14 инчен широк 290x2.0mm LCD Лаптоп Dimable LED Осветлување Светилки Прилагодливи Ажурирање Комплет Лента+Одбор 9-25V Текст 2sets

14 инчен широк 290x2.0mm LCD Лаптоп Dimable LED Осветлување Светилки Прилагодливи Ажурирање Комплет Лента+Одбор 9-25V Текст 2sets

DEN 648.00

Количина на стоки


14 инчен широк 290x2.0mm LCD Лаптоп Dimable LED Осветлување Светилки Прилагодливи Ажурирање Комплет Лента+Одбор 9-25 V Текст 2sets
Опис :
Ова е 290mm се прилагодува светлината LED светлото лента за полнење,да го Ажурирате вашиот 14 инчен CCFL LCD Лаптоп да се ДОВЕДЕ.
Возачот одбор големина : 7x1x0.5cm
Влез : DC 9-25 V
LED лента големина : 290x2mm ( Може да се намали од страна на секој 3 светилки како група)
LED Светлото Предност
1. Висока осветленост до 700 nits
2. Долго оперативни живот, обично во траење над 100,000 часа
3. Повеќе за заштеда на енергија
4. Широк опсег на примена
5. Повеќе еколошки
6. Лесно да се Инсталира
Пакет :
2x LED backlights
2x Возачот одбор
Кабел 2x


Други карактеристики

Број На Модел На:
290x2.0mm
Бренд Име:
RZCONNE
Производи Статус:
Акции
Тип:
Индустриски Следење
екран панел:
14
Големина:
290x2.0mm

Најдобри понуди

-40/+80 Работна Температура 8.4 Инчен Сите Во Еден КОМПЈУТЕР со Екран на Допир за Индустриски Панел КОМПЈУТЕР Со Индустриски
  • Неодамнешно

-40/+80 Работна Температура 8.4 Инчен Сите Во Еден КОМПЈУТЕР со Екран на Допир за Индустриски Панел КОМПЈУТЕР Со Индустриски

DEN 25194.24

86 GHZ , ПРОЦЕСОРОТ Потрошувачка на Енергија 6.ГАРАНЦИЈА УСЛОВИНие обезбедуваме 18 месециПовратната инфор

15Inch Индустриски Компјутер Андроид Систем Вграден WiFi Капацитивни Екран на Допир за Индустриски Компјутер Железо Школка LCD
  • Неодамнешно

15Inch Индустриски Компјутер Андроид Систем Вграден WiFi Капацитивни Екран на Допир за Индустриски Компјутер Железо Школка LCD

16320.00 DEN 15504.00

Забелешка : системот е кинески систем,треба да се tranfer тоа во вашиот јазик себе,ако предвид дека,pls не мес

Бесплатен Превозот USB Да RS485 USB-485 Конвертор USB Адаптерот за да Сериски Порт Поддршка за Win7 Win 8 Windows XP, Vista Добар
  • Неодамнешно

Бесплатен Превозот USB Да RS485 USB-485 Конвертор USB Адаптерот за да Сериски Порт Поддршка за Win7 Win 8 Windows XP, Vista Добар

143.04 DEN 129.00

Ние обично брод купувачот објект како ПОДАРОК во помала вредност, со цел да се избегне купувачот данок С

475mm LED Осветлување Светилка лента од Алуминиумска плоча w/ двострано лепило 54 led диоди За 42 инчен LCD Монитор со Висока
  • Неодамнешно

475mm LED Осветлување Светилка лента од Алуминиумска плоча w/ двострано лепило 54 led диоди За 42 инчен LCD Монитор со Висока

DEN 662.40

475mm LED Осветлување Светилки лента од Алуминиумска плоча w / двострано лепило За 42 инчен LCD Монитор со Висо

15/15VGA/USB Интерфејс Монитор Единствена Точка на Екранот на Допир, Индустриски LCD Дисплеј Метална Школка 4:3 Ги Монтажа
  • Неодамнешно

15/15VGA/USB Интерфејс Монитор Единствена Точка на Екранот на Допир, Индустриски LCD Дисплеј Метална Школка 4:3 Ги Монтажа

10080.00 DEN 7762.00

параметар15" Отпор екран на допир за индустриски и апарати за домаќинство користите метална школка вгра