Новиот Модел Лажни Камера Затворен Отворено IR видео надзор Лажна Купола со Flash LED Трепка лажни Надзор за Безбедност на Камера

Новиот Модел Лажни Камера Затворен Отворено IR видео надзор Лажна Купола со Flash LED Трепка лажни Надзор за Безбедност на Камера

DEN 272.64

Количина на стоки

Новиот Модел на Најниска цена Отворено IR видео надзор Лажна Купола на LED лажни Надзор за безбедност на камера
Важни Информации :
Оваа камера не е вистинска камера, тоа е лажен атарот на камерата. Тоа напојува со 2 парчиња АА батерија внатре, и неговиот објектив е лажен атарот леќа, не можете да видите вистинско видео од тоа. Тоа се користи за да се исплашат крадец.
Карактеристики : Реален изглед, изгледа како вистинска следи и камера. Се чини да работат како актуелната безбедносна камера. (Забелешка : Ова не е функционирање на видео камера! ) Евтин и ефикасен начин за да ги одврати криминалци. Карактеристики автентично видео кабел и целосно прилагодлив за монтажа заградата. Црвениот LED трепка светлина што трепка на секои 2 секунди, што го прави се појави да работи само како вистински безбедносна камера. Се инсталира лесно и брзо до плафон или на ѕид користење вклучени завртки. Напојува со 2 x AA батерии Без жици е потребен за поставување. Заштита на вашите домови, продавници и бизнис. Може да се користи и во затворени простории и на отворено. Спецификации : Напојување : 2 x AA батерии (не се вклучени) Боја : Црна Точка големина : 117 * 117 * 75mm Објект тежина : 140g Пакет големина : 120*118*90mm Пакет тежина : 180g Пакет, вклучувајќи : 1 * Лажни Безбедносни Камера


Други карактеристики

Стил:
Куполата На Камерата
Висока Дефиниција:
Никој
Поддржани Оперативни Системи:
No
Потрошувачка На Енергија(W):
batttery моќ
Бренд Име:
OwlCat
Складирање:
Никој
is_customized:
No
Мрежен Интерфејс:
Никој
Ѕидот Заградата:
Таванот
Минимална Осветлување(Лукс):
Никој
Инсталација:
Таванот
Број На Модел На:
лажна купола*1
Димензии (L x W x D)(mm):
117 * 117 * 75mm
Напојување(V):
Напојува со 2 x AA батерии
боја:
Црна
IR Растојание(м):
Никој
Технологија:
Никој
Напојување:
Напојува со 2 x AA батерии
Леќа (mm):
N/A
Сензор:
Никој
Аудио Излез:
N/A
Конективност:
N/A
Тип:
лажни камера
Специјални Функции:
со црвена трепка LED светло трепка

Најдобри понуди

freeshipping аудио ip камера 720P hd Безжичен wifi купола инфраред камери мини cctv системи за безбедност вратата дома видео
  • Неодамнешно

freeshipping аудио ip камера 720P hd Безжичен wifi купола инфраред камери мини cctv системи за безбедност вратата дома видео

2875.20 DEN 2013.00

Цена : $58.90 Цена : $79.90 Цена : $66.90 Цена : $68.90 Цена : $56.00 Цена : $59.90Onvif HD Wifi IP Camera Безжична P2 P Plug Игра IR Cut Ноќ Визи

Ексклузивна серија на нови софистицирани анти шок бел метал high-definition автомобил следи глава автомобил камера
  • Неодамнешно

Ексклузивна серија на нови софистицирани анти шок бел метал high-definition автомобил следи глава автомобил камера

1692.00 DEN 1608.00

Goose јајце Автомобил камера(Водоотпорен)(LSZ ED263 A1)​Авијација конектор кабел женската глава Земјотрес д

Нови Микро Конус 3.7 мм леќа HD 1/4CMOS 1200TVL Мал Боја Аналогни Видео видео надзор за Безбедност Мини Камера Надзор Метал имаат
  • Неодамнешно

Нови Микро Конус 3.7 мм леќа HD 1/4CMOS 1200TVL Мал Боја Аналогни Видео видео надзор за Безбедност Мини Камера Надзор Метал имаат

939.36 DEN 479.00

Б ecause на временската разлика, ве молиме слободно шопинг ~o(∩_∩)o~ Посебни околности цел оставете порака з

Топла HD 1080P AHD Безбедносна Камера Отворено Водоотпорен Низа инфраред Ноќ Визија Метал Куршум Аналогни системи за видео надзор
  • Неодамнешно

Топла HD 1080P AHD Безбедносна Камера Отворено Водоотпорен Низа инфраред Ноќ Визија Метал Куршум Аналогни системи за видео надзор

1242.24 DEN 807.00

(4) Висок Квалитет : LED Низа квалитетот одделение е Воена одделение која е повисока од индустријата оддел

C6 Карбонски Влакна Безбедно Шлем со WIFI Камера & Телефонски Одговарање, 2К Видео Снимање со Бесплатен Мобилен Стан Контрола
  • Неодамнешно

C6 Карбонски Влакна Безбедно Шлем со WIFI Камера & Телефонски Одговарање, 2К Видео Снимање со Бесплатен Мобилен Стан Контрола

10320.00 DEN 8050.00

Safe шлем во интелигентни ера Телефонски одговарање, 2К видео снимање, СтанРАЗЛИЧНИ БОИСтан велосипедист

Новиот HD 800TVL мини Аналогни DIY Модул системи за видео надзор Камера за Домашна Безбедност Надзор видео камера FPV CMOS Камера
  • Неодамнешно

Новиот HD 800TVL мини Аналогни DIY Модул системи за видео надзор Камера за Домашна Безбедност Надзор видео камера FPV CMOS Камера

DEN 1103.52

Слика Сензор : 1 / 3" CMOS Систем : PAL / NTSC Хоризонтална Резолуција : HD 800 TVL Минимална Осветлување : 0.08 Лукс S / N

REDEAGLE 2MP CVI Камера затворен Отворено Водоотпорен 1080P HD-CVI видео надзор Камера Ноќ Визија Куршум Надзор Безбедносни Камери
  • Неодамнешно

REDEAGLE 2MP CVI Камера затворен Отворено Водоотпорен 1080P HD-CVI видео надзор Камера Ноќ Визија Куршум Надзор Безбедносни Камери

1776.00 DEN 1243.00

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас Сите големи

1080P Full HD Панорамски видео надзор Камера fisheye безбедносна камера одговара за внатрешна далечински мониторинг Инфраред
  • Неодамнешно

1080P Full HD Панорамски видео надзор Камера fisheye безбедносна камера одговара за внатрешна далечински мониторинг Инфраред

2532.48 DEN 2532.00

Ако објектите се изгубена или оштетена на начин за нас, купувачот треба да бидат одговорни за загуба.Ако

12MP дивиот свет Камера 5 Мегапикселна CMOS Сензор 1080P HD Отворено Лов Трага Камери Видите Агол Од 90 Степен Вода-Доказ IP66
  • Неодамнешно

12MP дивиот свет Камера 5 Мегапикселна CMOS Сензор 1080P HD Отворено Лов Трага Камери Видите Агол Од 90 Степен Вода-Доказ IP66

DEN 3936.00

12 MP дивиот свет Камера 5 Мегапикселна CMOS Сензор 1080 P HD Отворено Лов Трага Камери Видите Агол Од 90 Степен В

Целосна AHD видео надзор Мини Камера 720P/960P/1080P 3000TVL HD Дигитален 2.0 ПРАТЕНИК Водоотпорен Отворен 24LED Инфраред Ноќ
  • Неодамнешно

Целосна AHD видео надзор Мини Камера 720P/960P/1080P 3000TVL HD Дигитален 2.0 ПРАТЕНИК Водоотпорен Отворен 24LED Инфраред Ноќ

1203.36 DEN 614.00

Б ecause на временската разлика, ве молиме слободно шопинг ~o(∩_∩)o~ Посебни околности цел оставете порака з