секоја торба е опремен со двострано лепило, кога ќе легне во кревет, опкружен со ѕвездите опкружен со вас, јас се чувствувам спие во облаците, ѕвездите и ѕвезди во трепкање на окото, доволно романтични бар. Употребата на светлечки прав, животната средина повеќе црни, декоративни налепници за посветла.


Други карактеристики

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
3cm
Стил:
Креативните
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Материјал:
Светлечки прав

Најдобри понуди

Арапски Ѕид Налепници Цитати Исламската Муслимански Дома Декорација Спална Соба Џамија Diy Винил Decals Бог Куранот Аллах Mural
 • Неодамнешно

Арапски Ѕид Налепници Цитати Исламската Муслимански Дома Декорација Спална Соба Џамија Diy Винил Decals Бог Куранот Аллах Mural

279.36 DEN 218.00

арапски ѕид налепници цитати исламската муслимански дома декорација zooyoo дневна соба и спалната соба џа

Damask Персонализирана Имиња лопез и од неодамна Ѕид Налепница За Девојки Спална соба Рамка Дома Декор Уметност Mural Расадник
 • Неодамнешно

Damask Персонализирана Имиња лопез и од неодамна Ѕид Налепница За Девојки Спална соба Рамка Дома Декор Уметност Mural Расадник

350.40 DEN 333.00

Материјал : Nontoxic ПВЦ која е пренослив без остатоци останува на површинатаГолемина(custom sizes достапни по ба

Бесплатен Превозот СЕМЕЈСТВО Е винил ѕид букви цитат ѕид уметност / оркестарот / family соба / налепница,Рамки НЕ се вклучени
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот СЕМЕЈСТВО Е винил ѕид букви цитат ѕид уметност / оркестарот / family соба / налепница,Рамки НЕ се вклучени

397.44 DEN 338.00

Оваа серија е специјално дизајниран за извоз во Европа и сад( Американски & Европ Стил), но, исто така, изб

Funlife Дома декорација огледало налепници diy креативна личност англиски букви ѕид декоративни налепници огледало паста MS361406
 • Неодамнешно

Funlife Дома декорација огледало налепници diy креативна личност англиски букви ѕид декоративни налепници огледало паста MS361406

1439.52 DEN 734.00

Боја : огледало сребро (боја слична на огледало) огледало злато Карактеристики : убава, лична, стилски DIY

Був Дрво Птици Отстранлив Ѕид Налепници Детска Градинка Бебе Соба Винил Decals Уметнички Дизајн Позадина за новодојдени Mural
 • Неодамнешно

Був Дрво Птици Отстранлив Ѕид Налепници Детска Градинка Бебе Соба Винил Decals Уметнички Дизајн Позадина за новодојдени Mural

1276.32 DEN 1149.00

материјал : еколошки ПВЦ големина на : високи 130cmвисоки 180cmвисоки 230cmpls не заборавајте да оставите порака

3D акрилик стакло цврст ѕид налепници голема уста бојадисана троседот во спалната соба ТВ поставување на ѕид DIY декорација Бесплатен
 • Неодамнешно

3D акрилик стакло цврст ѕид налепници голема уста бојадисана троседот во спалната соба ТВ поставување на ѕид DIY декорација Бесплатен

1251.36 DEN 1189.00

Добредојдовте на додавање од нас да се "Моите Омилени Продавници".предмет : Акрилик Ѕид НалепницаМатери

Класичниот моден Сопствен Дом Наруто Платно Ткаенина Ткаенина Постер на ѕид постер печатење на Текстил Постер H331T91AJ
 • Неодамнешно

Класичниот моден Сопствен Дом Наруто Платно Ткаенина Ткаенина Постер на ѕид постер печатење на Текстил Постер H331T91AJ

383.52 DEN 295.00

Класичниот моден Сопствен Дом Наруто Платно Ткаенина Ткаенина Постер на ѕид постер печатење на Текстил

Ganesha Хинду Бог Ѕид Уметност Налепници Раководител на Слон Верски Винил Ѕид Decal Дома Декор Дневна Соба Нови Пристигнување
 • Неодамнешно

Ganesha Хинду Бог Ѕид Уметност Налепници Раководител на Слон Верски Винил Ѕид Decal Дома Декор Дневна Соба Нови Пристигнување

382.56 DEN 287.00

Материјал : Nontoxic ПВЦ која е пренослив без остатоци останува на површинатаголемина (custom sizes достапни по б

Голема големина Бесплатен превозот се Задржи Вашата Мемориска Ретро Креативна Уметност Винил Филм Фото Рамка Ѕид Налепници
 • Неодамнешно

Голема големина Бесплатен превозот се Задржи Вашата Мемориска Ретро Креативна Уметност Винил Филм Фото Рамка Ѕид Налепници

379.68 DEN 357.00

Оваа серија е специјално дизајниран за извоз во Европа и сад( Американски & Европ Стил), но, исто така, изб

Голем Лотос Цвет Ѕид Налепници Отстранлив Decals Дома Декор DIY Арт Деца Позадина Дизајн Креативни Ѕид Тетоважа Mural SA380
 • Неодамнешно

Голем Лотос Цвет Ѕид Налепници Отстранлив Decals Дома Декор DIY Арт Деца Позадина Дизајн Креативни Ѕид Тетоважа Mural SA380

1212.48 DEN 910.00

материјал : еколошки Винил големина на : високи 140cmpls не заборавајте да оставите порака на вашиот налог з

Круг Mandala Ѕид Налепници Индискиот Флорални Дизајн Сонцето Цвет Ѕид Decals Јога НП Симбол Mural Отстранлив Оркестарот Дневна
 • Неодамнешно

Круг Mandala Ѕид Налепници Индискиот Флорални Дизајн Сонцето Цвет Ѕид Decals Јога НП Симбол Mural Отстранлив Оркестарот Дневна

574.56 DEN 431.00

Материјал : Nontoxic ПВЦ која е пренослив без остатоци останува на површинатаголемина (custom sizes достапни по б

НП Јога Симбол Ѕид Decals Верски Mandala Шема Ѕид Налепница Насловна Оркестарот Спална соба Отстранлив Винил Decal Mural Позадина
 • Неодамнешно

НП Јога Симбол Ѕид Decals Верски Mandala Шема Ѕид Налепница Насловна Оркестарот Спална соба Отстранлив Винил Decal Mural Позадина

446.40 DEN 335.00

Материјал : Nontoxic ПВЦ која е пренослив без остатоци останува на површинатаголемина (custom sizes достапни по б

ѕидот налепници цртан филм шема сува облека дневната соба на децата соба расадник ѕид налепница Предучилишна ТВ Троседот autocollant
 • Неодамнешно

ѕидот налепници цртан филм шема сува облека дневната соба на децата соба расадник ѕид налепница Предучилишна ТВ Троседот autocollant

411.84 DEN 288.00

Како да се користи ?1 Бидете сигурни дека на површината на налепницата ќе биде вметнат е мазна доволно.2...