Виткање зглоб Виткање Маса Нозе шарки 90 авто-заклучување кафе на маса, оков за Мебел 30PCS

Виткање зглоб Виткање Маса Нозе шарки 90 авто-заклучување кафе на маса, оков за Мебел 30PCS

DEN 9072.00

Количина на стоки


Виткање зглоб / Виткање Маса Нозе шарки / 90 авто-заклучување кафе на маса, оков за Мебел
Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Payan не исходот imment мора да се направи во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако cmediately по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Превозот :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Враќање :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Гаранција :
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!


Други карактеристики

Тип:
Мебел Зглоб
Материјал:
Железо
DIY Материјали:
Дрво
Барел Должина:
50mm
DIY Материјали:
Дрво

Најдобри понуди

8pcs/многу 8мм цилиндар зглоб солидна, ПА mortise планината дрво кутија Италија тип дрвени кабинет цилиндар скриени месинг барел
  • Неодамнешно

8pcs/многу 8мм цилиндар зглоб солидна, ПА mortise планината дрво кутија Италија тип дрвени кабинет цилиндар скриени месинг барел

DEN 336.00

wyприклучокstartЖешка Стока$0.18 / 5pcs$5.16 / пар$3.88 / пар$2.81 / пар$2.7 / пар$3.9 / 10pcs$7.5 / 8pcs$0.88 / peicewyприклучоккрај М8

10pcs CH5X25 подарок дрво случај 5mm дијаметар месинг барел цилиндрични зглоб големина должина 25мм вметнете зглоб круг цилиндар
  • Неодамнешно

10pcs CH5X25 подарок дрво случај 5mm дијаметар месинг барел цилиндрични зглоб големина должина 25мм вметнете зглоб круг цилиндар

DEN 218.40

wyприклучокstartЖешка Стока$0.18 / 5pcs$5.16 / пар$3.88 / пар$2.81 / пар$2.7 / пар$3.9 / 10pcs$7.5 / 8pcs$0.88 / peicewyприклучоккрајDiamt

4pcs Бесплатен превозот 10мм подарок trombone труба виолончело виолина гитара дрвена кутија невидливи месинг сокриени цилиндар
  • Неодамнешно

4pcs Бесплатен превозот 10мм подарок trombone труба виолончело виолина гитара дрвена кутија невидливи месинг сокриени цилиндар

DEN 382.56

wyприклучокstartЖешка Стока$0.18 / 5pcs$7.33 / 4pcs$0.88 / peice$2.7 / парче$3.69 / 4pcs$4.4 / 10pcs$2.7 / пар$2.7 / peicewyприклучоккрај 10м

Висок Квалитет 1 Сет Месинг Хардвер Собата Шарки, Latch се Справи со Аглите Антички Багажникот Случај Накит Кутија со Ноктите
  • Неодамнешно

Висок Квалитет 1 Сет Месинг Хардвер Собата Шарки, Latch се Справи со Аглите Антички Багажникот Случај Накит Кутија со Ноктите

1768.32 DEN 1220.00

Ние брод на alipay потврди адреса САМО.* Германија / Франција / Шпанија / Источна Европа : 1825 работни дена(2435 д

20pc 30*33mm Високо-одделение Цинк легура Накит кутија шарки Gif кутија зглоб Накит кутија хардвер за обезбедување на Квалитетот
  • Неодамнешно

20pc 30*33mm Високо-одделение Цинк легура Накит кутија шарки Gif кутија зглоб Накит кутија хардвер за обезбедување на Квалитетот

DEN 1104.00

Нашиот сите производи се директни продажби на производители, брз време на испорака,цена концесии,обезб

2 парчиња од не ' Рѓосувачки Челик Стакло од Врата Зглоб Одговара 8-10мм Бања Туш Стаклена Врата Стожерот Зглоб Стеги Кабинет
  • Неодамнешно

2 парчиња од не ' Рѓосувачки Челик Стакло од Врата Зглоб Одговара 8-10мм Бања Туш Стаклена Врата Стожерот Зглоб Стеги Кабинет

475.20 DEN 390.00

2 парчиња од не 'Рѓосувачки Челик Стакло од Врата Зглоб Одговара 810мм Бања Туш Стаклена Врата Стожерот Зг

2 парчиња Кабинет Стаклена Врата Зглоб Стожерот Клип Менгеме ' Рѓосувачки Челик Ѕид за да Стакло Туш Зглоб Одговара 5-8мм Дебелината
  • Неодамнешно

2 парчиња Кабинет Стаклена Врата Зглоб Стожерот Клип Менгеме ' Рѓосувачки Челик Ѕид за да Стакло Туш Зглоб Одговара 5-8мм Дебелината

402.72 DEN 330.00

2 парчиња Кабинет Стаклена Врата Зглоб Стожерот Клип Менгеме 'Рѓосувачки Челик Ѕид за да Стакло Туш Згло

8pcs CH10 M10 цилиндар зглоб 10мм подарок кутија барел-зглоб месинг невидливи сокриени цилиндар зглоб барел зглоб за дрвена кутија
  • Неодамнешно

8pcs CH10 M10 цилиндар зглоб 10мм подарок кутија барел-зглоб месинг невидливи сокриени цилиндар зглоб барел зглоб за дрвена кутија

DEN 360.00

wyприклучокstartЖешка Стока$0.18 / 5pcs$5.16 / пар$3.88 / пар$2.81 / пар$2.7 / пар$3.9 / 10pcs$7.5 / 8pcs$0.88 / peicewyприклучоккрај M10

2017 Нови 2бр/set Нерѓосувачки Челик Кабинет Плакарот на Врата Шарки 90 Степен Само Затворање За Дома Бања оков за Мебел
  • Неодамнешно

2017 Нови 2бр/set Нерѓосувачки Челик Кабинет Плакарот на Врата Шарки 90 Степен Само Затворање За Дома Бања оков за Мебел

1259.52 DEN 983.00

Спецификации : Боја : Црвена бронза, Зелена бронза, злато PVDМатеријал : Нерѓосувачки челикПакет : 2pc / setГол