15 инчен 310*2.0 mm LED Светлото Лента за Полнење,да го Ажурирате Вашиот 15 CCFL LCD Лаптоп да ДОВЕДЕ 10sets

15 инчен 310*2.0 mm LED Светлото Лента за Полнење,да го Ажурирате Вашиот 15 CCFL LCD Лаптоп да ДОВЕДЕ 10sets

DEN 2184.00

Количина на стоки


15 инчен 310*2.0 mm LED Светлото Лента за Полнење,да го Ажурирате Вашиот 15" CCFL LCD Лаптоп да ДОВЕДЕ 10sets
Опис :
Ова е 310mm се прилагодува светлината LED светлото лента за полнење,да го Ажурирате вашиот 15 инчен CCFL LCD Лаптоп да се ДОВЕДЕ.
Возачот одбор големина : 7x1x0.5cm
Влез : DC 9-25 V
LED лента големина : 310x2mm ( Може да се намали од страна на секој 3 светилки како група)
LED Светлото Предност
1. Висока осветленост до 700 nits
2. Долго оперативни живот, обично во траење над 100,000 часа
3. Повеќе за заштеда на енергија
4. Широк опсег на примена
5. Повеќе еколошки
6. Лесно да се Инсталира
Пакет :
10x LED backlights
10x Возачот одбор
10x кабел


Други карактеристики

Бренд Име:
RZCONNE
Пакет:
Yes
Тип:
Индустриски Компјутер Додатоци
Број На Модел На:
310x2.0mm
екран панел:
15
Големина:
310x2.0mm
Производи Статус:
Акции

Најдобри понуди

JFLO 25x38 1M 100cm 40 Мост Отворен од двете страни Пластични влечете синџир Кабелот, повлечете синџир Жица Превозникот со Зглобовите
  • Неодамнешно

JFLO 25x38 1M 100cm 40 Мост Отворен од двете страни Пластични влечете синџир Кабелот, повлечете синџир Жица Превозникот со Зглобовите

1337.28 DEN 1203.00

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ 2) во Рамките на истата серија на towline висока, надвор од високо, исто теренот, towline во ши

475mm LED Осветлување Светилка лента од Алуминиумска плоча w/ двострано лепило 54 led диоди За 42 инчен LCD Монитор со Висока
  • Неодамнешно

475mm LED Осветлување Светилка лента од Алуминиумска плоча w/ двострано лепило 54 led диоди За 42 инчен LCD Монитор со Висока

DEN 662.40

475mm LED Осветлување Светилки лента од Алуминиумска плоча w / двострано лепило За 42 инчен LCD Монитор со Висо

Win7 Систем за широк екран LCD Екран 16:9 Индустриски Компјутер Вграден WiFi Resistive Touch Screen Индустриски Компјутер Железо
  • Неодамнешно

Win7 Систем за широк екран LCD Екран 16:9 Индустриски Компјутер Вграден WiFi Resistive Touch Screen Индустриски Компјутер Железо

13392.00 DEN 12722.00

параметар Производи : Индустриски Win7 компјутерски Екран тип : LED позадинско осветлување на LCD екран Со Го

15/15VGA/USB Интерфејс Монитор Единствена Точка на Екранот на Допир, Индустриски LCD Дисплеј Метална Школка 4:3 Ги Монтажа
  • Неодамнешно

15/15VGA/USB Интерфејс Монитор Единствена Точка на Екранот на Допир, Индустриски LCD Дисплеј Метална Школка 4:3 Ги Монтажа

10080.00 DEN 7762.00

параметар15" Отпор екран на допир за индустриски и апарати за домаќинство користите метална школка вгра