STARPAD Рог реле / 12V универзален автомобил рог жици се подигнат / жици се подигнат 12V автомобил рогови рог контролер бесплатен превозот

STARPAD Рог реле / 12V универзален автомобил рог жици се подигнат / жици се подигнат 12V автомобил рогови рог контролер бесплатен

DEN 1248.00

Количина на стоки

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. И ако сакате подобро превозот начин, pls дозволете ми да знам, ние ќе го промени, и товарни полнење, исто така, треба да се промени. Ние исто така снабдување други предмети за истата серија на производ, можете да проверите и да се избере од листата подолу.Firtly,ве молиме да ми нуди вашата цел број, а потоа ми нуди проблемите детали порака и јасен доказ. Плаќање : да ја прифатиме Alipay, Запад Унија. По двете тебе и мене потврди проблеми. Што,се надеваме, и да бидеме сигурни дека сето тоа ќе оди добро. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Политика на враќање : Ако имало било производ проблеми, Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати стоката се врати од денот кога сте го добиле нашите предмети.Овие трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена. Оригинален контрола рог копчето непроменет. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 3,Општо земено, ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail. Благодарам многу. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Во однос на пакување : ние може да се промени на пакетот за намалување на тежината и одржување на превозот на безбедноста зависи од различни стоки. Потоа оригиналната линија е многу безбедно. 4,Ако вкупната тежина на вашата цел е над 2 килограми,ние ќе брод тоа од страна на неколку "Кина Пост Воздух Mail" или "e Packet" одделно. Уживајте во вашата шопинг. Ние ќе рефундирање на вашите делови или на сите вкупниот износ. Или изборот ЕМС или другите. Или испратете уште една нова една за да ви. Целиот процес трае 10 минути, без да се прекрши на линија, конектори се сите завршени. И, ве покануваме да ни даде ПЕТ Ѕвезди Позитивни Повратни информации. STARPAD STARPAD STARPAD STARPAD STARPAD STARPAD STARPAD STARPAD STARPAD STARPAD STARPAD STARPAD STARPAD STARPAD STARPAD STARPAD STARPAD STARPAD STARPAD STARPAD STARPAD STARPAD STARPAD STARPAD. 5,Ние само брод да се потврди цел адреси. Се подигнат должина е 1.Говорник се Подигнат модифицирани : модифицирани автомобил рог кога верните, директно да го замените оригиналниот автомобил рог со нов говорник, суштината на овој пристап е неразумно, а секако и инсталација на нови говорник од оригиналната цел е да звук на сирената, а потоа практично говорник на власт се зголеми многу, оригиналниот автомобил линии, секако, премногу долгорочна употреба, препорачливо е да се инсталира реле измена вас, ова има две предности во една, тој изолатите директен електрични контакт со рог прекинувач, па тоа не влијае на автомобил на други електрични апарати. Испорака : 1,во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2,Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Чекор пет : реле надвор од црвена линија поврзан со позитивни electrode на батеријата. Контактирајте Ме : Ако постои било каков сомнеж или проблем за стоката,ве молиме не само што ми даде Негативен Фидбек. Тоа ќе потрае 15-50 дена (Русија ќе треба повеќе дена,од 15-90days);и Америка ќе го користи e Packet, тоа ќе потрае 7-12days. Ве молиме имајте на стоки кои се неискористени и добар пакување состојба. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.


Други карактеристики

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Бренд Име:
STARPAD

Најдобри понуди

shhworldsea H8 /H11/881 женски Сијалица Штекер најлон 100pcs Отпорност на Топлина Халоген headlamp pigtail водоотпорен конектор
  • Неодамнешно

shhworldsea H8 /H11/881 женски Сијалица Штекер најлон 100pcs Отпорност на Топлина Халоген headlamp pigtail водоотпорен конектор

3888.00 DEN 2838.00

shhworldsea H8 / H11 / 881 женски Сијалица Штекер најлон 100pcs Отпорност на Топлина Халоген headlamp pigtail водоотпорен ко

Специјални жици темперамент за Toyota е корола Camry ISO подигнат е радио за автомобил моќ адаптер моќ кабел радио приклучок
  • Неодамнешно

Специјални жици темперамент за Toyota е корола Camry ISO подигнат е радио за автомобил моќ адаптер моќ кабел радио приклучок

DEN 2255.52

Ве молиме имајте во предвид : ако купи joying е радио за автомобил, и вие исто така ќе сакате да се купи овој