12 инчен 260*2.0 mm LED Светлото Лента за Полнење,да го Ажурирате Вашиот 12 CCFL LCD Лаптоп да ДОВЕДЕ 2sets

12 инчен 260*2.0 mm LED Светлото Лента за Полнење,да го Ажурирате Вашиот 12 CCFL LCD Лаптоп да ДОВЕДЕ 2sets

DEN 600.00

Количина на стоки


12 инчен 260*2.0 mm LED Светлото Лента за Полнење,да го Ажурирате Вашиот 12" CCFL LCD Лаптоп да ДОВЕДЕ 2sets
Опис :
Ова е 260mm се прилагодува светлината LED светлото лента за полнење,да го Ажурирате вашиот 12 инчен CCFL LCD Лаптоп да се ДОВЕДЕ.
Возачот одбор големина : 7x1x0.5cm
Влез : DC 9-25 V
LED лента големина : 260x2mm ( Може да се намали од страна на секој 3 светилки како група)
LED Светлото Предност
1. Висока осветленост до 700 nits
2. Долго оперативни живот, обично во траење над 100,000 часа
3. Повеќе за заштеда на енергија
4. Широк опсег на примена
5. Повеќе еколошки
6. Лесно да се Инсталира
Пакет :
2x LED backlights
2x Возачот одбор
Кабел 2x


Други карактеристики

Бренд Име:
RZCONNE
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
260x2.0mm
Тип:
Индустриски Следење
екран панел:
12
Големина:
260x2.0mm
Тип:
панел pc
Производи Статус:
Акции

Најдобри понуди

15/15VGA/USB Интерфејс Монитор Единствена Точка на Екранот на Допир, Индустриски LCD Дисплеј Метална Школка 4:3 Ги Монтажа
 • Неодамнешно

15/15VGA/USB Интерфејс Монитор Единствена Точка на Екранот на Допир, Индустриски LCD Дисплеј Метална Школка 4:3 Ги Монтажа

10080.00 DEN 7762.00

параметар15" Отпор екран на допир за индустриски и апарати за домаќинство користите метална школка вгра

420mm LED Осветлување Светилки лента од Алуминиумска плоча w/ двострано лепило За 37 инчен LCD Монитор со Висока светлина Бесплатен
 • Неодамнешно

420mm LED Осветлување Светилки лента од Алуминиумска плоча w/ двострано лепило За 37 инчен LCD Монитор со Висока светлина Бесплатен

DEN 600.00

420mm LED Осветлување Светилки лента од Алуминиумска плоча w / двострано лепило За 37 инчен LCD Монитор со Висо

-40/+80 Работна Температура 8.4 Инчен Сите Во Еден КОМПЈУТЕР со Екран на Допир за Индустриски Панел КОМПЈУТЕР Со Индустриски
 • Неодамнешно

-40/+80 Работна Температура 8.4 Инчен Сите Во Еден КОМПЈУТЕР со Екран на Допир за Индустриски Панел КОМПЈУТЕР Со Индустриски

DEN 25194.24

86 GHZ , ПРОЦЕСОРОТ Потрошувачка на Енергија 6.ГАРАНЦИЈА УСЛОВИНие обезбедуваме 18 месециПовратната инфор

CA-233 Универзална 32-60 инчен LED LCD ТЕЛЕВИЗОР светлото постојан струја бустер одбор 55-255V излез постојан струја одбор
 • Неодамнешно

CA-233 Универзална 32-60 инчен LED LCD ТЕЛЕВИЗОР светлото постојан струја бустер одбор 55-255V излез постојан струја одбор

460.80 DEN 415.00

CA233 Универзална 3260 инчен LED LCD ТЕЛЕВИЗОР светлото постојан струја бустер одбор 55255 V излез постојан струј

14 инчен широк 290x2.0mm LCD Лаптоп Dimable LED Осветлување Светилки Прилагодливи Ажурирање Комплет Лента+Одбор 9-25V Текст 2sets
 • Неодамнешно

14 инчен широк 290x2.0mm LCD Лаптоп Dimable LED Осветлување Светилки Прилагодливи Ажурирање Комплет Лента+Одбор 9-25V Текст 2sets

DEN 648.00

14 инчен широк 290x2.0mm LCD Лаптоп Dimable LED Осветлување Светилки Прилагодливи Ажурирање Комплет Лента+Одбор 925 V

15Inch Индустриски Компјутер Андроид Систем Вграден WiFi Капацитивни Екран на Допир за Индустриски Компјутер Железо Школка LCD
 • Неодамнешно

15Inch Индустриски Компјутер Андроид Систем Вграден WiFi Капацитивни Екран на Допир за Индустриски Компјутер Железо Школка LCD

16320.00 DEN 15504.00

Забелешка : системот е кинески систем,треба да се tranfer тоа во вашиот јазик себе,ако предвид дека,pls не мес

Бесплатен Превозот USB Да RS485 USB-485 Конвертор USB Адаптерот за да Сериски Порт Поддршка за Win7 Win 8 Windows XP, Vista Добар
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот USB Да RS485 USB-485 Конвертор USB Адаптерот за да Сериски Порт Поддршка за Win7 Win 8 Windows XP, Vista Добар

143.04 DEN 129.00

Ние обично брод купувачот објект како ПОДАРОК во помала вредност, со цел да се избегне купувачот данок...

15.6 inchLCD Екран 16:9 Индустриски Компјутер Андроид Систем Вграден WiFi Капацитивни Екран на Допир за Индустриски Компјутер
 • Неодамнешно

15.6 inchLCD Екран 16:9 Индустриски Компјутер Андроид Систем Вграден WiFi Капацитивни Екран на Допир за Индустриски Компјутер

17040.00 DEN 16188.00

Забелешка : системот е кинески систем,треба да се tranfer тоа во вашиот јазик себе,ако предвид дека,pls не мес

475mm LED Осветлување Светилка лента од Алуминиумска плоча w/ двострано лепило 54 led диоди За 42 инчен LCD Монитор со Висока
 • Неодамнешно

475mm LED Осветлување Светилка лента од Алуминиумска плоча w/ двострано лепило 54 led диоди За 42 инчен LCD Монитор со Висока

DEN 662.40

475mm LED Осветлување Светилки лента од Алуминиумска плоча w / двострано лепило За 42 инчен LCD Монитор со Висо

Win7 Систем за широк екран LCD Екран 16:9 Индустриски Компјутер Вграден WiFi Resistive Touch Screen Индустриски Компјутер Железо
 • Неодамнешно

Win7 Систем за широк екран LCD Екран 16:9 Индустриски Компјутер Вграден WiFi Resistive Touch Screen Индустриски Компјутер Железо

13392.00 DEN 12722.00

параметар Производи : Индустриски Win7 компјутерски Екран тип : LED позадинско осветлување на LCD екран Со Го

LCD Екран 16:9 Индустриски Компјутер XP Систем Вграден WiFi Капацитивни Екран на Допир за Индустриски Компјутер Железо Школка
 • Неодамнешно

LCD Екран 16:9 Индустриски Компјутер XP Систем Вграден WiFi Капацитивни Екран на Допир за Индустриски Компјутер Железо Школка

15600.00 DEN 14820.00

параметар Производи : Индустриски XP компјутер на Екранот тип : LED позадинско осветлување на LCD екран Со Г