600 Компјутери/многу Гроздобер Тема Божиќ Запечатување Налепница DIY Подарок Објавено Печење Декорација Етикета Среќен Божиќ Scrapbooking

600 Компјутери/многу Гроздобер Тема Божиќ Запечатување Налепница DIY Подарок Објавено Печење Декорација Етикета Среќен Божиќ

DEN 487.20

Количина на стоки


9738 Повеќе Божиќ Печат & Роденденски Подарок Налепници>>
Материјал : Хартија
Тежина : околу 115.0 g/многу
Големина : Како фотографија покажува
Количина : 600 парчиња по многу.
DIY со себе.Како што гледате оваа прекрасна налепница,може да се користи на подарок или било каде треба декорација, со полна со љубов. Лесен за употреба. Совршен за декорација премногу ^^
Забелешки :
1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.


Други карактеристики

Бренд Име:
YCDBTH
Материјал:
Хартија
Обликот:
Круг
Големина:
3cm
Број На Модел На:
140519J*5

Најдобри понуди

Само лепило етикета налепницата на производителот печатење сребро МИЛЕНИЧЕ обичај лепило налепница , винил етикета дизајн за
  • Неодамнешно

Само лепило етикета налепницата на производителот печатење сребро МИЛЕНИЧЕ обичај лепило налепница , винил етикета дизајн за

DEN 566.40

Повеќето од нашите клиентиизберете го ова Уметнички Дела Одобрување4 Исплата потврда5.SGS сертификат ве

500pcs Гроздобер Виножито Среќен Роденден серија круг дизајн Kraft печат налепница DIY забелешка подарок Labels трговија на Големо
  • Неодамнешно

500pcs Гроздобер Виножито Среќен Роденден серија круг дизајн Kraft печат налепница DIY забелешка подарок Labels трговија на Големо

DEN 528.00

1.Нов и висок квалитет.2.Боја како слика, Kraft хартија .10 парче на еден лист , 1 LOT е 100sheets=5 00pieces.СМЕШНО!Како шт