20pcs/многу MJ15024G & MJ15025G ( 10PCS MJ15024 X 10PCS MJ15025 ) ДА-3 IC.

20pcs/многу MJ15024G & MJ15025G ( 10PCS MJ15024 X 10PCS MJ15025 ) ДА-3 IC.

DEN 994.00
-10 %
DEN 1104.00

Количина на стокиДруги карактеристики

Бренд Име:
YANXINLIANG
Тип:
Регулатор На Напон
Напон:
MJ15024G&MJ15025G
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
MJ15024G&MJ15025G
Температурата На Работа:
MJ15024G&MJ15025G
Примена:
компјутер
Состојба:
Нови
Моќ Дисипација:
MJ15024G&MJ15025G

Најдобри понуди