220v 50 hz commerical автоматско портокал морнар машина за свежо електрични лимон, портокал морнар машина

220v 50 hz commerical автоматско портокал морнар машина за свежо електрични лимон, портокал морнар машина

DEN 58080.00

Количина на стоки


Машина Опис
Оваа машина е автоматски свеж портокал морнар, тоа може да притиснете за 20-25 портокали во минута, на цедењето соодносот е околу 45-55%, сите главни делови се направени од не ' рѓосувачки челик и храна одделение транспарентна пластика, тоа е широко се користат во ресторан, хотел.
Машина Спецификации
Модел
XC-2000 E-2
Моќност
120w
Напон
220 V 50 Hz / 110 V 60 Hz
Капацитет
20-25 портокали/мин
Фреквенција
50 Hz/60 Hz
Дијаметар на Портокал
40-90mm
Сок Принос
40%-50%
Материјал
Нерѓосувачки челик Школка, Храна одделение Транспарентна Пластика
Тежина
50kg
Димензија
400*300*770mm
Гаранција и Враќање : Ние гарантираме за објектот ние распродадени е во 100% со добар квалитет и состојба. Секој објект ќе бидат тестирани внимателно пред превозот надвор. Но, понекогаш поради mishandling за време на превозот, некои делови може да изгубат, машината не ќе работат правилно. Во овој случај,ние ќе бидеме трпеливи и да ви кажам како да се поправи тоа, и ако сите делови се погрешни, ќе им понуди 90 дена бесплатен делови за замена. Ние им овозможи да се врати назад на секој распродадени предмети во рок од 7 дена. Купувачите ќе биде потребно да се одговорни за двете такси превозот и враќање такси. Испорака метод : Почитувани, ние ќе го избере соодветна изразат компанија за вас,како што се UPS-от,DHL ТНТ и Fedex. Машината ќе пристигна во рок од 7 дена под нормални услови. Начин на плаќање : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : Ние прифаќа следниве начини на плаќање : со Кредитна картичка, Web Money, TT, Western union, Paypal, Qiwi паричникот П : дали постои следење на број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на број, и можете да проверите на пратката статус на веб-страницата Повратните информации : Ние зависи од клиентите задоволство да успее,затоа што позитивен фидбек од 5 ЅВЕЗДИ е исклучително важно за нас, ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави вашиот позитивен фидбек, Ако дојде во било какви проблеми при користењето на нашите објектот, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било неутрални или негативни повратните информации. Ние ќе ги реши сите проблеми за вас. За враќање назад клиенти, ние ќе ви понуди голем попуст и прилично подарок да ви се заблагодарам за вашата поддршка.


Други карактеристики

Обликот на Полнење Порта:
Круг
Функција:
Цедењето
Поставување Метод:
Табела
Домување Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
XC-2000E-2
Тип:
Цитрус Морнар
Димензии (L x W x H (Инчи):
430*300*770mm
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Полнење Порта Форма:
Круг
сертификација:
CE
Куп Тело Материјал:
Пластични
Пулпа Сад Волумен:
0.5 L-1L
Моќност (W):
800W
Бренд Име:
SHIPULE
Оценка (Вртежи Во Минута):
Брзина На Вредноста:
Еден Опрема
Капацитет:
>2001ml
испорака:
Во 7 дена
експрес:
DHL,FedEx,UPS-от
Пакет:
дрвени случај
Напон:
220v
фактурата:
Како ваша желба

Најдобри понуди

Мулти-функционални Морнар Овошје Зеленчук Сок Extractor Juicers со Мешање на Храна /Млеко се Тресат/ Џем /Цврста Храна/Цедењето
 • Неодамнешно

Мулти-функционални Морнар Овошје Зеленчук Сок Extractor Juicers со Мешање на Храна /Млеко се Тресат/ Џем /Цврста Храна/Цедењето

29904.00 DEN 28409.00

Мултифункција Морнар Овошје Зеленчук Сок Extractor Juicers со Мешање на Храна / Млеко се Тресат / Џем / Цврста Х

120W комерцијални портокал нерѓосувачки челик цедењето машина портокал морнар машина сок од портокал печатење 220 v 110 v
 • Неодамнешно

120W комерцијални портокал нерѓосувачки челик цедењето машина портокал морнар машина сок од портокал печатење 220 v 110 v

28137.12 DEN 28137.00

120 W комерцијални портокал нерѓосувачки челик цедењето машинапортокал морнар машина сок од портокал пе

МИНИ Преносни рачен морнар цитрус овошје сок од портокал лимон миксер изстискване лубеницата Лимонов сок ѓумбир притиснете Рака
 • Неодамнешно

МИНИ Преносни рачен морнар цитрус овошје сок од портокал лимон миксер изстискване лубеницата Лимонов сок ѓумбир притиснете Рака

DEN 1086.72

П : дали постои никаква гаранција за предмети купив? A : Ние обезбеди една година гаранција, но сите прево

Електрични овошје Морнар сок extractor морнар вертикален широк хранат бавно слајд морнар Комерцијални портокал морнар
 • Неодамнешно

Електрични овошје Морнар сок extractor морнар вертикален широк хранат бавно слајд морнар Комерцијални портокал морнар

6624.00 DEN 6293.00

Електрични овошје Морнар сок extractor морнар вертикален широк хранат бавно слајд морнар Комерцијални порт

бесплатен превозот комерцијални електрични портокал морнар extractor, 110v автоматско свеж портокал изстискване,CE портокал морнар
 • Неодамнешно

бесплатен превозот комерцијални електрични портокал морнар extractor, 110v автоматско свеж портокал изстискване,CE портокал морнар

65280.00 DEN 55488.00

ЦЕНАТА НЕ ВКЛУЧУВА ДАНОК,СИТЕ ДАНОЧНИ WWAS ПЛАТЕНИ КУПИ КУПУВАЧИ.бесплатен превозот комерцијални електр

Нерѓосувачки челик прирачник шеќерна трска сок од машина за правење шеќерна трска дробилката цедењето морнар extractor
 • Неодамнешно

Нерѓосувачки челик прирачник шеќерна трска сок од машина за правење шеќерна трска дробилката цедењето морнар extractor

DEN 6480.00

Нерѓосувачки челик прирачник шеќерна трска сок од машина за правење шеќерна трска дробилката цедењето

Преносни цедењето машина прирачник спој на свежи здравје овошје зеленчук јаболко, портокал лимон морнар extractor кујнски алатки
 • Неодамнешно

Преносни цедењето машина прирачник спој на свежи здравје овошје зеленчук јаболко, портокал лимон морнар extractor кујнски алатки

DEN 1276.80

Преносни цедењето машина прирачник спој на свежи здравје овошје зеленчук јаболко, портокал лимон морна

Рака управувана од шеќерна трска морнар шеќерна трска сок изстискване машина ѓумбир морнар extractor стегајќи машина
 • Неодамнешно

Рака управувана од шеќерна трска морнар шеќерна трска сок изстискване машина ѓумбир морнар extractor стегајќи машина

DEN 6480.00

Рака управувана од шеќерна трска морнар шеќерна трска сок изстискване машина ѓумбир морнар extractor стега

Комерцијални Шеќерна Трска морнар, Електрични Сок Extractor 300kg/H, Автоматско Прилагодување Нерѓосувачки Челик Трска Морнар
 • Неодамнешно

Комерцијални Шеќерна Трска морнар, Електрични Сок Extractor 300kg/H, Автоматско Прилагодување Нерѓосувачки Челик Трска Морнар

DEN 26016.00

Комерцијални Трска морнарСпецификација : ИмеШеќерна трска морнарМоделSXC80Моќност750wНапон220v / 50hzКапацит

Multifuncation Домаќинство електрични морнар овошен сок производител на машина за автоматска Зеленчук со Ниска Брзина Extractor
 • Неодамнешно

Multifuncation Домаќинство електрични морнар овошен сок производител на машина за автоматска Зеленчук со Ниска Брзина Extractor

5247.36 DEN 4880.00

Увозни Давачки / Данок за Плаќање / Трошоци не се вклучени во цената на предмети или Превозот Надомест,О

Нерѓосувачки Челик прирачник рака притиснете морнар изстискване цитрус лимон, портокал калинка овошен сок extractor комерцијални
 • Неодамнешно

Нерѓосувачки Челик прирачник рака притиснете морнар изстискване цитрус лимон, портокал калинка овошен сок extractor комерцијални

5952.00 DEN 5357.00

100% од Нерѓосувачки Челик #304 (контакт со Храна делови)Висок Квалитет Прирачник тип на Страна, Притиснете

Топла Продажба Мултифункционален Домаќинство 850W Електрични Стап Blender Рака Blender Јајце Whisk Миксер Морнар Мелница за Месо
 • Неодамнешно

Топла Продажба Мултифункционален Домаќинство 850W Електрични Стап Blender Рака Blender Јајце Whisk Миксер Морнар Мелница за Месо

2687.52 DEN 2472.00

Рака држете blender : 2 брзини мека на допир се префрлите со Променлива 13 Брзина на врвот.Тенок ергономски об

JIQI 110V Soymilk машина за домаќинство Соја-грав Млеко Создателот филтер-слободен соја Млеко машина Нерѓосувачки Челик Морнар
 • Неодамнешно

JIQI 110V Soymilk машина за домаќинство Соја-грав Млеко Создателот филтер-слободен соја Млеко машина Нерѓосувачки Челик Морнар

3622.08 DEN 3369.00

Сите наредби ususally може да биде предаден во рок од 3 работни дена по плаќање примање cleanred.Греење метод : Вр

Прирачник Морнар Домаќинство Морнар Овошје Лимон Морнар Мини Сок Од Портокал Машина Рака Сок Од Шише Овошје Изстискване Цитрус
 • Неодамнешно

Прирачник Морнар Домаќинство Морнар Овошје Лимон Морнар Мини Сок Од Портокал Машина Рака Сок Од Шише Овошје Изстискване Цитрус

720.00 DEN 432.00

Прирачник Морнар Домаќинство Морнар Овошје Лимон Морнар Мини Сок Од Портокал Машина Рака Сок Од Шише Ов

18 бесплатен превозот 220v јаболко, портокал изстискване електрична машина за морков автоматско портокал морнар комерцијални
 • Неодамнешно

18 бесплатен превозот 220v јаболко, портокал изстискване електрична машина за морков автоматско портокал морнар комерцијални

36480.00 DEN 31008.00

Почитувани Европа клиенти, Добра вест за Европа земји, нашата продавница додава една должностбесплатен