Трговија на големо МД-МК Под Возило Инспекција Огледало,Бомба Детектор

Трговија на големо МД-МК Под Возило Инспекција Огледало,Бомба Детектор

DEN 7104.00
-20 %
DEN 8880.00

Количина на стоки

Лесни Под возилото за пребарување огледало
Карактеристики на нашата МД-МК под возило инспекција огледало? Ексклузивно рачно изработени моќни LED за под возилото за пребарување огледало Редизајниран екстра ниска профил база да внесете ниска chasis возила.
ФАБРИКАТА ДИРЕКТНО ПРОДАЖБА . (Освен некои далечни земји и APO/FPO). Спецификациите на нашите МД-МК telescoping инспекција огледало? Материјал на Сите структура е водоотпорен(освен потопување под вода ). Тркала Делукс вртливата рициново ниско ниво на бучава тркала , големина на тркало 38mm дијаметар (x3) Прачки Должина Должина : 60 cm 128 см (86 см да 203 cm изборен) Батерија 2*тип 18650 Li батерии наоѓа во внатрешноста на меѓусебно домување.
НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
За Гаранција
1. Огледало во 12.
Враќање & Наплата
Сите предмети ќе бидат проверени и спакувани во добра состојба пред превозот. Јасно огледало
3. Замена или рефундирање ќе бидат обработени откако дефект потврди со нас. Ние само брод да се потврди цел адреси. Предност Посебни изградба дизајн за многу полесно manuval од било кој друг огледало во светот.


Други карактеристики

Моќност Тип:
Батеријата-Напојува
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
МД-МК
Бренд Име:
ЗЛАТО ХАНТЕР
Со LCD Екран Или Не:
No
Тип:
Под возилото инспекција огледало
фабрика:
Yes
боја:
Црна
Употреба:
Под возилото инспекција огледало
Олово Време:
Примерок од 1-3 дена
Извор На Светлина:
led светло
Огледало Материјал:
Акрилик искривено огледало
Пакет:
Алуминиум легура кутија
Гаранција:
3 месеци
MOQ:
1pcs

Најдобри понуди

MD9020C Подземни Земјата Злато Грутка Метал Детектор Монета Рудникот за Откривање на Златен Бубачки Про зестрогонец Пронаоѓач
 • Неодамнешно

MD9020C Подземни Земјата Злато Грутка Метал Детектор Монета Рудникот за Откривање на Златен Бубачки Про зестрогонец Пронаоѓач

7632.00 DEN 6716.00

Висока Осветленост LED Светилка – Дополнителни флеш држачот за ноќта пребарување, користење на висока о

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Гарет Метал Детектор Нараквици Про Покажувачот Pinpointing Хривнија Рачни Метал Детектор Нараквици
 • Неодамнешно

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Гарет Метал Детектор Нараквици Про Покажувачот Pinpointing Хривнија Рачни Метал Детектор Нараквици

287.52 DEN 244.00

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Гарет Метал Детектор Нараквици Про Покажувачот Pinpointing Хривнија Рачни Метал Детекто

Подземни Метал Детектор Професионални MD6350 зестрогонец Ловец на Богатство MD6250 Ажурирани MD-6350 Pinpointer LCD Дисплеј
 • Неодамнешно

Подземни Метал Детектор Професионални MD6350 зестрогонец Ловец на Богатство MD6250 Ажурирани MD-6350 Pinpointer LCD Дисплеј

13920.00 DEN 9883.00

1.Подготовка на Време : ние треба 27 работни дена за да се подготви објект за превозот 2 Ако тежината на ваш

2017 Русија пазарот Метал Детектори Продажба радар детектор Md3010ii Злато метал Детектор на Подземни Со Lcd Дисплеј Ловец на
 • Неодамнешно

2017 Русија пазарот Метал Детектори Продажба радар детектор Md3010ii Злато метал Детектор на Подземни Со Lcd Дисплеј Ловец на

DEN 4315.20

Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира ИЛИ, можете да изберет

3In1 Метал Детектор Жица Дрво, Метал Детектори Студ Пронаоѓач Ѕид Скенер на AC Напон Живеат Жица Ѕид Зад Скенер Звук Аларм TS79
 • Неодамнешно

3In1 Метал Детектор Жица Дрво, Метал Детектори Студ Пронаоѓач Ѕид Скенер на AC Напон Живеат Жица Ѕид Зад Скенер Звук Аларм TS79

575.52 DEN 529.00

3 In1 Метал Детектор Жица Дрво, Метал Детектори Студ Пронаоѓач Ѕид Скенер на AC Напон Живеат Жица Ѕид Зад Ск

бесплатни shipingSHL-150 преносни цврстина тестер, Brinell Rockwell Vivtorinox цврстина тестер, со висока прецизност метал мерење
 • Неодамнешно

бесплатни shipingSHL-150 преносни цврстина тестер, Brinell Rockwell Vivtorinox цврстина тестер, со висока прецизност метал мерење

DEN 14400.00

Производ карактеристикиВрз основа на принципот на мерење на Leeb цврстина, може да се мери во голем број н

MD-3003B1 рачни метал безбедност тестер фабрика станица пристан за Пребарување Инструмент рачен метал детектор
 • Неодамнешно

MD-3003B1 рачни метал безбедност тестер фабрика станица пристан за Пребарување Инструмент рачен метал детектор

2101.92 DEN 1261.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продав

Посебни Лопата за гарет про покажувачот md-3010ii метал детектор на подземни метал злато сребро пронаоѓач на азил ловец копач
 • Неодамнешно

Посебни Лопата за гарет про покажувачот md-3010ii метал детектор на подземни метал злато сребро пронаоѓач на азил ловец копач

DEN 717.60

Посебни Лопата за гарет про покажувачот md3010ii метал детектор на подземни метал злато сребро пронаоѓач н

Трговија на големо најдобри Рачни злато Метал Детектор Професионални Висока Чувствителност провери за Тело Супер Скенер
 • Неодамнешно

Трговија на големо најдобри Рачни злато Метал Детектор Професионални Висока Чувствителност провери за Тело Супер Скенер

DEN 912.00

Карактеристики : · Едноставен за користење, лесен, промена и лесно· Осетливоста е висока, може да анкета

MD3010II Метал Детектор на Подземни Професионални Злато Метал Детектор на Продажба MD-3010II LCD Дисплеј Pinpionter Ловец на
 • Неодамнешно

MD3010II Метал Детектор на Подземни Професионални Злато Метал Детектор на Продажба MD-3010II LCD Дисплеј Pinpionter Ловец на

5008.32 DEN 3556.00

1.Подготовка на Време : ние треба 27 работни дена за да се подготви објект за превозот 2 Ако тежината на ваш

Рачен Метал Детектор Висока Чувствителност Игла детектор на храна метал детектор Игла скенер железо детектор во крпа играчки
 • Неодамнешно

Рачен Метал Детектор Висока Чувствителност Игла детектор на храна метал детектор Игла скенер железо детектор во крпа играчки

DEN 1103.52

TY20 MJ Рачен Метал Детектор Висока Чувствителност Игла детектор на храна метал детектор Игла скенер желе

Професионални Подземни Метал Детектор за Откривање на Длабочина од 1,5 m AR944M Сребро Пронаоѓач зестрогонец Ловец на Богатство
 • Неодамнешно

Професионални Подземни Метал Детектор за Откривање на Длабочина од 1,5 m AR944M Сребро Пронаоѓач зестрогонец Ловец на Богатство

5514.24 DEN 4191.00

Професионални Подземни Метал Детектор за Откривање на Длабочина од 1,5 m AR944 M Сребро Пронаоѓач зестрогон