Новиот Фрижидер на Полнење Скала VES-50A Електронски Рамнотежа Прецизност

Новиот Фрижидер на Полнење Скала VES-50A Електронски Рамнотежа Прецизност

DEN 4890.24

Количина на стоки


Новиот Фрижидер на Полнење Скала VES-50 A Електронски Рамнотежа Прецизност
Whatsapp : +86 18768415518 skype : guanelian
Опис :
Модел VES-50 A VES-100 A
Одредување на тежината на истражувањето спектар 50 Kg 100 Kg
Резолуција 2g 5g
Точност ±0.05%
LCD дисплеј
Моќ DC9 V,барем 80h работното време
Работна средина -10 C-40 C.≤75% Влажност
Платформа големина 237x237 mm
Тежина 4 Kg
Анти-судир Yes
Плаќање
Кредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Pay Pal,T/T и Western Union.
Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по yourpayment ceared.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.
Гаранција
Ние нудиме 1 година гаранција за овој производ. Ако производот е надвор од работниот ред под правилна употреба на прирачникот во рамките на гарантниот период, ве молиме контактирајте со нас за да се добие стока се врати шифрата и превозот настава. Потоа, го испрати назад на вашиот трошоците за превозот.
По добивањето на вашиот врати објектот, тоа ќе трае 7 дена за евалуација и истражување. Сосема нов замена единица ќе бидат испратени до вас во нашата трошоците за превозот, ако таа ги исполнува нашите гаранција барања.
Испорака
Со DHL/ФЕДЕКС/ТНТ(Кина Express),ако сакате да користите други,ве молиме контактирајте со нас.
Царинската ќе биде помалку веројатно да се наметнат даноци / должности на мали парцели. Сепак, тоа ќе биде во вашата трошоци ако настане.
Осигурување се вклучени во Превозот и Ракувањето со трошоци што се платени.


Други карактеристики

Број На Модел На:
VES50A
DIY Материјали:
Електрични
Излез Тип На:
види опис
Состојба:
Нови
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Тип:
Ладилни Полнење Скала За Полнење
Гаранција:
Yes
Превозот начин:
Fedex , DHL , или ЕМС
цена:
Конкурентна
Трговија на големо:
Yes
Акции:
Yes
Дел Број:
VES-50A
Производителот Дел Број:
VES-50A

Најдобри понуди

DC3-5V Едноставна Метал Детектор Одбор DIY за Полнење Електронски Скенер со Случајот Проектот Suite Trousse Одбор Модул за Електронска
  • Неодамнешно

DC3-5V Едноставна Метал Детектор Одбор DIY за Полнење Електронски Скенер со Случајот Проектот Suite Trousse Одбор Модул за Електронска

DEN 187.20

start Isv Module Wrap12140end Isv Module Wrap12140 DC35 V Едноставна Метал Детектор Одбор DIY за Полнење Електронски Скенер со Слу

1pcs ХС-10 AC220V 10 Канали Контрола воочи големината и Кран Радио Далечински Управувач Sysem Индустриски Далечински Управувач
  • Неодамнешно

1pcs ХС-10 AC220V 10 Канали Контрола воочи големината и Кран Радио Далечински Управувач Sysem Индустриски Далечински Управувач

5711.52 DEN 5312.00

Опис : 10 Канали Контрола Воочи Големината И Кран Далечински Управувач Систем(ГОРЕ / ДОЛУ / START / STOP / ЗАПАД /

1pcs ХС-8 AC220V 8 Канали Контрола воочи големината и Кран Радио Далечински Управувач Sysem Индустриски Далечински Управувач
  • Неодамнешно

1pcs ХС-8 AC220V 8 Канали Контрола воочи големината и Кран Радио Далечински Управувач Sysem Индустриски Далечински Управувач

4703.52 DEN 4374.00

Опис : 8 Канали Контрола Воочи Големината И Кран Далечински Управувач Систем(ГОРЕ / ДОЛУ / START / STOP / ЗАПАД /

Тест Цевка Рек Дрвени 6 Дупки Поддршка Burette Стојат Лабораториски Тест цевка Стојат Полица Лабораторија за Снабдување
  • Неодамнешно

Тест Цевка Рек Дрвени 6 Дупки Поддршка Burette Стојат Лабораториски Тест цевка Стојат Полица Лабораторија за Снабдување

1033.92 DEN 620.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продав

5 компјутери/многу 275*204*64mm ѕид пластика, електрични кутии abs домување DIY проект куќиште водоотпорен switch кутија контрола
  • Неодамнешно

5 компјутери/многу 275*204*64mm ѕид пластика, електрични кутии abs домување DIY проект куќиште водоотпорен switch кутија контрола

4320.00 DEN 3672.00

Тип : Пластични Ѕид монтирање КуќиштаОпис на производот : 1, Itmes : Пластични Ѕид монтирање Куќишта2, боја :

Еден компјутери 210*139*54mm ѕид-монтирани abs пластика за контрола на IC куќиште читач на картички куќиште за електроника инструмент
  • Неодамнешно

Еден компјутери 210*139*54mm ѕид-монтирани abs пластика за контрола на IC куќиште читач на картички куќиште за електроника инструмент

624.00 DEN 487.00

Тип : читач на картички Пластични КуќиштеОпис на производот : 1, Точка : Пластични Контрола Куќиште & IC card r

25 компјутери/многу 51*51*15mm ѕид пластични случај на проектот електронски кутија водоотпорен делница куќиште мали DIY контрола
  • Неодамнешно

25 компјутери/многу 51*51*15mm ѕид пластични случај на проектот електронски кутија водоотпорен делница куќиште мали DIY контрола

1344.00 DEN 1048.00

Тип : Пластични Ѕид монтирање КуќиштаЗабелешка : имаме две бои на овој куќиште,Црно и бело.Ве молиме оста