S925 Сребро Обетки Накит трговија на Големо S925 сребро позлата Природен камен исклучителна Обетки

S925 Сребро Обетки Накит трговија на Големо S925 сребро позлата Природен камен исклучителна Обетки

DEN 2830.00
-24 %
DEN 3722.88

Количина на стокиДруги карактеристики

Метална боја:
види шема, видете табела
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Jade
Стил:
Класичен
Бренд Име:
BOCAI
Обликотшема:
Храна
Метали Тип:
Тајландски Сребро.
Пол:
Жените
Објектот нема:
TRS30727
Стил:
Жените
Потекло:
Кина
боја:
Бела jade | jade
Производот Категорија:
Обетки
Метали Тип:
Бело Злато
Материјал:
Jade

Најдобри понуди

11.11 се Занимава Xuping Домот Вода Капка Форма Обетки од Чисто Злато Боја Галвански Накит за Жените Божиќ Ден Подароци S63,2-93755
  • Неодамнешно

11.11 се Занимава Xuping Домот Вода Капка Форма Обетки од Чисто Злато Боја Галвански Накит за Жените Божиќ Ден Подароци S63,2-93755

422.88 DEN 224.00

Главниот камен големина околу 1*1 mm На earring големина околу 3314 mm Тежината на earring е околу 4.2 g / пар.

BRW 2017 Ткаенина Африкански Обетки за Жените рачно изработени Накит Анкара Обетки со Tassel Етничка Африкански Печати Капка
  • Неодамнешно

BRW 2017 Ткаенина Африкански Обетки за Жените рачно изработени Накит Анкара Обетки со Tassel Етничка Африкански Печати Капка

DEN 239.52

2017 Мода Африка Обетки За Жените рачно изработени Tassels Earring Африка Печати Восок Ткаенина Жените Додатоци

дизајнер бренд обетки кристал нови Гранат Циркони Капка Обетки златна боја Партија мода Накит за жените партија JE521
  • Неодамнешно

дизајнер бренд обетки кристал нови Гранат Циркони Капка Обетки златна боја Партија мода Накит за жените партија JE521

245.28 DEN 152.00

Ве молиме да оставите позитивен фидбек кога сте задоволни со нашите производи.А) европските Земји : 1530 д

MOONROCY Бесплатен Превозот мода накит Earring се Зголеми златна Боја Кристално сини Обетки Кристал Обетки за жени
  • Неодамнешно

MOONROCY Бесплатен Превозот мода накит Earring се Зголеми златна Боја Кристално сини Обетки Кристал Обетки за жени

292.32 DEN 249.00

Материјал : Увезени Екопријателски Легура & Австриската Кристал Боја : Како фотографии Големина на : 2.3*1.4