водоотпорен пластични пијалаци сок од шише етикета создателот,Cmyk лепило за печатење сок од шише labels

водоотпорен пластични пијалаци сок од шише етикета создателот,Cmyk лепило за печатење сок од шише labels

DEN 566.40

Количина на стоки

Сјајна, Мат, Бранеа, Јасен и др.
8)Каков вид на плаќање опции кои ќе ги дадете?
-Преведување
-Онлајн плаќање (Paypal, ЗАЧУВАМ)
-western union
Добредојдовте да контактирате со нас!
Се чека за вас!
.
Ова предмети е прилагодена, директен шут погрешно!
Цената е само за вашиот референца!!!
(Цената е врз основа на stiker големина,quatity,материјал,pls љубезно знам). Слики за одобрување, кога печатење
6.
Ако не сте сигурни што е материјал или површина по завршувањето користи,pls совет каде што вашата етикета налепница, ќе се применува да,ние може да се направи предложи да сте.
6) Што е за олово време за масовно производство?
Околу 5 до 7 работни дена
7) Колку за испорака ?
Тоа е до тежината на пакетот, ние во споредба со најевтиниот цена за вас. Уметнички Дела Одобрување
4. Испорака
7.
3 24-часовна телефонска линија,услугата за брзо повеќе
4. Proforma фактура потврда
3. Истрага-Цитат
2.
Место на потекло
100% производителот,yiwu,жеџијанг , Кина (Копно)
Нормално Цел Процес
1.SGS сертификат ве уверам нашите добар квалитет. Фабрика директни продажби со нашите сопствени однапред машина.
НАШИОТ НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ ANS ПРЕВОЗОТ
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1) Како можам да го нарачате и информациите што ќе морам да се обезбеди кога нарачување?
Ве молиме наведете детали :
Материјал/Големина/Печатење во боја/Површина по завршувањето/пакување/cut/Дизајн/Применети место/Употреба. OEM услуга е availabl. Повеќето од нашите клиенти
изберете го ова. Исплата потврда
5.
3) можете Да ми испрати бесплатен примерок печатени со мојот дизајн ?
Бидејќи нашата печатење машина е flexo печатење машина и таму ќе имаат platses подесување чини , ако вашата работа се едноставни и мала количина, ние предлагаме JPG доказ за вас, тогаш ние се земе слики за вашиот проверка пред цел пратката.
4)Она што е MOQ?
Нормално,нашиот MOQ е 1000pcs,но тоа е исто така врз основа на клиент барање.
Бидете сигурни да контактирате сервис за корисници пред да нарачате,
специфични и превозот цена, ве молиме, контактирајте со сервисот
Компанијата информации
Ние сме специјализирани во бренд лого налепница за Amolst 15 години. Resonabel цена,најдобар квалитет,навремена испорака.
2) Дали ви се нудат материјали заврши опции ?
CYMK&PANTONE БОЈА Да,ние снабдување со различни лепило за хартија која може да ги задоволи вашите барања. Професионален дизајн тим да ви послужи.
5) Колку долго може да се очекува да се добие стоката?
Normaly од страна на курир, тоа ќе потрае околу 3-8 работни дена.На правец на ветер табелата како што е подолу :
3) Пакување процес :
Нашите услуги
Нашите предности за бренд лого налепница :
1.
Опис На Производот
Точка Име обичај винил налепници
Материјал
Лепило за хартија материјал
Лепило за хартија; лепило сјајна хартија; лепило браун kraft хартија; лепило флуоресценција хартија, лепило директна термичка хартија
Лепило бела винил материјал
Лепило бела ПВЦ, лепило бела ЈП, лепило бело домашно МИЛЕНИЧЕ, лепило синтеза на хартија, лепило pearliscent филм
Лепило транспарентен винил материјал
Лепило транспарентен ПВЦ; лепило транспарентен ЈП; лепило транспарентен BOPP; лепило транспарентен домашно МИЛЕНИЧЕ
Боја
CMYK / Полна боја, ПМС
Површина
сјајни/мат varnishing, ламиниране, итн
Пакет
Во Ролна, Лист или поединечни листови или побарано.
2) да се Развивам на ветер :
Ако ви се применуваат вашиот етикети од машина, или имаат договор производителот применуваат етикети, тогаш ќе треба да се знае да се развивам насока. Добивање по продажба на услуги од нас
Опис
CYMK&PANTONE БОЈА
Пакување & испорака
1) За пакет : O ur labels може да се пакуваат во ролни или листови,и бруто тежина е нормално, во рок од 15 КГ кои како клиент requirment.


Други карактеристики

Возраст:
>3 години,>6 години,>8 години,
Бренд Име:
RORA ПАКУВАЊЕ
Големина:
customized
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
кориснички
Обликот:
кориснички
Точка име :
обичај винил налепници
Материјал:
Лепило за хартија материјал,Лепила бела винил материјал
боја:
CMYK/ Полна боја, ПМС
ПОВРШИНА:
сјајни/мат varnishing, ламиниране, итн
Пакет:
Во Ролна, Лист или поединечни листови или побарано.
ODM/OEM:
прифати го прилагодите дизајн
Уметнички дела формат:
JPG,PDF,ПИ,EPS,GIF и сл 300DPI
време на испорака:
Noramlly ја 7-15 das,врз основа на различни количина
Рок на плаќање:
Т/T,Western Union,paypal
Печатење:
Офсет печатење,Flexo печатење,печатење на Екран

Најдобри понуди

лепило винил хартија налепница,прилагодено дизајн на пакување винил етикета налепница,висок квалитет на винил налепница
  • Неодамнешно

лепило винил хартија налепница,прилагодено дизајн на пакување винил етикета налепница,висок квалитет на винил налепница

DEN 566.40

Добивање по продажба на услуги од насОписCYMK&PANTONE БОЈАПакување & испорака1) За пакет : O ur labels може да се пак

Висок Квалитет На Печатење Сопствени Own Логото Лепило Се Тркалаат Етикета ,Водоотпорен Промотивни Налепници,Водоотпорен Шампон
  • Неодамнешно

Висок Квалитет На Печатење Сопствени Own Логото Лепило Се Тркалаат Етикета ,Водоотпорен Промотивни Налепници,Водоотпорен Шампон

DEN 566.40

ИстрагаЦитат2.8)Каков вид на плаќање опции кои ќе ги дадете?ПреведувањеОнлајн плаќање (Paypal, ЗАЧУВАМ)western u