Висок Проток на Инјектор за Гориво За 800 GTX GSX GTI ЛЕ RFI 3D 0280150845 OE Млазницата системи за Вбризгување на Горивото Инјекторите Замена Автомобил Додатоци

Висок Проток на Инјектор за Гориво За 800 GTX GSX GTI ЛЕ RFI 3D 0280150845 OE Млазницата системи за Вбризгување на Горивото Инјекторите

DEN 3281.00
-5 %
DEN 3454.08

Количина на стоки


Висок Проток на Инјектор за Гориво За 800 GTX GSX GTI ЛЕ RFI 3 D 0280150845 OE Nozzel системи за Вбризгување на Горивото Инјекторите Замена Автомобил Додатоци

Спецификации :
1.Боја : Како на сликата
2.Материјал : Пластика, метал и повеќе
3.Млазницата : 4 Дупки
Карактеристики и Придобивки :
Дизајн на каросерија : Хром-плоча, Розова пластични врвот
Одлична пулс ширина и предвидливост надолу за да 3ms за лесно пребарување и точни експропријација.
Должина : 74 mm, вкупно 64 mm о-прстен да се о-прстен
Телото Дијаметар : 24.3 mm
O-прстени : ГОРИВО ЖЕЛЕЗНИЧКИ 14 мм OD; ДОЗА 14 мм OD
Отпор : 2.8 Ohms Електричниот конектор тип : EV1, Jetronic


Други карактеристики

Материјал Тип:
Метал пластика
Chevrolet Модел:
Astra
Astra-Година:
2000 година
За Возило Брендови/Модел:
Chevrolet
Објектот Должина:
Standard
is_customized:
Yes
Бренд Име:
DEFUS
Големина:
OEM Standard Size
квалитет:
високи перформанси
Пакување:
Стандард пакување
Тежина:
0.05kg
Проток:
Се прилагодите
Место на orinal:
Кина Guangdong(Копно)
Предност:
фабриката за директна продажба
Објектот:
гориво инјектор млазницата
ОЕМ:
0280150845
Примена:
бензински автомобил

Најдобри понуди

Flue-гас Desulfurization Млазницата DLLA151P2421 ERIKC спреј млазницата DLLA 151 СТР 2421 fue инјектор заеднички железнички млазницата
  • Неодамнешно

Flue-гас Desulfurization Млазницата DLLA151P2421 ERIKC спреј млазницата DLLA 151 СТР 2421 fue инјектор заеднички железнички млазницата

DEN 1017.60

Flueгас Desulfurization Млазницата DLLA151 P2421 ERIKC спреј млазницата DLLA 151 СТР 2421 fue инјектор заеднички железнички млаз

Високи Перформанси Инјектор за Гориво Млазницата За Мерцедес W203 C180 1.8 Supercharged A2710780023 ОЕМ системи за Вбризгување
  • Неодамнешно

Високи Перформанси Инјектор за Гориво Млазницата За Мерцедес W203 C180 1.8 Supercharged A2710780023 ОЕМ системи за Вбризгување

897.12 DEN 852.00

Високи Перформанси Инјектор за Гориво Млазницата За Мерцедес W203 C180 1.8 Supercharged A2710780023 ОЕМ системи за Вбриз

Фабрика Директни прирачник млазницата DLLA150 P1666 модерен двојна млазницата спреј пиштол 0433172022 ERIKC масло на моторот
  • Неодамнешно

Фабрика Директни прирачник млазницата DLLA150 P1666 модерен двојна млазницата спреј пиштол 0433172022 ERIKC масло на моторот

DEN 1017.60

Фабрика Директни прирачник млазницата DLLA150 P1666 модерен двојна млазницата спреј пиштол 0433172022 ERIKC масло н

гориво фармацевт автоматско млазницата DLLA150P991 ERIKC агол целосна конус спреј млазницата DLLA 150P 991 инјектор млазници
  • Неодамнешно

гориво фармацевт автоматско млазницата DLLA150P991 ERIKC агол целосна конус спреј млазницата DLLA 150P 991 инјектор млазници

DEN 1059.84

гориво фармацевт автоматско млазницата DLLA150 P991 ERIKC агол целосна конус спреј млазницата DLLA 150 P 991 инјекто

ERIKC масло заеднички железнички млазницата DLLA 151P 2225 инјектор тип молив млазницата DLLA 151 P2225 Внесува млазницата DLLA151P
  • Неодамнешно

ERIKC масло заеднички железнички млазницата DLLA 151P 2225 инјектор тип молив млазницата DLLA 151 P2225 Внесува млазницата DLLA151P

DEN 1017.60

ERIKC масло заеднички железнички млазницата DLLA 151 P 2225 инјектор тип молив млазницата DLLA 151 P2225 Внесува млазн

ERIKC дизел гориво млазницата DLLA 152 P879 вбризгување на резервни делови DLLA 152P 879 оригинални инјектор млазницата замени
  • Неодамнешно

ERIKC дизел гориво млазницата DLLA 152 P879 вбризгување на резервни делови DLLA 152P 879 оригинални инјектор млазницата замени

DEN 1055.52

Млазницата листата : DLLA150 P2186 DLLA148 P1688 DLLA151p1656 DLLA118 P1357 DLLA142 P852 DLLA125 P889 DLLA145 P2270 DLLA150 P1828 DLLA146p1581 DLLA142 P1654 DLLA145 P1024 DL

дизел пумпа инјектор млазници DLLA155P2473 ERIKC на резервоар за гориво инјектор млазницата DLLA 155 P2473 железнички инјектор
  • Неодамнешно

дизел пумпа инјектор млазници DLLA155P2473 ERIKC на резервоар за гориво инјектор млазницата DLLA 155 P2473 железнички инјектор

DEN 1017.60

дизел пумпа инјектор млазници DLLA155 P2473 ERIKC на резервоар за гориво инјектор млазницата DLLA 155 P2473 железничк