Европа Злато Луксузни Коска Кина Кафе Чинијата Лажица Поставите Благородна Керамичка Чаша Чај Партија Teatime Напредни Порцелански Teacup

Европа Злато Луксузни Коска Кина Кафе Чинијата Лажица Поставите Благородна Керамичка Чаша Чај Партија Teatime Напредни Порцелански

DEN 720.00
-20 %
DEN 899.52

Количина на стоки


Плаќање :
Alipay, Запад Унија, TT, Qiwi.


Други карактеристики

боја:
4Cups n Носителот
Drinkware Тип:
Чаши & Чинии
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,CIQ,LFGB,ОД FDA
Број На Модел На:
KFB01
Техника:
On-стаклен
Тип:
Кафе & Чинијата Поставува
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
Freeson
Материјал:
Коска Кина
Количина:
1
Обликот:
Еден Слој
Објектот:
кафе
боја:
Злато
Капацитет:
200ml
Материјал:
На високо-одделение коска кина
Стил:
Европа/Британски/Кралската/Луксуз
Пакет:
Згусне пена пакет
Употреба:
Drinkware или Подарок
Нето тежина:
0.285 kg
Место на Производство:
Chaozhou, Кина

Најдобри понуди

Одри Hepburn печатење на Чаши&Чинии Британски класично јадење, керамика купот на Phnom Penh Слободни комбинација Чинијата, Прибор
  • Неодамнешно

Одри Hepburn печатење на Чаши&Чинии Британски класично јадење, керамика купот на Phnom Penh Слободни комбинација Чинијата, Прибор

859.20 DEN 816.00

овој тип на производ е многу класиченмногу привлечниможе да биде садови или дома декорпревозот1.Сите пр

Едноставна Рачно Изработени Керамички Кафе Чашата и Чинијата Наместете Висок Квалитет Прелива Боја на Кафе со Чинијата Подарок
  • Неодамнешно

Едноставна Рачно Изработени Керамички Кафе Чашата и Чинијата Наместете Висок Квалитет Прелива Боја на Кафе со Чинијата Подарок

1001.28 DEN 821.00

Пролет Xuan е нудиме висок квалитет објект за вас.Точка име : Керамика Кафе Чашата и ЧинијатаГолемина : ве

Европската чаши кафе дома пијат од суштинско значење попладне чај првенство наместите различни модели може да се прилагоди
  • Неодамнешно

Европската чаши кафе дома пијат од суштинско значење попладне чај првенство наместите различни модели може да се прилагоди

888.00 DEN 622.00

комбо комбо комбоЕвропската чаши кафе дома пијат од суштинско значење попладне чај првенство наместит

200ml Опашот на Порцелански Емајл Кафе Керамички Сет Чај Млеко Чаши и Чинии Со Лажици Креативни Кина Коска Drinkware Подарок
  • Неодамнешно

200ml Опашот на Порцелански Емајл Кафе Керамички Сет Чај Млеко Чаши и Чинии Со Лажици Креативни Кина Коска Drinkware Подарок

DEN 950.40

Креативни Паун Кафе Керамички Кригла Коска 3 D Боја чаши и чаши Порцелански Емајл Чинијата Лажица Кафе Ч