TKDMR Најновите 6 TV160 LVDS-VGA (LED/LCD)ТВ Плоча Тестер Алатки Full HD 4K Конвертор Бесплатен Превозот

TKDMR Најновите 6 TV160 LVDS-VGA (LED/LCD)ТВ Плоча Тестер Алатки Full HD 4K Конвертор Бесплатен Превозот

DEN 3264.00

Количина на стоки

Ние брод предмети преку DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, Посебно Авио Служба за избрани земји, ние брод преку Кина Пост Воздух (CPA), EMS на Светот, освен APO/FPO. Во практични апликации, како што се на НЕБОТО ВРЕДИ да се G8200-8 H80 плоча и 4 K core само може да се прикаже половина слика, но не влијае на одржување на испитот. TV160-4 K конвертор, ТД, дизајн и развој на одржување тест 4 K плоча конвертор, со шест генерации на LVDS VGA конвертор за да ја вратите сликата на околу 6 LVDS-LVDS конвертор е купување веб-сајт е како што следува : http : //www. 2, со 6 генерација LVDS-VGA конвертор (може, исто така, поддршка на 3 генерација LVDS-VGA екранот, но не го поддржува 5 генерација LVDS-VGA конвертор), за да се заврши тековниот 4 K плоча поправка тест, го мери одлична НЕБОТО ВРЕДИ да се 4 K плоча ефект; 3 конвертор поддршка група 2 V-СО-ЕДЕН сигнал конверзија, дел од матична плоча може да се заврши прикажување на слики, но дел од плоча, бидејќи на 4 K display mode, само половина на сликата на екранот, одржување и тестирање нема проблем, како што не сака да прифати дел од плоча дека половина на сликата клиенти се купи! Конекција дијаграм на 4 K конвертор Користење на висока јачина инженеринг пластика, со голема сила, добра рака чувство! Лесно да се носат! Јачина на звук : 110mm*70mm Според погоре TV160-4 K конвертор поврзано на матична плоча 4 K да LVDS-VGA конвертор, конвертерот има 6 генерација на екранот, можете да прикажете слики прикажување на слики исто така може да бидат надворешни намалување; фигурата е врз основа на НЕБОТО ВРЕДИ да се E780 U-8 K94 движење стапи на сила, бидејќи на различни екранот начини на 4 K screen дисплеј, само половина на сликата. Ве молиме вратете го во рок од 14 дена за размена или наплата. Откако ќе прими предмети назад во неговата оригинална состојба, добро, ние ќе се направи замена или рефундирање за вас. Ова е безбедно ЗАЧУВАМ УСЛУГАТА на Превозот : Пратката 1. Цената на оваа точка е фиксна, можете да поставите цел на интернет и заврши плаќање директно.Ако не можете да ги пратите со советува оригинални следење во 8 дена, тоа може да се промени или погрешно напишани по грешка, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас за проверка понатаму.Со цел да се осигура дека ќе го добиете вашата цел со данок при увоз, ние може да се прогласи со пониска вредност. Pls бидат сигурни да се добие задоволни конечно решение.Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдена. Купувачот треба да плаќаат за превозот назад. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздух mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 10 до 20 работни дена. Ако не примате стока, кога тоа е во близина на определено време поставени од страна на aliexpress. Ви плаќаат за да Aliexpress.Ако не можете да потврдите испорака веднаш и ни остави 5 или 4 ѕвезди повратни информации, ние се ценат.com, ве молиме да ни побара да се продолжи времето за испорака, наместо на отворениот спор. Нашиот одговор треба да ви стигне во 12 часот.Ние поддршка капка превозот за некои дистрибутери со Кина Пост Регистрирани Airmails, ние треба потпише договор за соработка. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.Ако сте незадоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред подигање на спор или напуштање на било какви негативни повратни информации. Внесете го директно во оригиналниот линија на екранот машини може да се конвертира во 1080p LVDS сигналот V-СО-ЕДЕН сигнал за излезот на 4 K матична плоча.Pls потврди испорака штом ќе ја прими стоката. Ние сме мило да испрати нова по што се добива на неисправни објект.


Други карактеристики

DIY Материјали:
Електрични
Бренд Име:
TKDMR
Број На Модел На:
TD-4KZHQ01

Најдобри понуди

ЕДИНИЦА UT-L06 Двојна глава поврзување жица двојно изолирани банана приклучок со сигурност маска и нормалниот дијаметар мулти
  • Неодамнешно

ЕДИНИЦА UT-L06 Двојна глава поврзување жица двојно изолирани банана приклучок со сигурност маска и нормалниот дијаметар мулти

551.04 DEN 496.00

ЕДИНИЦА Црна Оригинални Кеси За ЕДИНИЦА Серија Дигитални Multimeter ,исто така Одговараат за Други Брендови

Пластична инка 60mm триаголник инка средно училиште хемиски инструмент стакло инструмент експериментални материјали
  • Неодамнешно

Пластична инка 60mm триаголник инка средно училиште хемиски инструмент стакло инструмент експериментални материјали

590.88 DEN 355.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продав

Еден компјутери 168*107*42mm ѕид-монтирани abs пластика за контрола на IC куќиште читач на картички куќиште за електроника инструмент
  • Неодамнешно

Еден компјутери 168*107*42mm ѕид-монтирани abs пластика за контрола на IC куќиште читач на картички куќиште за електроника инструмент

480.00 DEN 374.00

Тип : читач на картички Пластични КуќиштеОпис на производот : 1, Точка : Пластични Контрола Куќиште & IC card r

5 компјутери/многу 275*204*64mm ѕид пластика, електрични кутии abs домување DIY проект куќиште водоотпорен switch кутија контрола
  • Неодамнешно

5 компјутери/многу 275*204*64mm ѕид пластика, електрични кутии abs домување DIY проект куќиште водоотпорен switch кутија контрола

4320.00 DEN 3672.00

Тип : Пластични Ѕид монтирање КуќиштаОпис на производот : 1, Itmes : Пластични Ѕид монтирање Куќишта2, боја :

25 компјутери/многу 51*51*15mm ѕид пластични случај на проектот електронски кутија водоотпорен делница куќиште мали DIY контрола
  • Неодамнешно

25 компјутери/многу 51*51*15mm ѕид пластични случај на проектот електронски кутија водоотпорен делница куќиште мали DIY контрола

1344.00 DEN 1048.00

Тип : Пластични Ѕид монтирање КуќиштаЗабелешка : имаме две бои на овој куќиште,Црно и бело.Ве молиме оста

DC3-5V Едноставна Метал Детектор Одбор DIY за Полнење Електронски Скенер со Случајот Проектот Suite Trousse Одбор Модул за Електронска
  • Неодамнешно

DC3-5V Едноставна Метал Детектор Одбор DIY за Полнење Електронски Скенер со Случајот Проектот Suite Trousse Одбор Модул за Електронска

DEN 187.20

start Isv Module Wrap12140end Isv Module Wrap12140 DC35 V Едноставна Метал Детектор Одбор DIY за Полнење Електронски Скенер со Слу

Бесплатен превозот 141*76*36mm еден компјутери пластична кутија за електроника рачни водоотпорен домување DIY проект кутија abs
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот 141*76*36mm еден компјутери пластична кутија за електроника рачни водоотпорен домување DIY проект кутија abs

864.00 DEN 674.00

Тип : abs рака куќиштеЗабелешка : имаме три бои А1,А3,А4 на овој куќиште, црно и бело.Ве молиме оставете messaeg д