SD-153 27.5*7.5 мм висока отпорност ресивер со жица за Cordless телефон 90DB

SD-153 27.5*7.5 мм висока отпорност ресивер со жица за Cordless телефон 90DB

DEN 528.00

Количина на стоки


За повратни информации :
ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв пат и да го решат заедно ,ви благодариме
опис на производот :


Други карактеристики

Бренд Име:
zhiyejiand
DIY Материјали:
Електрични

Најдобри понуди

Пластична инка 60mm триаголник инка средно училиште хемиски инструмент стакло инструмент експериментални материјали
  • Неодамнешно

Пластична инка 60mm триаголник инка средно училиште хемиски инструмент стакло инструмент експериментални материјали

590.88 DEN 355.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продав

4 парчиња/многу 133*46*150mm ѕид-монтирани алуминиумска кутија за електронски проектот моќност засилувач легура DIY делница штекер
  • Неодамнешно

4 парчиња/многу 133*46*150mm ѕид-монтирани алуминиумска кутија за електронски проектот моќност засилувач легура DIY делница штекер

2688.00 DEN 1935.00

Опис на производот : 1, Itmes : Алуминиумска кутија2, боја : slivery3, големина : 133*45*150mm4, Материјал : 6063 Алуминиум5,

CNBTR 5PCS 40x40x20mm Сребро Алуминиум Топлина Мијалник Ладење Перка Радијатор Кулер Heatsink за Извор на Енергија Електронска
  • Неодамнешно

CNBTR 5PCS 40x40x20mm Сребро Алуминиум Топлина Мијалник Ладење Перка Радијатор Кулер Heatsink за Извор на Енергија Електронска

643.20 DEN 482.00

5pcs 40x40x20mm Сребро Алуминиум Топлина Мијалник Ладење Перка Радијатор Heatsink Алуминиум Топлина Мијалник Лад

25 компјутери/многу 51*51*15mm ѕид пластични случај на проектот електронски кутија водоотпорен делница куќиште мали DIY контрола
  • Неодамнешно

25 компјутери/многу 51*51*15mm ѕид пластични случај на проектот електронски кутија водоотпорен делница куќиште мали DIY контрола

1344.00 DEN 1048.00

Тип : Пластични Ѕид монтирање КуќиштаЗабелешка : имаме две бои на овој куќиште,Црно и бело.Ве молиме оста