328 Компјутери/број 5 Бои 8 Големини на Избрани 2:1 Топлина се Смалуваат Цевки Заврши Ракав Комплет врвот

328 Компјутери/број 5 Бои 8 Големини на Избрани 2:1 Топлина се Смалуваат Цевки Заврши Ракав Комплет врвот

DEN 142.56

Количина на стоки


Опис :
328pcs 2 : 1 Полиолефин Халоген-Слободен Топлина се Смалуваат Цевка Sleeving 5 Боја 8 Големина
Ова е огромна колекција на повеќето корисни топлина се смалуваат цевки, 8 Спецификации, 5 бои, 328 парчиња вкупно.
Обезбедени внатрешен дијаметар : 1.0 mm, 2.0 mm, 3.0 mm, 4.0 mm, 6.0 mm , 8.0 mm, 10.0 мм, 14.0 mm минимум,
Целосно shrunk внатрешен дијаметар : 0.5 mm, 1.0 mm, 1.5 мм, 2.0 mm, 3.0 mm, 4.0 mm, 5.0 мм, 7.0 максимална mm
Боја : Црна , Црвена , Жолта , Сина , Зелена .
Намалување Сооднос : 2 : 1 (ќе се намали максималната да 1/2 својата доставени дијаметар)
Материјал : Полиолефин
Минимална Намалување Temp : +70°C
Максимална Намалување Temp : +110°C
Температурата на работа : -55°C до +125°C
Затегнувачка цврстина : 10.4 Mpa
Dielectric сила : 15k V/mm
Ro HS Согласност.
Пакетот Вклучува :
120pcs x φ 1 .0 x 40mm ( Количество x Доставени внатрешен дијаметар x Еден должина )
60pcs x φ 2 .0 x 40mm
32pcs x φ 3 .0 x 40mm
32pcs x φ 4 .0 x 40mm
32pcs x φ 6 .0 x 40mm
20pcs x φ 8 .0 x 80mm
16pcs x φ 10 .0 x 80mm
16pcs x φ 14 .0 x 80mm
(Различна големина снабдување, 328 во 1 колекција.)


Други карактеристики

Тип:
Топлина Shrinkable
Материјал:
ПВЦ
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
328 Компјутери/многу

Најдобри понуди

LDDQ 100*4mm Топлина се смалуваат цевки 2:1 Топлина се Смалуваат Цевка Цевки 600&1000V Низок притисок Топлина ракав Кабел termoretractil
 • Неодамнешно

LDDQ 100*4mm Топлина се смалуваат цевки 2:1 Топлина се Смалуваат Цевка Цевки 600&1000V Низок притисок Топлина ракав Кабел termoretractil

345.12 DEN 231.00

LDDQ100m*4mm Топлина се смалуваат цевки 2 : 1 Топлина се Смалуваат Цевка Цевки 600&1000 V Низок притисок Топлина slevin

100Pcs Полиолефин Халоген-Бесплатно 2:1 Топлина се Смалуваат Цевка Цевки Ракави за да Заврши Жица Ракав Кабел Sleeving Колекции
 • Неодамнешно

100Pcs Полиолефин Халоген-Бесплатно 2:1 Топлина се Смалуваат Цевка Цевки Ракави за да Заврши Жица Ракав Кабел Sleeving Колекции

192.48 DEN 110.00

Описи : Сосема нов и висок квалитетГолема колекција на топлина се смалуваат цевки,6 Спецификации,7 бои.Об

Топла продажба 1KV 4mm Дијаметар Топлина Shrinkable Цевка топлина се Смалуваат Цевки 200M/тркалаат Топлина се смалуваат цевка
 • Неодамнешно

Топла продажба 1KV 4mm Дијаметар Топлина Shrinkable Цевка топлина се Смалуваат Цевки 200M/тркалаат Топлина се смалуваат цевка

DEN 652.80

Ако се направи ред ,ве молиме оставете порака изберете бојаПет боја : црвено жолта црна зелени бела крис

1M Сооднос 2:1 28mm Кол Жолта Црвена Сина, Зелена Јасно Бела Црна Полиолефин Жица Заврши Изолација Кабел Ракав Топлина Shrinkable
 • Неодамнешно

1M Сооднос 2:1 28mm Кол Жолта Црвена Сина, Зелена Јасно Бела Црна Полиолефин Жица Заврши Изолација Кабел Ракав Топлина Shrinkable

DEN 242.40

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруариItem Order Сега Item Or

1M 55мм Кол Висока Температура Црна Мек, Флексибилен Кабел Ракав Изолација Топлина Силиконска Гума Shrinkable Цевки Намалување
 • Неодамнешно

1M 55мм Кол Висока Температура Црна Мек, Флексибилен Кабел Ракав Изолација Топлина Силиконска Гума Shrinkable Цевки Намалување

DEN 1344.00

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруариItem Order Сега Item Or

Бесплатен превозот 10M Кол 10мм Спирала Кабел жица Заврши Цевка Заврши Цевка Кордон спирала бендови Спирала Завиткување на ЈП
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 10M Кол 10мм Спирала Кабел жица Заврши Цевка Заврши Цевка Кордон спирала бендови Спирала Завиткување на ЈП

288.00 DEN 274.00

Производот Употреба : Како заштита од абење и жица изолација, и подобрување на криви изглед Цевка за упо

3M 3:1 4.8 мм 3/16 Двоен Ѕид Зелена Бела Сина, Црна, Црвена Јасно Жолта Изолација Thermosol Кабел Ракав Топлина Shrinlable Цевка
 • Неодамнешно

3M 3:1 4.8 мм 3/16 Двоен Ѕид Зелена Бела Сина, Црна, Црвена Јасно Жолта Изолација Thermosol Кабел Ракав Топлина Shrinlable Цевка

DEN 268.80

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруариItem Order Сега Item Or

1M 3:1 65mm 5/2 Флексибилни ual Двоен Ѕид Црна Изолација Водоотпорен Thermosol Кабел Ракав Топлина Намалување на Shrinlable Цевка
 • Неодамнешно

1M 3:1 65mm 5/2 Флексибилни ual Двоен Ѕид Црна Изолација Водоотпорен Thermosol Кабел Ракав Топлина Намалување на Shrinlable Цевка

DEN 789.60

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруариItem Order Сега Item Or

385pcs/set висок квалитет сина топлина shrinkable цевка 2:1 топлина се смалуваат цевки топлинска Цевка Ракав Заврши Кабел Жица
 • Неодамнешно

385pcs/set висок квалитет сина топлина shrinkable цевка 2:1 топлина се смалуваат цевки топлинска Цевка Ракав Заврши Кабел Жица

DEN 475.20

385pcs / set висок квалитет сина топлина shrinkable цевка 2 : 1 топлина се смалуваат цевки топлинска Цевка Ракав Зав

1M 30мм Кол Црна, Црвена Сина, Зелена Жолта Лента Пропадна Риболов Прачка Лилјак Изолација Antistatic Tripod се Намали Цевка
 • Неодамнешно

1M 30мм Кол Црна, Црвена Сина, Зелена Жолта Лента Пропадна Риболов Прачка Лилјак Изолација Antistatic Tripod се Намали Цевка

DEN 528.00

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруариItem Order Сега 15mm 20

1M 15mm Кол Црна, Црвена Сина, Зелена Жолта Лента Пропадна Риболов Прачка Лилјак Изолација Antistatic Tripod се Намали Цевка
 • Неодамнешно

1M 15mm Кол Црна, Црвена Сина, Зелена Жолта Лента Пропадна Риболов Прачка Лилјак Изолација Antistatic Tripod се Намали Цевка

366.24 DEN 366.00

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруариItem Order Сега 15mm 20

Бесплатен превозот 328Pcs 8 Големини Мулти Боја Полиолефин 2:1 Халоген-Слободен Топлина се Смалуваат Цевки Цевка Асортиман Sleeving
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 328Pcs 8 Големини Мулти Боја Полиолефин 2:1 Халоген-Слободен Топлина се Смалуваат Цевки Цевка Асортиман Sleeving

DEN 114.24

Објектот специфики : Бренд SOLOOPБоја : Црна,Црвена,Жолта,Сина,ЗеленаКоличина : 328 PcsОвој оглас е определен а

1M 15mm Кол Висока Температура Црна Мек, Флексибилен Кабел Ракав Изолација Топлина Силиконска Гума Shrinkable Цевки Намалување
 • Неодамнешно

1M 15mm Кол Висока Температура Црна Мек, Флексибилен Кабел Ракав Изолација Топлина Силиконска Гума Shrinkable Цевки Намалување

DEN 528.00

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруариItem Order Сега Item Or