2018 Десктоп Двојна Моќ 252 Видови Функција Научен Калкулатор Соларни+Батеријата 12 Дигитални 2-Линиски LCD Екран

2018 Десктоп Двојна Моќ 252 Видови Функција Научен Калкулатор Соларни+Батеријата 12 Дигитални 2-Линиски LCD Екран

DEN 680.00
-5 %
DEN 715.20

Количина на стоки


Боја : 2 бои.
Тело Материјал : Пластични, безбедно и healty за деца, човечкото тело и животната средина.
Моќност : Копчето батеријата и соларна енергија
Димензии : 170*77*18mm.
Функција : Калкулатор/ Подарок.
Забелешка : батеријата не вклучувајќи ги во пакет со превозот политика. Ви благодариме за разбирањето!


Други карактеристики

Извор На Енергија:
Сончевиот
Бренд Име:
Достав
Материјал:
Пластични
Max. Бројки:
12
Број На Модел На:
D82ES
Стил:
Научни
Применливи Батерија Тип:
двојно напојување
Употреба:
Да се пресмета

Најдобри понуди

Нови Навистина 283 Калкулатор Супер-Тенок Calculadora Мини Калкулатор Бизнис Lloyds Ce Сертификација 8 Цифри Голем Екран Во Екран
  • Неодамнешно

Нови Навистина 283 Калкулатор Супер-Тенок Calculadora Мини Калкулатор Бизнис Lloyds Ce Сертификација 8 Цифри Голем Екран Во Екран

843.36 DEN 801.00

Забелешка : T тој батеријата не вклучувајќи ги во пакет со превозот политика Ви благодариме за разбирање

Нови Пристигнување Електронски види студент калкулатор види КК-907 Калкулатор функција електронски види деца подарок канцелариски
  • Неодамнешно

Нови Пристигнување Електронски види студент калкулатор види КК-907 Калкулатор функција електронски види деца подарок канцелариски

3816.00 DEN 3625.00

Нови Пристигнување Електронски види студент калкулатор види КК907 Калкулатор функцијаелектронски види

[RedStar]Достав 1520 канцеларијата за финансиска Електронски калкулатор 12 цифра двојна моќ калкулатор вклучуваат монета батеријата
  • Неодамнешно

[RedStar]Достав 1520 канцеларијата за финансиска Електронски калкулатор 12 цифра двојна моќ калкулатор вклучуваат монета батеријата

DEN 671.04

ПараметриБренд : ДоставИме : 12 Цифра двојно напојување калкулаторМодел : DL1520Големина : 170x125x40mmБоја : Црна

година Топла Продажба Ti BA II Плус 12 Цифри Пластични Led Calculatrice Calculadora Финансиски Пресметки Студентите Финансиски
  • Неодамнешно

година Топла Продажба Ti BA II Плус 12 Цифри Пластични Led Calculatrice Calculadora Финансиски Пресметки Студентите Финансиски

2801.28 DEN 2633.00

Врши заеднички математика, како и различни финансиски функции Лист режим вклучува табели за амортизаци

година Достав Мини Рачни Џебен Калкулатор Модел 1121 Симпатична Мода Kawaii 8-цифри Голем Дисплеј Преносни Топла Продаде
  • Неодамнешно

година Достав Мини Рачни Џебен Калкулатор Модел 1121 Симпатична Мода Kawaii 8-цифри Голем Дисплеј Преносни Топла Продаде

833.28 DEN 792.00

Забелешка : T тој батеријата не вклучувајќи ги во пакет со превозот политика Ви благодариме за разбирање

Бесплатен превозот оригинални RT809H EMMC-Nand ФЛЕШ Екстремно брз универзална Програмер RT809H подобро од RT809F+20 адаптери
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот оригинални RT809H EMMC-Nand ФЛЕШ Екстремно брз универзална Програмер RT809H подобро од RT809F+20 адаптери

DEN 8400.00

Целосна Поддршка LCD ТЕЛЕВИЗОР ФЛЕШ драјвери читаат и пишуваат неограничен капацитет TSOP48 nand ФЛЕШ EMMC TSOP56 p

година Достав 837ES 12 цифри преносни калкулатор соларни & AAA батерија двојна моќ канцеларија комерцијални биро калкулатор
  • Неодамнешно

година Достав 837ES 12 цифри преносни калкулатор соларни & AAA батерија двојна моќ канцеларија комерцијални биро калкулатор

454.56 DEN 432.00

Забелешка : T тој батеријата не вклучувајќи ги во пакет со превозот политика Ви благодариме за разбирање