слободен испорака на високо квалитетни 500pieces ASNU04C инјектор за гориво филтер за вебер за АЈ-F107

слободен испорака на високо квалитетни 500pieces ASNU04C инјектор за гориво филтер за вебер за АЈ-F107

DEN 3119.52

Количина на стоки

ОПИС :
слободен испорака на високо квалитетни 500pieces ASNU04 C инјектор за гориво филтер за вебер за АЈ-F107
топла продажба во пазарот!!
Користи влезот земјата-пријателски најлон мрежа од јапонија,и бакар го скрши прстенот
Големина : објект висок"13.7 mm
бакар прстен максимална : 2.8 mm
OD . : 6.6 mm
крајот линија : 2
тежина : 0.38 g
крајот линија : 2
ОДГОВАРА ЗА АВТОМОБИЛИ :
ПАКУВАЊЕ :
500pcs во polyness zip-заклучување на торба ,а потоа 2000pieces во голема торба ,да го залепите на лебл со дел НЕМА.,и квантитет.
минатата стави во тетрапак.
ПРЕВОЗОТ :
многу важно. :
ние сме само бродот на парцела за вашата адреса на вашите нарачки.Ве молиме секогаш да бидете сигурни дека вашата адреса и контакт број се точни .
1,Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
2.EMS
3.ТНТ
4.e-пакет
5.DHL
6.Fedex
7.Исто така, ние може да го користи превозот вашите назначени спедитор
ИСПОРАКА :
1. 1-10days откако ќе плаќање пристигна .
ПЛАЌАЊЕ :
1. Alipay сметка
2. СМЕТКА
3.запад унија
4. Оценувањето на плаќање.
ЗА ТВОЕ :
Почитувани ,ние сме двете фабриката и трговија co.LTD,spealized во Авто Резервни делови ,добредојдовте на истрага нас за детали. tks за пребарувате! исто така, имаме продажба вбризгување на гориво поправка колекции


Други карактеристики

is_customized:
v
З-Година:
2009 година
Фолксваген Модел:
З
Објектот Должина:
13.7*6.6*2.8mm
Бренд Име:
ayounes
Материјал Тип:
најлон и бакар здроби
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген

Најдобри понуди

ERIKC дизел гориво млазницата DLLA 152 P879 вбризгување на резервни делови DLLA 152P 879 оригинални инјектор млазницата замени
  • Неодамнешно

ERIKC дизел гориво млазницата DLLA 152 P879 вбризгување на резервни делови DLLA 152P 879 оригинални инјектор млазницата замени

DEN 1055.52

Млазницата листата : DLLA150 P2186 DLLA148 P1688 DLLA151p1656 DLLA118 P1357 DLLA142 P852 DLLA125 P889 DLLA145 P2270 DLLA150 P1828 DLLA146p1581 DLLA142 P1654 DLLA145 P1024 DL

Висок Проток на Инјектор за Гориво За 800 GTX GSX GTI ЛЕ RFI 3D 0280150845 OE Млазницата системи за Вбризгување на Горивото Инјекторите
  • Неодамнешно

Висок Проток на Инјектор за Гориво За 800 GTX GSX GTI ЛЕ RFI 3D 0280150845 OE Млазницата системи за Вбризгување на Горивото Инјекторите

3454.08 DEN 3281.00

Висок Проток на Инјектор за Гориво За 800 GTX GSX GTI ЛЕ RFI 3 D 0280150845 OE Nozzel системи за Вбризгување на Горивото Инј

моторот дел млазницата DLLA150P1666 ERIKC масло за вбризгување на млазницата DLLA 150 СТР 1666 инјектирање спреј пумпа млазници
  • Неодамнешно

моторот дел млазницата DLLA150P1666 ERIKC масло за вбризгување на млазницата DLLA 150 СТР 1666 инјектирање спреј пумпа млазници

DEN 1017.60

моторот дел млазницата DLLA150 P1666 ERIKC масло за вбризгување на млазницата DLLA 150 СТР 1666 инјектирање спреј пум

дизел пумпа инјектор млазници DLLA155P2473 ERIKC на резервоар за гориво инјектор млазницата DLLA 155 P2473 железнички инјектор
  • Неодамнешно

дизел пумпа инјектор млазници DLLA155P2473 ERIKC на резервоар за гориво инјектор млазницата DLLA 155 P2473 железнички инјектор

DEN 1017.60

дизел пумпа инјектор млазници DLLA155 P2473 ERIKC на резервоар за гориво инјектор млазницата DLLA 155 P2473 железничк