Бесплатен превозот Кожен корсет половината корсети челик boned steampunk партија секси corselet bustiers готски облека shaper

Бесплатен превозот Кожен корсет половината корсети челик boned steampunk партија секси corselet bustiers готски облека shaper

DEN 618.00
-8 %
DEN 671.52

Количина на стоки


Бесплатен превозот од кина пост ,обично трае околу 15-30 дена да пристигне повеќето земји,ако ви треба добра побрзо plz изберете побрзо превозот како fedex,dhl,ups-от,тнт.
Точка име
плус големина корсет
големина
S-6 XL
Она вклучувајќи
Condtion
Нова без ознака
Пакување
1pc 1 polybag
materilas
90% полиестер 10% spandex висок квалитет водат материјали
продажба
Трговија на големо со попуст цена ,мало,пад на превозот, исто така, на располагање.
Прилагодено лого
Најголемиот дел цел да обезбеди сопствени логото и лебл
плаќање
Сите метод на плаќање
големина на табелата :
Quanzhou walson биле професионални производител на плус големина секси корсет S-8 XL, ноќта на вештерките костим,рокабили фустан, гроздобер облека, бурлеска корсет фустан, костим партија, супер марио костим,аниме костим,вечер фустан, деверуша фустан,венчаница, свадба ракавици ,onesie pajama од Кина.
Фабриката се наоѓа во Fujian Quanzhou со 800workers.
Се прави многу костим за многу сад,велика британија,ау бренд костим компании.
Детали фото :
1.Ако сте меѓу две големини, се препорачува избор на поголем големина
2.Грешка толеранција од ±4cm е можно во зависност од производството датум и мерење локација
ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА :
· Плаќање треба да се изврши во рок од 15 дена од денот на проверете. Вашата трансакција може да се укине ако плаќање не е направено во рок од 15 дена од денот на проверете.
· Ние ќе ја објавите на вашиот предмет во рок од 1 работен дена по плаќање се примени. Предмети се испраќаат преку Стандард
Испорака Услуга со Кина Пост. Ако сакате да примате објекти преку истите да се Изречни или Регистрирани Пост, ве молиме изберете за дополнителни поштенски кога наредил,ние поддршка Fedex,DHL,UPS-от.
· Сите испораката ќе биде испратен на купувачот адресата наведена во Aliexpress.
· Среќни да се комбинираат поштенски КОГА ЌЕ го КУПИТЕ ПОВЕЌЕ ОД ЕДЕН ОБЈЕКТ ОД НАШАТА ПРОДАВНИЦА.
· Слики погоре може да не е точно ги рефлектираат вистинската боја на предмети. Снимањето или компјутер на екранот
може да предизвика малку хроматска разлика и/или големината на илузија од објектот.
КОМУНИКАЦИЈА И ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
1.Комуникацијата е најдобар начин да совршен трансакцијата за двете страни.Ве молиме не двоумете се да побарате било какви прашања пред да се провери, или да не контактирате за да утврдат до кој било проблеми на вашиот примен објект, а ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
2.Ако не сте задоволни со производот или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас и ни овозможи да го решат проблемот пред да замине негативни повратни информации.


Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Jumpsuits & Rompers
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
steampunk корсет
Тип:
Jumpsuits
Должина:
Calf-Length Pants
Одговара Тип:
Слаби
Декорација:
Никој
Ткаенина Тип:
Сатенски
Материјал:
Полиестер
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Ткаени
Боја Стил:
Природна Боја

Најдобри понуди

Секси Жените Латекс Catsuit Патент Назад Оглавник Вратот И Сјајна Хулахопки Гума Фетиш Висок Квалитет Слаби Влажни Изгледа Zentai
  • Неодамнешно

Секси Жените Латекс Catsuit Патент Назад Оглавник Вратот И Сјајна Хулахопки Гума Фетиш Висок Квалитет Слаби Влажни Изгледа Zentai

1199.04 DEN 959.00

Име : Секси Жени Латекс Catsuit Патент Назад Оглавник Вратот И Сјајна Хулахопки Гума Фетиш Висок Квалитет С

2018 пролет нов цртан филм везови дупки лабава фармерки rompers висока половината колеџ стил bf Глуждот должина панталони jumpsuits
  • Неодамнешно

2018 пролет нов цртан филм везови дупки лабава фармерки rompers висока половината колеџ стил bf Глуждот должина панталони jumpsuits

1402.56 DEN 1094.00

Белешки Почитувани купувачот Пролетниот Фестивал, што ќе биде долг одмор, Па стоката ќе се престане со и

Qiukichonson Широк Нога Jumpsuit Со Џебови 2018 Пролет Лето Женска Rompers Плус Големина Jumpsuits Mori Девојка Тексас Комбинезони
  • Неодамнешно

Qiukichonson Широк Нога Jumpsuit Со Џебови 2018 Пролет Лето Женска Rompers Плус Големина Jumpsuits Mori Девојка Тексас Комбинезони

1377.60 DEN 1102.00

Qiukichonson Широк Нога Jumpsuit Со Џебови 2018 Пролет Лето Женска Rompers Плус Големина Jumpsuits Mori Девојка Тексас Комбин

Мода Есен Жени Секси Jumpsuit Половина Ракави Исклучување на Едно Рамо Висока Половината Дами Повик за Широка Нога Панталони
  • Неодамнешно

Мода Есен Жени Секси Jumpsuit Половина Ракави Исклучување на Едно Рамо Висока Половината Дами Повик за Широка Нога Панталони

1025.28 DEN 861.00

Мода Есен Жени Секси Jumpsuit Половина Ракави Исклучување на Едно Рамо Висока Половината Дами Повик за Широ

Нова Женска Jumpsuits Мода Долг Ракав Rompers Женски Секси Патент Маскирани Jumpsuits Каузална Жена Слаби Памук Мешавина Jumpsuits
  • Неодамнешно

Нова Женска Jumpsuits Мода Долг Ракав Rompers Женски Секси Патент Маскирани Jumpsuits Каузална Жена Слаби Памук Мешавина Jumpsuits

513.60 DEN 483.00

Добредојдовте На Нашиот Магазин Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши пријатели.

Висок квалитет на домот пролет & лето нови V деколте, кој се одвојува jumpsuit нога еластичен појас Хален ракави jumpsuit дами
  • Неодамнешно

Висок квалитет на домот пролет & лето нови V деколте, кој се одвојува jumpsuit нога еластичен појас Хален ракави jumpsuit дами

4639.68 DEN 2412.00

Висок квалитет на домот пролет & лето нови V деколте, кој се одвојува jumpsuit нога еластичен појас Хален рак